Skalica – Pov. Bystrica 2:1 (po pr.) | Michalovce – Spišská N. Ves 9:2 (kon.) | Prešov – Osmos Bratislava 3:1 (kon.)
Topoľčany – Dubnica 3:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
9:2 (2:1, 4:0, 3:1) Stav série: 2:0
HK Spišská Nová Ves
Streda 14.02.2018, 17:30 • Zimný štadión, Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off • Štvrťfinále

59:02
    Dnešný zápas na ľadovej ploche nedohrá domáci obranca Tomáš Rusina. Rozhodcovia ho totiž posielajú na trestnú lavicu. Dve minúty za hákovanie.

57:30
    René Svitana pred pár sekundami neuspel v gólovej šanci. Teraz pre zmenu odchádza na trestnú lavicu, keď dostáva dve minúty za krosček.

52:43
    Spišská Nová Ves dostáva výhodu presilovej hry. Prvýkrát v dnešnom dueli si ide oddýchnuť na trestnú lavicu aj Daniel Hančák. Ten dostáva menší trest za krosček.

38:52
    Domáci hokejisti budú hrať v závere druhej časti presilovú hru. Dve minúty za hrubosť dostáva Lukáš Turan. Jeho zákrok bol úplne zbytočný, keďže hra už bola dávno prerušená.

36:06
    Kým v prvej tretine boli nedisciplinovaní domáci, teraz produkujú jeden faul za druhým hostia. Do ďalšieho oslabenia ich po hákovaní posiela Branislav Zwick.

30:32
    Zápas sa nám prehupol do svojej druhej časti. Michalovce ju začnú v početnej výhode, pretože dve minúty za krosček dostáva útočník prvej formácie František Koky.

23:54
    Prvýkrát v dnešnom dueli si zahrajú presilovku aj domáci. Na trestnú lavicu už smeruje Ľubomír Knižka, ktorý dostáva od rozhodcov menší trest za hákovanie.

16:58
    Miroslav Chudý rozhodne nemôže byť spokojný s disciplínou svojich zverencov. Spišská Nová Ves bude hrať už svoju piatu presilovku, keďže dve minúty za hákovanie dostáva Ľuboš Fajčák.

13:16
    Hostia budú hrať v ďalšej početnej výhode. Faulom v útočnom pásme sa prezentoval Igor Halás, a tak dostáva menší trest za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

08:07
    Ďalšie vylúčenie na strane domáceho mužstva. Na lavicu hanby odchádza Oliver Jokeľ, ktorý od hlavných rozhodcov dostáva trest 2+10 za napadnutie hlavy a krku.

05:37
    Hostia budú mať šancu zvýšiť svoj tesný náskok. Na trestnú lavicu si už sadá domáci obranca Tomáš Valečko, ktorý dostáva dve minúty za podrazenie.

02:28
    Hostia budú mať k dispozícii prvú presilovú hru. Na trestnú lavicu už smeruje krídelník štvrtej útočnej formácie Michaloviec Radoslav Mesaroš. Domáci hokejista dostáva menší trest za faul lakťom.

Miroslav Kováčik

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Halás, 11. Balko (Mašlonka, Piatak), 21. Mašlonka (Jokeľ, Piatak), 23. Jokeľ (Kolba), 34. Linet (Brezniak, Meliško), 35. Solomončak (Halás), 41. Hančák (Bánovský, Solomončak), 45. Linet (Brezniak, Fajčák), 59. Meliško (Piatak) – 5. Bdžoch (Svitana, Zwick), 47. Štrauch (Nagy)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Juríček) – Valečko, Hančák, Kolba, Korenko, Rusina, Meliško, Balko – Halás, Solomončak, Banovský – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Linet, Fajčák – Mesaroš, Toma, Hamráček.
    HK Spišská Nová Ves: Surák (23. Pajpach) – Vantroba, Forrai, Knižka, Bdžoch, Krempaský, Turan, Leško, Kyčák – Findura, Koky, Lesňák – Zwick, Nagy, Štrauch – Vašaš, Svitana, Miškovec – Raáb, Macko, Halász.

Rozhodca: Radovan Vojtek, Miroslav Valach – Tomáš Holienka, Peter Hanko