Skalica – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Michalovce – Spišská N. Ves 4:1 (kon.) | Prešov – Osmos Bratislava 5:1 (kon.)
Topoľčany – Dubnica 2:1 (2:1 po s.n.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:1 (1:0, 2:0, 1:1) Stav série: 1:0
HK Spišská Nová Ves
Utorok 13.02.2018, 17:30TIPOS Slovenská hokejová liga play-off • Štvrťfinále

Michalovce tak v prvom zápase Play-Off potvrdili úlohu favorita a porazili Spišiakov v pomere 4:1. O góly sa postarali postupne Linet, Mašlonka, Solomonchak a Hamráček. Za hostí len minútu pred koncom prekazil čistý štít Trenčanovi presným zakončením Marek Nagy.

To je už na dnes odomňa všetko, vidíme sa pri zajtrajšom druhom stretnutí tejto série. (19:33:58)

59:03
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hamráček – 2 min., vrazenie na mantinel).

58:31
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Síce nečakané, ale predsa len vidíme aj gólové zakončenie Spišiakov. Dve minúty pred koncom zápasu vystrelil z mierneho uhla MAREK NAGY a jeho pokus končí v sieti Trenčana, ktorý tak prišiel o čistý štít. Asistencie: Krempaský, Turan.

58:20
    Domáci v plnom počte.

58:15
    Hostia v plnom počte.

58:12
    Strieľal aj Hančák, ale jeho delovka od modrej čiary skončila len v lapačke Filipa Suráka.

57:39
    Domáci sa usadili v útočnom pásme, ale tentoraz to neskončilo gólom. Ďaleko ktomu však nemal aktívny Linet.

56:20
    Po vhadzovaní sa však previnil aj Erik Piatak a sily na ľade sa nám tak tesne pred koncom zápasu vyrovnajú.

56:15
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., hákovanie).

55:59
    Dukla Michalovce dala gól!
    Tak predsa ešte jeden gól v sieti Spišiakov. Domáci tak len potvrdili dnešnú prevahu, ktorú mali počas celého stretnutia. V útočnom pásme sa dostal k puku Mesároš, ktorý našiel skvelou prihrávkou LUKÁŠA HAMRÁČEKA a ten z prvej nedal Surákovi žiadnu šancu na zákrok – 4:0. Asistencia: Mesároš.

55:01
    Bánovský pálil spoza obrancu Leška, ale jeho delovka príklepom bola zblokovaná na ochrannú sieť za bránou.

54:50

54:03

53:40
    Pekná individuálna akcia Brezniaka. Ten si potiahol puk stredom, ale jeho strela švihom mierila tesne nad bránu Suráka.

52:50
    Počet hráčov na ľade sa po faule Bdžocha vyrovnáva. Obranca Spišiakov mieri na trestnú lavicu na dve minúty za faul kolenom.

52:29
    Po vyhranom vhadzovaní strieľal od modrej Vantroba, ale jeho pokus pohodlne chytil Trenčan do lapačky.

52:03
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Kolba – 2 min.,faul lakťom).

51:34
    Už to vyzeralo, že to bude štvrtý gól domácich, ale pred prázdnou bránkou Suráka šokujúco minul jeden z hráčov Michaloviec.

Rastislav Štrauch

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Linet (Brezniak, Fajčák), 25. Mašlonka (Jokeľ, Korenko), 34. Solomonchak (Bánovský, Halás), 56. Hamráček (Mesároš) – 59. Nagy (Krempaský, Turan)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Juríček) – Valečko, Hančák, Kolba, Korenko, Rusina, Meliško, Balko – Halás, Solomonchak, Banovský – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Linet, Fajčák – Mesaroš, Toma, Hamráček.
    HK Spišská Nová Ves: Surák (Pajpach) – Vantroba, Forrai, Knižka, Bdžoch, Kyčák, Krempaský, Leško, Turan – Findura, Koky, Lesňák – Zwick, Nagy, Štrauch – Vašaš, Halász, Miškovec – Raáb, Macko, Chmeľ.

Rozhodca: P. Korba – M. Žák, J. Riš, M. Janiga.