Rheindorf Altach – Austria 1:0 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 0:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:0 (0:0)
FC Salzburg
cz Nedeľa 10.12.2017, 16:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakúska Bundesliga • 19. kolo

Celkem šest střel na branku přinesl tento zápas, ale ani jeden pokus neskončil gólem. Oba týmy se tak rozcházejí s nerozhodným výsledkem 0:0. (18:22:59)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 17:13.

90+3

90+2
    Jeden z hostující hráčů zůstává ležet na trávníku.

90+1
    Patrick Farkas se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale posledního hráče nepřešel.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Munas Dabbur, přichází Amadou Haidara.

88
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.
    87. Červená karta po 2. žluté

87
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Diadie Samassékou (FC Red Bull Salzburg).

86
    Žlutou kartu dostává Florian Flecker (RZ Pellets Wolfsberger AC).

85
    Pět minut hry zbývá do konce zápasu, domácí hráč nyní fauloval hodně zbytečně, pravděpodobně uvidí kartu.

83
    Hra se znovu odehrává na půlce, mnoho velkých šancí k vidění není. V posledních pěti vzájemných zápasech padly vždy alespoň dva góly... kde ty časy jsou..

82
    Alexander Kofler kryje střelecký pokus hostujícího hráče, Stefan Lainer vypálil do středu branky.

81
    Xaver Schlager fauloval, volný kop rozehrávají domácí.

79
    3:2, Tak vypadá statistika střel na branku. Vyložené střelecké pozice končí nad brankou, žádný výborný zákrok gólmani zatím nepředvedli.

78
    Salzburg se po delší době propracoval na útočnou polovinu, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Wolfsberger hraje defenzivně dobře.

76
    Rohový kop pro domácí celek. Daniel Offenbacher centruje před branku, Cican Stankovic výborně vyboxoval míč daleko od své branky. Následně se domácí dostali ke střele z velké dálky. Balon končí v šesté řadě na tribuně za brankou.

75
    Stefan Lainer se z ničeho nic propracoval do střelecké pozice, jeho rána, kterou možná ještě spoluhráč tečoval, končí mimo branku.

72
    Christopher Wernitznig hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, přihrávka ale postrádala přesnost.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, hře by velmi prospěla vstřelená branka. Je jedno, který tým se prosadí, ale přesná rána by hře dodala impuls.

69
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Takumi Minamino, přichází Fredrik Gulbrandsen.

68
    Hostující obrana nyní drží hru na polovině hrací plochy, sledujeme nepříliš atraktivní pasáž hry.

66
    Domácí rozehrávají po faulu soupeře na útočné polovině. Gólman Cican Stankovic kryje míč.

65
    Domácí hráči mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině. Na gól stále čekáme.

64
    Po nepřesné akci se míč dostal k brankáři Stanovicovi, který rychle rozehrává na obránce před sebou.

62
    FC Red Bull kombinuje na své polovině a pokouší se překonat obranu.

60
    Šedesát minut hry je minulostí, šance tady jsou, jen to zakončení není vůbec dobré.
    59. Obrovská šance domácích, Nemanja Rnić neuspěl.

59
    Daniel Offenbacher rozehrává rohový kop. Jeho centr se snesl před branku. Hlavičku Nemanji Rniće nejprve brankář vyrazil, a pak stejný hráč z první minul branku. Obrovská šance.

58
    Více ze hry má sice hostující celek, ale do výraznější střelecké pozice se nemůže propracovat. Po nepřesné akci vykopává od své branky Alexander Kofler.

56
    Thomas Zündel centroval před branku a po příhodném odrazu zakončoval Florian Flecker. Jeho rána z první končí nad brankou.

55
    Xaver Schlager vhazoval na útočné polovině, Salzburg má více ze hry.

54
    Rohový kop pro hostující celek, centr před branku vyboxoval brankář dál od své branky, a pak už úřadovala obrana.

52
    Florian Flecker byl faulovaný hostujícím hráčem, volný kop pro domácí fotbalisty. Center se snesl před branku, Ismael Ouedraogo hlavičkoval a zakončoval Nemanja Rnić nad branku. Pohledná akce, jen to zakončení nebylo povedené.

51
    Sledujeme klidnější pasáž hry, na výraznější šanci čekáme.

50
    Na své polovině vybojoval domácí celek vhazování. Následně se k míči rychle dostali hosté.

49
    Salzburg se prokombinoval na útočnou polovinu, ale Jérôme Junior Onguéné už neměl komu poslat míč,a tak hru vrací na svou obrannou část trávníku.

48
    Florian Flecker měl k dispozici autové vhazování na útočné polovině, ale hod byl hodně nepřesný.

47
    Hraje se na polovině hrací plochy, více ze hry mají hosté, kteří se pokouší něco vymyslet na útočné polovině. Zatím ale marně.

46

Po prvním poločase platí nerozhodný stav, dvě velké šance si vypracoval hostující celek, který má více ze hry, ale nedokázal proměnit ani jednu.

45+0

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

44
    Xaver Schlager centroval před branku, s jeho pasem si dokázala obrana v bílém poradit.

43
    Munas Dabbur centroval před branku, kde byl ale výborně postavený domácí hráč, který útočnou akci ukončil jen za cenu rohového kopu.

41
    Patrick Farkas se propracoval do předbrankového prostoru, přijal přihrávku od spoluhráče. Mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku, která byla hodně nepřesná. Patrick Farkas ví, že tuto situaci měl vyřešit jinak.

40
    Munas Dabbur čekal na dlouhou přihrávku spoluhráče, ale byl nachytaný v postavení mimo hru. Hosté se tak do zakončení dostali. Míč do hry uvede gólman Wolfsbergeru.

39
    FC Red Bull Salzburg má nyní více ze hry, prokombinoval se do střelecké pozice, ale Reinhold Yabo dlouho váhal se zakončením.

38
    Hodně nepřesná přihrávka Hwang Hee-chana končí v předbrankovém prostoru, kde byl pozorný a připravený Alexander Kofler.

36
    Domácí celek vybojoval vhazování na útočné polovině, Christopher Wernitznig hledal spoluhráče, ale jeho míč získal soupeř, a tak se směr hry otáčí.

35
    Nyní se hraje na polovině hrací plochy, domácí celek se pokouší o dlouhé balony na útočníky, ale obrana hostů si toto hlídá.

34
    Žlutou kartu dostává Michael Sollbauer (RZ Pellets Wolfsberger AC).

30
    Půlhodiny hry je pryč, zatím jsme viděli jednu velkou šanci, to měl hostující Hwang Hee-chan. Branku ale ránou z první netrefil.

27
    Christoph Rabitsch nedokázal obejít soupeře, slibně vypadající domácí akce tak končí nepřesným pokusem o přihrávku.

26
    Žlutou kartu dostává Diadie Samassékou (FC Red Bull Salzburg).

26
    Sledujeme rychlou pasáž hry, míč se přesouvá ze strany na stranu, na výraznější přesné zakončení čekáme.
    24. Velká šance hostů.

24
    Diadie Samassékou výborně centroval, do střelecké pozice se dostal Hwang Hee-chan. Jeho rána z první končí mimo branku.

23
    Nepřesná domácí akce končí, Boris Hüttenbrenner špatně přihrál, a tak míč končí u brankáře FC.

22
    Cican Stankovic vykopává od své branky, volí dlouhý výkop.

20
    Wolfsberger rozehrával rohový kop. Balon po centru směřoval před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

19
    Převahu mají domácí fotbalisté, pokouší se vstřelit úvodní branku zápasu. Hostující obrana hraje dobře a pozorně.

17
    Florian Flecker se pokoušel probojovat do střelecké pozice, jeho ránu zablokoval obránce Salzburgu.

16
    Domácí celek se dostal po bleskové akci středem hrací plochy do zakončení. Thomas Zündel zakončoval nepřesně, míč tak snadno získal Cican Stankovic.

14
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde se bojuje o převahu.

12
    Hwang Hee-chan se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale přes domácího obránce neprošel. Vykopávat tak bude gólman.

10
    Deset minut hry je pryč, oba týmy hrají hodně aktivně, sleduje pohledný fotbal.

9
    Wolfsberger se po rychlé akci dostal k centru před branku, Cican Stankovic si vyskočil a míč ze vzduchu snadno získal.

7
    Hosté se nyní dostali do dvou dobrých šancí. Xaver Schlager se propracoval do střelecké pozice, ale vychytal jej brankář.

5
    Více ze hry mají nyní domácí fotbalisté, hrají aktivně, ale zatím se jim nedaří prostřelit brankáře Red Bullu.

4
    Rohový kop rozehrával hostující celek, s centrem před branku si obrana dokázala poměrně snadno poradit.

3
    Ismael Ouedraogo centroval před branku, Christopher Wernitznig hlavičkoval před brankou, jeho pokus kryje hostující gólman.

2
    Munas Dabbur vybojoval pro své spoluhráče vhazování na útočné polovině.

1
    Domácí celek hraje v bílém, hosté v černožlutém.

1

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Hüttenbrenner, Rnić, Drescher, Zündel – Rabitsch, Offenbacher, Wernitznig – Flecker, Ouedraogo – Gschweidl.
    Náhradníci: Sallinger – Frieser, Monsberger, Sollbauer, Schöfl, Topcagic.

FC Red Bull Salzburg: Stankovic – Ulmer, Onguéné, Lainer, Stangl – Samassékou, Schlager, Yabo – Minamino, Dabbur – Hwang Hee-chan.
    Náhradníci: Miguel – Daka, Igor, Farkas, Gulbrandsen, Haidara, Leitgeb..

RZ Pellets Wolfsberger AC odehrál 18 zápasů (3-6-9; 15 bodů) a v tabulce je na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů tři prohrál a dvakrát prohrál. Nestačil na Austrii Vídeň 1:2 a LASK Linz 0:2. Remizoval s Admirou 0:0, St. Poltenem 0:0 a Rapidem Vídní 0:0.

FC Red Bull Salzburg odehrál 18 zápasů s bilancí 12-5-1 a získal 41 bodů. V tabulce je na druhém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si se St. Poltenem 3:1, Strum Grazem 5:0, Rapidem Vídeň 3:2 a Mattersburgem 2:0. Remizoval s Austrií Vídeň 1:1.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky rakouské Bundesligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí RZ Pellets Wolfsberger AC a FC Red Bull Salzburg.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.