Nové Mesto n/V – Trebišov 1:1 (kon.) | Lok. Košice – Pohronie 2:2 (kon.) | Skalica – Inter Bratislava 2:1 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
2:2 (1:2)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Piatok 27.10.2017, 14:00 • Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga • 14. kolo

Vyrovnané stretnutie až do samého konca. Góly padali ako na začiatku duelu, tak aj na jeho konci. O prvé tri sa postarali traja hráči s rovnakými krstnými menami. Meno Lukáš svietilo pri góle Garaja, Horvátha aj Pelegríniho. O konečnom výsledku ale rozhodol iný futbalista. Róbert Cicman v poslednej minúte nadstaveného času upravil na konečných 2:2, čo v preklade znamená, že Lokomotíva sa udrží na čele tabuľky aj po štrnástom kole. Pohronie si taktiež pripísalo bod, no nestačilo to na posun v ligovej tabuľke. (15:54:53)

Držanie lopty: 59 % : 41 %.
    Strely na bránu: 12:4. Strely mimo: 6:7. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:15.

90+5

90+5
    Hrá sa už piata nadstavená minúta, pridajú sa aj nejaké sekundy naviac. Ťažko povedať, koľko ich nakoniec bude.

90+4
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Neskutočné! Na začiatku poslednej minúty Lokomotíva vyrovnáva a stále môže vyhrať. RÓBERT CICMAN je hrdinom Košíc, ktoré dnes siahnu minimálne na bod.

90+3
    Taktické zastavenie útoku, ešte je tu jedna, možno dve šanca na vyrovnanie pre Košice.

90+3
    Žltú kartu dostáva Nurković (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

90+3
    Napätie vrcholí, hráčmi lomcujú emócie.

90+3
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Pavúk, prichádza Prikryl.

90+2
    Žltú kartu dostáva Ilinjo (FC Lokomotíva Košice).

90+2
    Roh pre Lokomotívu, konkrétne dvanásty.

90+1
    Štandardka nebola zahraná vôbec dobre, do útoku už idú domáci.

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    K faulu došlo zhruba tri metre od šestnástky, zaslúžená karta a šanca na poistenie výsledku pre Pohronie.

90
    Žltú kartu dostáva Cicman (FC Lokomotíva Košice).

89
    Košiciam nie je dopriate, do brejku idú hostia.

89
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Ďungel, prichádza Hudák.

89
    Na začiatku predposlednej minúty prichádza už jedenásty roh Košíc po zblokovanej strele.

88
    Lokomotíva zahrávala v krátkom časovom rozpätí ďalšie tri rohové kopy. Neskutočné.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Lokomotíva Košice. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Viac informácií tu.

Góly: 5. Horváth, 90+4. Cicman – 2. Garaj, 23. Pelegríni

Karty:   90. Cicman (LKE), 90+2. Ilinjo (LKE) – 72. Packo (POH), 90+3. Nurković (POH)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:15.
    FC Lokomotíva Košice: Bréda – Ilinjo, Gáll, Kolek, Karaš, Cicman, Zajac (C), Pavúk, M. Tóth, Kuľha, Horváth
    Náhradníci: Dický, Beli, Serečin, L. Tóth, Fabini, Cmarko, Ristovski

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Packo – Nosko, Pittner, Sekereš, Pelegríni (C), Ďungel, Frimmel, Nurković, Garaj, Pavúk, Paraj
    Náhradníci: Urminský, Župa, Prikryl, Hudák, Blahút

Rozhodca: Ivan Kružliak – Martin Balko, Tomáš Somoláni