Slavia – Příbram 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 2:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:3 (2:0)
FC Hradec Králové
cz Pondelok 27.11.2017, 13:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • Juniorská liga – Čechy (CZ) • 16. kolo

65
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné, hosté během necelé minuty vyrovnávají! Autorem branky je JAKUB PETŘÍK – 3:3!

64
    Gólové hody pokračují, je znovu sníženo a zaděláno na drama! Autorem druhé branky votroků je JIŘÍ MIKER – 3:2!

53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A po něm si domácí berou zpět dvougólový náskok! Autorem třetí trefy Středočechů je MILJAN VUKADINOVIČ – 3:1!

47
    Hosté velmi rychle zkraje druhé půle snižují. Autorem branky je FRANTIŠEK ČECH – 2:1!

36
    To nyní už ano a náskok domácích je rázem dvougólový! Autorem branky je NIKOLAJ KOMLIČENKO – 2:0!

1
    Skvělý vstup domácích do zápasu! Středočeši se už po 54 vteřinách hry ujímají vedení. Autorem gólu je DANIEL NOVÁK – 1:0!

Daniel Kinc

Góly: 1. Novák, 36. Komličenko, 53. Vukadinovič – 47. Čech, 64. Miker, 65. Petřík

Karty:   40. Komličenko (MBL), 46. Kühnel (MBL), 84. Novák (MBL), 86. Kopa (MBL) – 39. Miker (HKR), 51. Pajer (HKR), 70. Bexigas (HKR), 76. Martinec (HKR)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:2.
    FK Mladá Boleslav: Jedlička – Klíma, Kühnel, Novák, Košek (76. Šimon), Machů, Komličenko, Zabilanský, Kopa, Vukadinovič, Levin.
    Náhradníci: Truksa – Komma, Mansfeld, Šimon.

FC Hradec Králové: Vízek – Pajer, Vukčevič, Havel, Miker, Petřík, Trávníček (46. Brokeš), Kundrt, Bexigas (90. Dunda), Martinec, Čech (59. Finěk).
    Náhradníci: Mach – Finěk, Brokeš, Dunda.

Rozhodca: Ginzel – Hock, Poživil.