Něman Grodno – Jyväskylä 3:0 (kon.) | Třinec – HV71 3:0 (kon.) | TPS – Nottingham 5:2 (kon.)
IFK Helsinky – Cracovia 6:3 (kon.) | Redhawks – Kometa Brno 3:0 (kon.) | Brynäs – Mníchov 2:3 (kon.)
Mannheim – Esbjerg 4:1 (kon.) | Zug – Vienna 3:1 (kon.) | Bern – Hradec Králové 5:2 (kon.)
Gap – Frölunda 1:3 (kon.)
SC Bern
5:2 (0:1, 4:0, 1:1)
Mountfield HK
cz Utorok 10.10.2017, 19:45 • Postfinance Arena • Liga majstrov • Skupina F

59:43
    Filip Pavlík ještě pyká za držení. To už ale zřejmě nic nezmění.

45:57
    Vopelka a Moser inkasují oba dvě minuty za hrubost, protože se do sebe trošku pustili v rohu hřiště.

43:37
    Michal Dragoun zabránil střele soupeře za pomoci háčku, který neušel pozornosti hlavního sudího. Dvě minuty na trestné jsou logickým vyústěním.

37:32
    Eric Blum je prvním vyloučeným hráčem Bernu. Nepohlídal si totiž svoji hůl a podrazil Richarda Jarůška ve středním pásmu.

21:32
    V témže čase Mislav Rosandič plný vzteku plácl do kotouče a trefil jím rozhodčího do nohy, za což inkasuje osobní trest do konce utkání.

19:47
    Svojí aktivitou si vybojovali přesilovou hru, protože Patrik Miškář je vyloučen za držení protihráče. Na její využití v první dvacetiminutovce už ale zbývá opravdu málo času.

05:58
    Filip Pavlík je prvním vyloučeným hráčem. Před svým brankářem byl příliš důrazný a nedovoleně bránil mimo hru protihráče.

Lukáš Foff

Góly a asistencie: 22. Rüfenacht (Scherwey), 27. Untersander (Ebbett), 33. Pyörälä (Noreau), 40. Scherwey (Ebbett, Untersander), 44. Scherwey (Haas, Raymond) – 19. Vopelka (Červený, Dragoun), 51. Muška (Cingel, Jarůšek)

SC Bern: Genoni (Caminada) – Untersander, Blum, Kamerzin, Noreau, Anderson, Krueger, Burren – Rüfenacht, Arcobello, Moser – Bodenmann, Haas, Scherwey – Pyörälä, Ebbett, Raymond – Kämpf, Heim, Randegger.
    Mountfield HK: Sedláček (Pavelka) – Muška, Pavlík, Pohl, Rosandič, Čáp, Barák – Jarůšek, Zigo, Cingel – Vopelka, Dragoun, Červený – Dvořák, Kopta – Pilař, Miškář, Jirásek.

Rozhodca: Schrader, Stricker – Kaderli, Kovacs

Diváci: 13689