Sokolov – Auerbach 3:3 (kon.) | Ústí n. L. – Neugersdorf 6:4 (kon.) | Karviná – Gliwice 1:1 (kon.)
Zlín – Opava 2:0 (kon.) | Senica – Dubnica 2:1 (kon.) | Poprad – Vyšné Opátske 4:0 (kon.)
Trenčín – Nové Mesto n/V 9:0 (kon.) | Vlašim – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.)
Haladás – Prešov sk 4:1 (kon.) | Žilina – Ostrava 2:0 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 5:2 (kon.)
Zlín – Opava 3:3 (kon.) | Dunajská Streda – Sigma Olomouc sk 1:2 (kon.) | Cottbus – Dukla Praha 2:0 (kon.)
Žilina B – Třinec sk 1:1 (kon.) | Brno – Nitra sk 2:0 (kon.) | Slavia – Žižkov 5:0 (kon.)
Plzeň – Salzburg 0:5 (kon.)
FK Poprad
4:0 (2:0)
FK Vyšné Opátske
Sobota 20.01.2018, 11:00Prípravný zápas

Poprad si poľahky poradil s Vyšným Opátskym 4:0, domáci skórovali zásluhou Galloviča, Medaka, Šestáka a Holiša. (13:08:00)

Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 12:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:1.

90+1

90
    Štandardka sa končí nepresnou strelou, hrá sa posledná minúta stretnutia.

89
    Hostia sa prezentovali faulom na vlastnom území, na priame ohrozenie brankára to však z domáceho pohľadu nebude.

88
    Centrovaná lopta adresáta nenašla, domáca obrana pozorná.

87
    Nepodarený atak jedného z domácich futbalistov sprava. Gólman hostí zasahovať nemusel a už rozohráva z päťky.

85
    Hostia sa musia brániť, na svedomí to má aktivita domácich.

84
    Nádejná šanca je minulosťou, nepresnosť pochovala nádeje hostí.

83
    Skvelá práca obrancov hosťujúceho celku. Nacvičená ofsajdová pasca zafungovala, domáci sa chytili do ofsajdu.

82
    Slabá exekúcia rohu, domáci sa ubránili.

81
    Hostia budú na začiatku záverečnej desaťminútovky zahrávať aspoň roh.

80
    Poprad dal gól! Penalta premenená, Vyšné Opátske už aj mierne frustrované.

79
    Bola nariadená penalta v prospech Popradu.

78
    Poprad dal gól! Štvrťhodinu pred koncom je rozhodnuté o víťazovi, Poprad vedie rozdielom triedy.

77
    Ďalší pokus mieri mimo, domáci sa teraz nevedia trafiť do priestoru troch žrdí.

75
    Sledovali sme pomerne zaujímavý strelecký pokus hostí, koncovka spoza šestnástky narobila domácim menšie problémy.

74
    Druhá strela na bránu od hostí, brankár Popradu s ňou nemal problémy.

Viktor Kalinács

Góly:

FK Poprad:
    FK Vyšné Opátske: 1.polčas: Pella – Majný, Dobias, Kis, Vilčko, Urban, Haluška, Grega, Trebuňák, Turczyk, Bandžuch

2.polčas: Tkáč – Dobias, Majný, Žakarovský, Boňko, Grega, Novotný, Pulščák, Šemrák, Bavoľár, Sovič