Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons 15:10 (kon.) | England Patriots - Tennessee Titans 35:14 (kon.)
Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars 42:45 (kon.) | Minnesota Vikings - New Orleans Saints 29:24 (kon.)
koniec udalosti
England Patriots - Tennessee Titans

35:14

(0:7, 21:0, 7:0, 7:7)

cz Nedeľa 14.01.2018, 02:15 • Gillette Stadium, Foxborough, Massachusetts • Americký futbal

Finále konference budou hrát Patriots na vlastním stadionu, to je jisté. Kdo bude jejich soupeřem, to se dozví až za nějakých 16 hodin, kdy skončí zápas Pittsburghu s Jacksonville. Ten začíná v 19:05 hod středoevropského času a samozřejmě vám ho textovým přenosem zprostředkujeme. Do té doby děkuji za pozornost. (05:52:55)

New England Patriots postupují do sedmého finále konference v řadě a zároveň v sedmé sezóně za sebou vyhrávají v play off zápas. Obojí jsou nové rekordy NFL. Tom Brady se také stal nejstarším quarterbackem historie, který v roli startera vyhrál zápas v play off.
    Základní statistiky Toma Bradyho v tomto utkání

To vše se odehrálo před 65 878 diváky.

Druhý poločas žádné překvapení nepřinesl. Patriots pokračovali v soustředěné hře, kdežto Titans v útoku nějakou dobu vůbec neexistovali. Ve třetí čtvrtině domácí zvýšili náskok zásluhou 2yardového běhu Brandona Boldena a krátce po zahájení poslední části zápasu definitivně utnul i ty nejsmělejší myšlenky na obrat 4yardovým catchem Rob Gronkowski. V závěru se Titans ještě nadechli k jednomu solidnímu drivu, při kterém proměnili dva dlouhé čtvrté downy a ten druhý znamenal 11yardový catch Coreyho Davise. Patriots po zahřívací první čtvrtině dokonale přejeli svého soupeře a po výsledku 35:14 postupují do finále konference AFC.