Fínsko – Estónsko 3:0 (kon.) | Rumunsko – Turecko 2:0 (kon.) | Irán – Panama 2:1 (kon.)
Luxembursko – Maďarsko 2:1 (kon.) | Škótsko – Holandsko 0:1 (kon.)
Fínsko
3:0 (2:0)
Estónsko
cz Štvrtok 09.11.2017, 18:00Medzinárodný prípravný zápas

Skončilo přátelské utkání ve kterém domácí Finsko přehrálo hosty z Estonska výsledkem 3:0. Domácí celek měl po celý zápas více ze hry a až na dvě nebezpečné střely Kaita měli více ze hry. V prvním poločase se trefil Lod a Soiri a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V poločase číslo dvě přidal Lod další branku a hra se zasekla na polovině hostí. Musíme konstatovat, že Finsko vyhrálo zaslouženě. Tímto se s vámi loučím a u dalšího utkání se s vámi budu těšit. (19:50:36)

90+1

90
    Ke konci utkání aktivní Pikk poslal míč pouze do rukavic finského brankáře.

89
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

88
    Za pomezní čarou je ošetřován Granlund.

87
    Pikk se pokusil ohrozit branku domácích, ale svou střelu poslal vysoko nad branku.

85
    Útočného faulu se dopustil Sappinen.

84
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Anier, přichází Baranov.

83
    Z rohového kopu se ohrožení estonské branky nekonalo.
    82.

82
    Tuominen utíkal sám na brankáře Aksalu, který skvěle zmenšil střelecký úhel, a proto finský hráč trefil pouze jeho dobré postavení. Rohový kop pro Finsko.

80
    Deset minut zbývá do konce zápasu. Bohužel pro neutrálního fanouška se příliš věcí neděje.

79
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Kait, přichází Mosnikov.

79
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Lod, přichází Skrabb.

78
    Robin Lod prokazuje svou formu a vysílá dalekonosnou střelu na bránu. Brankář Aksalu s ní měl poměrně potíže a vyráží na rohový kop.

76
    V pokutovém území zkusil patičku Jensen, ale ani jeho pohledný trik neuspěl.

75
    Finové již delší čas neopustili polovinu hostí, ale také delší čas již nevystřelili.

73
    Domácí vedou, ale do dalších šancí se nedostávají. Tato hra moc fanoušků bavit nebude.