Slavia – Příbram 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 2:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:3 (2:0)
FC Hradec Králové
cz Pondelok 27.11.2017, 13:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • Juniorská liga – Čechy (CZ) • 16. kolo

90
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Bexigas, přichází Dunda.

86
    Žlutou kartu dostává Kopa (FK Mladá Boleslav).

84
    Žlutou kartu dostává Novák (FK Mladá Boleslav).

76
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Košek, přichází Šimon.

76
    Žlutou kartu dostává Martinec (FC Hradec Králové).

70
    Žlutou kartu dostává Bexigas (FC Hradec Králové).

65
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné, hosté během necelé minuty vyrovnávají! Autorem branky je JAKUB PETŘÍK – 3:3!

64
    Gólové hody pokračují, je znovu sníženo a zaděláno na drama! Autorem druhé branky votroků je JIŘÍ MIKER – 3:2!

59
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Čech, přichází Finěk.

53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A po něm si domácí berou zpět dvougólový náskok! Autorem třetí trefy Středočechů je MILJAN VUKADINOVIČ – 3:1!

51
    Žlutou kartu dostává Pajer (FC Hradec Králové).

47
    Hosté velmi rychle zkraje druhé půle snižují. Autorem branky je FRANTIŠEK ČECH – 2:1!

46
    Žlutou kartu dostává Kühnel (FK Mladá Boleslav).

46
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Trávníček, přichází Brokeš.

40
    Žlutou kartu dostává Komličenko (FK Mladá Boleslav).

39
    Žlutou kartu dostává Miker (FC Hradec Králové).

36
    To nyní už ano a náskok domácích je rázem dvougólový! Autorem branky je NIKOLAJ KOMLIČENKO – 2:0!

24
    To na protějším pólu hřiště měl Vízek dost starostí s dalekonosnou ranou, ale vyrazil ji a následná dorážka mířila vedle branky!

1
    Skvělý vstup domácích do zápasu! Středočeši se už po 54 vteřinách hry ujímají vedení. Autorem gólu je DANIEL NOVÁK – 1:0!

Daniel Kinc

Góly: 1. Novák, 36. Komličenko, 53. Vukadinovič – 47. Čech, 64. Miker, 65. Petřík

Karty:   40. Komličenko (MBL), 46. Kühnel (MBL), 84. Novák (MBL), 86. Kopa (MBL) – 39. Miker (HKR), 51. Pajer (HKR), 70. Bexigas (HKR), 76. Martinec (HKR)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:2.
    FK Mladá Boleslav: Jedlička – Klíma, Kühnel, Novák, Košek (76. Šimon), Machů, Komličenko, Zabilanský, Kopa, Vukadinovič, Levin.
    Náhradníci: Truksa – Komma, Mansfeld, Šimon.

FC Hradec Králové: Vízek – Pajer, Vukčevič, Havel, Miker, Petřík, Trávníček (46. Brokeš), Kundrt, Bexigas (90. Dunda), Martinec, Čech (59. Finěk).
    Náhradníci: Mach – Finěk, Brokeš, Dunda.

Rozhodca: Ginzel – Hock, Poživil.