Preteky s hrom. štartom muži, 15 km, Ruhpodling | Víťaz: Johannes Thingnes Bø (NOR) (kon.) | | | Preteky s hrom. štartom žien, 12,5 km, Ruhpolding | Kaisa Mäkäräinenová (Fínsko) (kon.) |
Slalom mužov, 1. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žien, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) | | | England Patriots - Tennessee Titans | 35:14 (kon.) |
Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars | 42:45 (kon.) | | | Minnesota Vikings - New Orleans Saints | 29:24 (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | (zruš.) |
Tímový šprint mužov a žien, Drážďany | Vítězové - ženy: Švédsko II, muži: Itálie I (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Beh 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: J. Schmid (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - preteky s hromadným štartom žien, 12,5 km, Ruhpolding
Kaisa Mäkäräinenová (Fínsko)
Tomáš Lengyel
Štartová listina:
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
3. Dorothea Wiererová (ITA)
4. Justine Braisazová (FRA)
5. Denise Herrmannová (GER)
6. Julija Džimová (UKR)
7. Vita Semerenková (UKR)
8. Veronika Vítková (CZE)
9. Laura Dahlmeierová (GER)
10. Anais Bescondová (FRA)
11. Lisa Vittozziová (ITA)
12. Valj Semerenková (UKR)
13. Darja Domračevová (BLR)
14. Franziska Hildebrandová (GER)
15. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
16. Jekaterina Jurlovová-Perchtová (RUS)
17. Iryna Kriuková (BLR)
18. Marte Olsbuová (NOR)
19. Nadežda Skardinová (BLR)
20. Vanessa Hinzová (GER)
21. Maren Hammerschmidtová (GER)
22. Selina Gasparinová (SUI)
23. Synnøve Solemdalová (NOR)
24. Celia Aymonierová (FRA)
25. Eva Puskarčíková (CZE)
26. Rosanna Crawfordová (CAN)
27. Baiba Bendiková (LAT)
28. Anaïs Chevalierová (FRA)
29. Darja Virolajnenová (RUS)
30. Anastasija Merkušinová (UKR)
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
3. Dorothea Wiererová (ITA)
4. Justine Braisazová (FRA)
5. Denise Herrmannová (GER)
6. Julija Džimová (UKR)
7. Vita Semerenková (UKR)
8. Veronika Vítková (CZE)
9. Laura Dahlmeierová (GER)
10. Anais Bescondová (FRA)
11. Lisa Vittozziová (ITA)
12. Valj Semerenková (UKR)
13. Darja Domračevová (BLR)
14. Franziska Hildebrandová (GER)
15. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
16. Jekaterina Jurlovová-Perchtová (RUS)
17. Iryna Kriuková (BLR)
18. Marte Olsbuová (NOR)
19. Nadežda Skardinová (BLR)
20. Vanessa Hinzová (GER)
21. Maren Hammerschmidtová (GER)
22. Selina Gasparinová (SUI)
23. Synnøve Solemdalová (NOR)
24. Celia Aymonierová (FRA)
25. Eva Puskarčíková (CZE)
26. Rosanna Crawfordová (CAN)
27. Baiba Bendiková (LAT)
28. Anaïs Chevalierová (FRA)
29. Darja Virolajnenová (RUS)
30. Anastasija Merkušinová (UKR)
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 34:05,6 min
2. Laura Dahlmeierová (GER) + 0,8 s
3. Veronika Vítková (CZE) + 4,6 s
4. Rosanna Crawfordová (CAN) + 5,2 s
5. Denise Herrmannová (GER) 16,7 s
6. Darja Domračevová (BLR) + 23,7 s
7. Lisa Vittozziová (ITA) + 25,8 s
8. Selina Gasparinová (SUI) + 31,7 s
9. Anaïs Chevalierová (FRA) + 42,8 s
10. Vita Semerenková (UKR) + 45,7 s
-----
23. Anastasia Kuzminová (SVK) + 1:47,5 min. (15:25:15)
Anastasia Kuzminová dnes nebojovala o celkový triumf, pretože na prvých troch streľbách až šesťkrát minula a prepadla sa na chvost výsledkovej listiny. V záverečných dvoch bežeckých kolách sa však prebojovala na konečnú 23. pozíciu. Slovenka prišla o svoju líderskú priečku v celkovom hodnotení Svetového pohára, no je aktuálne druhá o 19 bodov za Mäkäräinenovou.