Vladivostok – Petrohrad 0:2 (kon.) | Red Star Kunlun – D. Moskva 1:2 (po s.n.) | Čerepovec – Čeljabinsk 3:2 (kon.)
Novgorod – Jekaterinburg 2:4 (kon.) | S.Moskva – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Riga – Togliatti 2:1 (3:2 po s.n.)
po s.n.
Kunlun
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Dynamo Moskva
cz Utorok 14.11.2017, 12:30 • LeSports Center • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu KHL z Pekingu ve kterém Kunlun přivítá Dynamo Moskva.

Oba dva celky se pohybují na hraně postupu do play off. Kunlun je v tabulce východní konference se ziskem 41 bodů na 10. místě (11;1;6;11). Dynamo Moskva drží na západě 8. pozici se ziskem 42 bodů (10;5;2;14).

Poslední dvě soutěžní utkání dnešní soupeři shodně o gól prohráli.

Poslední vzájemné duely:
    Kunlun jako nováček KHL začal psát svoji historii v sezóně 2016/2017. Oba vzájemné duely minulé sezóny ovládlo Dynamo Moskva.

18.02.17 Dyn. Moskva – Kunlun 2 : 1
    09.01.17 Kunlun – Dyn. Moskva 3 : 5

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – A. Kulda, N. Chlystov, Järvinen, Graborenko, Blacker, Vorobej – DeFazio, Brulé, Wolski (A) – Yip, Kane (A), Lessio – O'Donnell, Thuresson, Jaw – Lockhart, Chipchura.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Kuzněcov) – Kutějkin (A), Rylov, I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, D. Višněvskij, Solovjov, Korjagin – Tarasov, Boyd, Varnakov – Igumnov, Alexejev (A), Ignatuškin – J. Jakovlev, Dm. Kazionov, Arťuchin – Sidljarov, Petunin, Jefremov..

Vše je připraveno k záhajení utkání, zaznívá ruská a čínská hymna. Dnešním zápasem vás provede Jiří Dostál

00:01

0:45
    Jako první v náporu Dynamo, jejich první formace střídá, Kunlun rozehrává za svoji brankou.

1:32
    Icing Dynama, vhazování před Jerjomenkem.

2:30
    V Pekingu panuje tradičně komorní atmosféra. Více než díváci, je slyšet hudba z mikrofonů v přestávkách mezi vhazováním.

2:50
    Domací drželi více než minuty hosty v pásmu. Po střele Vorobeje přidržel puk Jerjomenko.

3:55
    Domací dobře forčekují a Dymamo má problémy s rozehrávkou.

4:35
    Od modré nahazoval moskevský obránce. Hellberkovi nikdo neclonil, proto neměl problémy stáhnout puk do lapačky.

6:15
    Sám na branku se řítil hostující Volkov. Hellberg ale jeho blafák do bekhendu kryje!

7:05
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (2 min.).

7:35
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovku. JUUSO HIETANEN pálil od modré. Nejprve se zdálo, že kotouč ještě někdo tečoval, ale byl to čistý průstřel. Asistence M. Varnakov.
    7:35 Juuso HIETANEN - 0:1

8:26
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min.).

9:00
    Kunlun se snaží o vyrovnání, několik nebezpečných střel letělo na Jarmolenka, nakokec se hosté osvobozují!

10:26

10:56
    Domácí pokračují ve snaze o vyrovná i po skončení přesilovky. Hráči Dynama mají obrovské problémy!

12:15
    Viděli jsme dobré napadní hostujícího Arťuchina, který vyjoval kotouč. Na modré však nespracoval Rylov a kotouč utíká do středního pásma.

15:10
    Kunlun rozjíždí útok od vlastní brány. Snaha domácích je však přerušena.

16:03
    Icing hostů.

17:14
    Třetí icing hostů po sobě stěhu hru opět před Jermolenka. Dynamu se nedaří rozehrávka.

17:55
    Dynamo nachvíli uklidňuje hru a drží kotouč ve středním pásmu.

18:40
    Jsou to stále domácí, kteří se snaží něco vymyslet. Za svou snahu zatím nejsou odměněni.

19:33
    Jermolenko raději přikryl kotouč, vhazování po jeho levici.

19:43
    Icing hostů, kolikátý už dnes.

19:54
    Hosté bleskově založili útok a byla z toho pěkná střela Boyda! Ještě jedno vhazování.

20:00

Další třetina začne přibližně v 13:20

20:01

20:40
    Jako první se usadili v útočném pásmu domácí, ale jen nachvíli. Dynamo uklidňuje situace vyhozením do středního pásma.

21:26
    Po ofsajdu domácích vhazování ve středním pásmu.

22:38
    Ani úvod druhého dějiství nenaznačuje, že bychom viděli festival gólových šancí, vyčkávaná pokračuje.

23:10
    Dynamo hraje jednoduše, jakmile má možnost, snaží se kotouč dostat pryč z vlastního pásma.

24:10
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min, příliš mnoho hráčů).

Domácí obránce vyslal nebezpečnou střelu. Ta jen těsně minula Jerjomenku branku.

25:20
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min, vražení na hrazení).

25:30
    Šance na vyrovnání, domácím se nabízí dlouhá přesilovka 5 na 3.

25:53
    Domácí kombinovali, ale střelba zatím chybí.

26:10
    Hosté ve 4!

27:30
    Hosté v plném počtu. To by mohlo Červenou hvězdu mrzet. Pouze jedna střela se kterou si Jermolenko poradil.

28:46
    Graborenko střílel od modré, Jermolenko nic neviděl, přesto kotouč vyrazil. Chce to ještě větší tlak do brány.

29:45
    Domací zakládali útok od vlasní brány, který však záhy končí.

30:16
    Icing domácích.

30:50
    Domácí začali druhou polovinu zápasu náporem, několikrát si vyměnili pozice v útočném pásmu, branku ale neohrozili.

31:34
    Snahu hostů o rychlý protiútok zastavuje postavení mimo hru.

32:44
    Dynamo se nachvíli usadilo v pásmu. Jejich možnost končí střelou do připraveného Hellberga.

34:12
    Teď jsou to hosté, kteří hrozí. Tarasov se pokoušel objet branku a zasunout puk. Hellberg byl ale na místě!

35:32
    Domácí Lessio dostal krásnou nabídku na vyrovnání. Trefuje však připraveného Jerjomenka!

37:15
    Domácí snaha o přejití středního pásma končí na hokejkách hostujících obránců.

37:45
    Brandon Yip prokázal velký důraz na brankovišti a jeho dorážka končí v síti. Branku ale není po konzultaci s videorozhodčím uznána.
    37:45

38:20
    Domácí hráči jsou podráždění, cítí křivdu za neuznanou branku!

38:26
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min, hrubost.).

42:10
    První formace domácích si vypracovala dvě střelecké pozice. Jerjomemko drží čisté konto.

43:32
    Dynamo hraje přesně to, co potřebuje, velmi dobře napadá a rychle vyváží kotouč daleko od své branky.

44:10
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Alexandr Jerjomenko – 2 min., vysoká hůl)).

44:26
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dustin Boyd – 2 min., držení protihráče).

45:22
    Obrovský tlak Kunlunu v běžící přesilovce 5 na 3. Jermolenko kryje střelu i následnou dorážku!

46:00
    Jedna střela za druhou letála na hostující bránu. Kunlunu chybí i trošku štěstí.

46:26

46:40
    Hosté neproměňují ani svou druhou přesilovku 5 na 3 v zápase. To je může mrzet!

47:23
    Po delší době příležitost na straně Dynama. Nebezpečně pálil a dorážel Boyd.

48:30
    Z vlastního pásma zakládá útok Dynamo. Po chvíli ztrácí kotouč. Hrají opět domácí.

49:49
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Hezký hokejový moment. CORY KANE přešel střední pásmo a střelou zápěstím nahoru navzdálenější tyč překonává Jerjomenka!. Asistence B. Yip.
    49:49 Cory KANE - 1:1

51:25
    Kunlun se snaží překlopit skóre na vlastní stranu!

52:40
    Dynamo se dostalo ke ke kotoči a otáčí hru.

53:32
    Dynamo se poprvé ve třetí třetině soustavněji usadilo v útočném pásmu. Hned z toho byla možnost. Pálil Jakovlev!

55:15
    Jsou to stále hráči Dynama, kteří pokračují v tlaku. Kunlun se po vstřelení vyrovnávací branky zatáhl.

56:50
    Hra je plná nepřesností. Oba týmy ztrácí rychle kotouč.

57:30
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., podražení).

57:45
    Možnost rozhodnou zápas v normální hrací době má v přesilovce Dynamo!

58:35
    Domácí se osvobozují.

59:00
    Poslední minuta, Dynamo se nemůže usadit v pásmu!

59:30

60:00

Ve třetí třetině se domácím podařilo vyrovnat. Po 60 minutách zápas nezná vítěze. Uvidíme prodloužení 3 na3.

60:01

61:15
    Sám na bránu ujížděl domácí Kane. Puk mu v rozhodující chvíli zklouzl z čepele!

61:50
    Domácí jsou nadále aktivněnší a vypracovali si další možnost. Nerozhodný stav trvá.

62:58
    Hostující Petunin se proháčkoval do šance, ale ani on nedává!

63:40
    Rozhodnout mohl domácí Lession, ale ani on svůj nájezd neproměnil!

64:35
    Dynamo svírá domácí, nemůže se však dostat k přímému ohrožení branky.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení vítěze nepřineslo. Na vyložené šance 2:1 ve prospěch domácích, své úniky však neproměnili. Uvidíme nájezdy.