Nové Mesto n/V – Trebišov 1:1 (kon.) | Lok. Košice – Pohronie 2:2 (kon.) | Skalica – Inter Bratislava 2:1 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
1:1 (1:1)
Slavoj Trebišov
Piatok 27.10.2017, 14:00 • Mestký štadión Nové mesto nad Váhom • MONACObet liga • 14. kolo

Vyrovnaný zápas sa tak končí deľbou bodov. Góly padali iba v prvom polčase, najprv sa presadil Kolesár, o sedem minút neskôr upravil na konečných 1:1 domáci Mikuš. V priamom súboji o trináste miesto tak "vyhral" Trebišov, ktorý si túto pozíciu ale neponechal. Obe mužstvá totižto predbiehajú Komárno vďaka lepšiemu skóre. (16:00:38)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:3.

90+1

90+1
    Z tohto gól nebude, stretnutie sa skončí remízou.

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90+1
    Rohový kop pre Slavoj.

90
    Žltú kartu dostáva Pa. Šuľák (Slavoj Trebišov).

90
    Posledná minúta riadneho hracieho času sa práve začala.

89
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Ruskovský, prichádza Vojtek.

88
    Posledné okamihy riadnej hracej doby, pri lopte sú hostia, ktorí sa s rozohrávkou voľného kopu neponáhľajú. Navyše budú striedať.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 210 divákov.

86
    Šanca hostí, ktorá bola vedená stredom ihriska, bola zastavená dôraznou obranou domáceho mužstva.

85
    Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a nariaďuje voľný kop. Proti pravidlám hral jeden z domácich futbalistov.

84
    Výborná myšlienka od domáceho hráča, škoda len, že to všetko zhaslo na finálnej fáze.

83
    Rýchly protiútok domácich nevyšiel, moment prekvapenia je premrhaný.

81
    Tvrdý zákrok na vlastnej polovici predviedol hráč Trebišova. Domáci futbalisti sa dostavajú do tlaku.

80
    Nádejná šanca je minulosťou, nepresnosť pochovala nádeje hostí.

79
    Domáci futbalista si pri ofenzívnej snahe pomohol nedovoleným spôsobom. Lopta pre hostí.

78
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Ďanovský, prichádza Kosorín.