86:72 (26:28, 51:41, 71:56)
BC Oostende
cz Utorok 14.11.2017, 18:30Liga mistrů • Skupina D

25:28
    Lawrence získal míč a následně skóroval! V tuto chvíli je se třinácti body nejlepším střelcem utkání, hosté si vyžádali čas na poradu! (62:49)

13:57
    Nesportovní faul Myerse! Hruban proměnil oba nabídnuté trestné hody, Nymburk navíc zůstává u míče! (38:34)

11:05
    I druhá desetiminutovka začala ve vysokém tempu a hraje se rychlý basketbal! Na jedné straně Kesteloot, na té druhé Barač. Ten trefil dokonce trojku a poslal domácí do vedení! Vůbec poprvé v tomto utkání! (31:30)

00:27
    Zhruba dvanáct minut se nehraje, to basketbalistům rozhodně neprospívá! (0:0)

00:27
    Rozhodčí řeší nějaké nesrovnalosti u stolku časoměřičů! Už minimálně tři minuty se nehraje, oba celky se znovu rozehrávají! (0:0)

Štěpán Slovák

ERA Basketball Nymburk: Ray, Benda, Pumprla (K), Kolář, Lawrence, Diggs, Peterka, Bohačík, Barač, Kříž, Vyoral, Hruban
    BC Oostende: Lambrecht, Buysse, Lasisi, Mwema, Kotrulja, Salumu, Myers, Djordjevič (K), Kesteloot, Jekiri, Fieler, Mihailovič