Faerské ostrovy – Dánsko | 0:3 (kon.) | | | Rusko – Arménsko | 0:0 (kon.) | | | Izrael – Azerbajdžan | 3:1 (kon.) |
Moldavsko – Chorvátsko | 0:3 (kon.) | | | Sev. Írsko – Albánsko | 1:0 (kon.) |
Bulharsko – Švédsko | 3:2 (kon.) | | | Francúzsko – Holandsko | 4:0 (kon.) | | | Luxembursko – Bielorusko | 1:0 (kon.) |
Maďarsko – Lotyšsko | 3:1 (kon.) | | | Portugalsko – Faerské ostrovy | 5:1 (kon.) | | | Švajčiarsko – Andorra | 3:0 (kon.) |
Cyprus – Bosna | 3:2 (kon.) | | | Grécko – Estónsko | 0:0 (kon.) | | | Belgicko – Gibraltar | 9:0 (kon.) |
Uganda – Egypt | 1:0 (kon.) | | | Guinea – Libye | 3:2 (kon.) |
Japonsko – Austrália | 2:0 (kon.) | | | Sýrie – Katar | 3:1 (kon.) | | | Čína – Uzbekistan | 1:0 (kon.) |
J. Kórea – Irán | 0:0 (kon.) | | | Thajsko – Irak | 1:2 (kon.) |
Venezuela – Kolumbia | 0:0 (kon.) |
koniec
Izrael
3:1
(2:0)
Azerbajdžan
32
|
Shay Pinhas Ben David se v hodně nebezpečném prostoru nechal obelstít Mamedlim, který získal míč vedle vápna, ale vzápětí byl faulován za žlutou kartu.
|
|
25. Červená karta
|
||
25
|
Domácí kapitán Neta Lavi uprostřed hřiště zfauloval Mamedliho a uviděl rovnou červenou kartu! To je velká komplikace pro Izrael, jenž bude hrát většinu zápasu v oslabení.
|
Góly:
12. Barshazky, 38. Peretz, 57. Plakuščenko – 70. Jafarov
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:11.
Rozhodca: Gaman – Grigoriu, Nicoară (všichni ROU)
Diváci:
Karty: 32. David (ISR) 25. Lavi (ISR)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:11.
Izrael:
Hasson – Meir, Bitton, Bardea, Ben David – Barshazky, Peretz, Lavi (C), Plakuščenko, Hozez – Weissman.
Náhradníci: Glazer – Tzur, Einbrom, Nahmias, Awwad, Gamoun, Avraham.
Tréner:
Azerbajdžan: Ožitaj – Tašgin, Baloglu, Mustafazade (C), Uluchanov, Nabijev – Albajrak, Alijev, Turabov, Koekcue – Mamedli.
Náhradníci: Bajramov – Hasanov, Askerov, Šahverdijev, Muradbajli, Jafarov, Safarzade.
Tréner:
Náhradníci: Glazer – Tzur, Einbrom, Nahmias, Awwad, Gamoun, Avraham.
Tréner:
Azerbajdžan: Ožitaj – Tašgin, Baloglu, Mustafazade (C), Uluchanov, Nabijev – Albajrak, Alijev, Turabov, Koekcue – Mamedli.
Náhradníci: Bajramov – Hasanov, Askerov, Šahverdijev, Muradbajli, Jafarov, Safarzade.
Tréner:
Rozhodca: Gaman – Grigoriu, Nicoară (všichni ROU)
Diváci:
Michal Břuchanský