Kladno – K. Vary 3:0 (kon.) | Hradec Králové – Olomouc 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:4 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.) | Detva – Michalovce sk 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.) | HC Slovan – Kometa Brno sk 3:2 (1:0 po s.n.)
Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 10:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Poprad – SAPA Fehérvár sk 4:3 (kon.)
HK Detva
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Utorok 15.08.2017, 18:00 • ZŠ Detva • Prípravný zápas

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

HC 07 Orin Detva: Nagy (Orčík) – Dvořák, Gachulinec, Macejko, F. Fekiac, Šimon, D. Jendrol, Zorvan, M. Jendrol – Cíger, Petro, Milý – M. Surovy, Duriš,Tábi – Poliaček, Huňady, Šedivý – Ferleťak, Halama, Ondris.

HK Dukla Michalovce: Trenčan (Pajpach) – Hančák, Dolgoš, Kolba "C", Favarin, Valečko, Cvengroš, Oravec – Jaššo, Gašpar, Banovský – Lesňák, Linet, Fajčák – Balko, Toma, Ďuráč – Borov.

Rozhodca: Rojík – Hatala, Šebeň.

00:01

00:21
    Domáci sa hneď v úvodnej minúte oslobodili vyhodeným puku cez všetky čiary.

01:01
    Favrin sám pred Nagym nedotiahol na prihrávku Jašša.

01:45
    Frederik Fekiač našiel pred Trenčanom hokejku Ďuriša, ktorý ho však nedokázal presne usmerniť do brány.

02:43
    Marco Halama si nakorčuľoval pred Trenčana, ale tej s jeho pokusom nemal problém.

03:47
    Puk sa dostal na hráčsku lavicu hostí a tak je hra prerušená.

04:07
    Lubor Balko sa oprel do puku, ale jeho pokus domáci zastavili.

04:51
    Huňady len nahodil puk prd bránu, kde sa ho zmocnil Trenčan.

05:19
    Za hráčsku lavicu hostí si odsedí Jakub Lesňák.

05:47
    Linet na červenej čiare získal puk a rútil sa sám na Nagyho, ale toho nedokázal prekonať. a tak sa stav nemení.

07:19
    Detve sa prvú presilovú hru nepodarilo využiť.

08:31
    Po prehode modrou čiarou skúšal šťastie švihom domáci obranca Šimon, ale s jeho pokusom si Trenčan poradil.

08:54
    Ďalšiu nepríjemnú strelu na Trenčan vyslal domáci Ferleták.

09:53
    Detva je usedená pred brankárom Trenčanom, ale strelecké pokusy neprichádzajú.

10:07
    Hostia sa vymanili z obrannej tretiny, ale dopustili sa postavenia mimo hry.

10:22
    Po strele Surového dorážal neúspešne puk Tábi.

11:13
    Po tvrdých súbojoch pri mantinely na obrannej modrej čiare Michaloviec sa dostala Detva do postavenia mimo hry.

11:46
    Gašpar dlho váhal s prihrávkou a Dolgoša až čas na prihrávku premárnil a prišiel o puk.

12:32
    Fajčák chcel poslať Nagymu puk pod hornú tyčku, ale neúspešne.

13:17
    Po súboji v strednom pásme zostal na ľadovej ploche ležať Ďuráč, ktorý mal problém sa postaviť na korčule.

14:53
    Hra sa prelieva z jednej strany na druhú bez nejakej šance.

16:36
    Domáci kapitán Petro sa pokúšal o končovaku bekhendom, ale nebol úspešný.

16:37
    Ďuriš hľadal pred bránou Cígera, ktorý však puk netrafil presne.

16:55
    Detva dala gól!

Domáci sa ujali vedenia, keď puk zavesil Trenčanovi pod hornú žrďku OLIVER ĎURIŠ.
    Asistencie: Juraj Milý, Dominik Jendroľ.

17:56
    Kristián Ferleťák musel kľučkovať cez obranu súpera a tak sa jeho spoluhráči natlačili do útočného pásma. Odpískané bolo postavenie mimo hry.

18:50
    Pri signalizovanom treste minul bránu Michaloviec z medzi kruhov Daniel Gachulinec.

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

19:09
    Tomáš Bánovský je tým hráčom, ktorý si v poslednej minúte prvej tretiny odchádza sadnúť na dve minúty za podrazenie.

19:59
    V poslednej sekunde prvej tretiny vyprášil lapačku Trenčana domáci Surový.

20:00

Skončila sa prvá tretina súboja medzi domácou Detvou a Michalovcami. Po 20. min je stav 1:0. pre domáci celok po góle z hokejky Ďuriša.

20:01

20:40
    Domáci pokračujú v presilovej hre, ale na bránu Trenčana nedokázali zatiaľ vystreliť.

21:09
    Aj je po presilovke Detvy. Ani v tomto prípade ju domáci hokejisti nevyužili.

21:41
    Maroš Surový si nakorčuľoval do útočného pásma, kde dostal prihrávku, ale sám pred Trenčanom neuspel.

22:07
    Nagy prerušil hru po nahodenom puku.

22:37
    Jedovku na Trenčana vypálil Ivan Zorvan, ale Adam Trenčan si s nepríjemným pukom poradil.

23:54
    Maroš Surový vysunul Ďuriša, ale ten sám zoči voči Trenčanovi neuspel.

Dnešné stretnutie sleduje 219 divákov.

25:15
    Domáci Nagy musel byť v pozore.Do bránkoviska sa mu natláčal Banovský, ale domáci brankár si dal pozor.

25:33
    Dukla Michalovce dala gól!

A je vyrovnané. Hančák našiel pred Nagym voľného RASTISLAVA GAŠPARA, ktorý prekonal domáceho brankára.
    Asistencia: Daniel Hančák.

26:55
    Domáci striewdajú a Dvořák, čaká za bránou na sformovanie sa hráčov na ľade.

28:03
    Nagyho zamestnal Lesňák, ale domáci brankár si dal pozor a puk skončil pod jeho lapačkou.

29:02
    Nino Ondris sa krásne uvoľnil, ale Ferleťák puk nedokázal presne zakončiť z jednej.

29:26
    Do strely Gachulinca sa obetavo vrhol Borov a dostal tak puk z pásma.

30:08

Po skrumáži pred Trenčanom dostal puk za jeho chrbát domáci JURAJ MILÝ.
    Asistencia: Juraj Petro.

30:45
    Fajčák prihrával puk popred bránkovisko, kde bol Lesňák ktorý ho však netrafil.

31:23
    Po strele Valečka vyrazil Nagy puk pred seba, ale tam ho vo vzduchu nedokázal usmerniť Toma.

32:26
    Domáci Filip Šedivý dostáva dve minúty za sekanie.

34:26
    Detva je v plnom počte. Ani hostia presilovku nevyužili.

36:05
    Po strele Borova vytiahol domáci brankár Adam Nagy svoju lapačku a puk do nej schoval.

36:53
    Fajčák sa natláčal pred Nagyho. Ten si priestor pri svoj ľavej žrdke postrážil a strelu vytlačil za bránu.

37:34
    Hostia sa previnili postavením mimo hry. Vhadzovať sa bude pred domácou modrou čiarou.

38:57
    Filip Oravec dostáva dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

39:44
    Puk z hokejky Tábiho skončil na nohe jedného z hostí.

39:58

Po prihrávke Tábiho využíva domácu presilovú hru OLIVER Ďuriš, keď prekonal Trenčana.
    Asistencia: Lukáš Tábi.

40:00

Je tu záver druhej tretiny, v ktorej spolu padli tri góly. Najprv sa podarilo hosťom vyrovnať, keď Nagyho prekonal Gašpar. Potom však domáci zásluhou Milého na začiatku druhej polovice zápasu šli do vedenia. Na rozdiel dvoch gólov zvýšil svojim druhým presným zásahom Oliver Ďuriš dve sekundy pred koncom tejto časti hry.

40:01

40:29
    Po strele Hančáka po ľade zasiahol Nagy. Puk skončil v jeho lapačke.

41:58
    Tlak domácich veľa vzruchu pred bránou nepriniesol. Michalovce sa oslobodili vyhodením puku do stredného pásma.

43:11
    Rozhodcovia riešia menšiu výmenu názorov medzi Macelkom a Gašparom.

44:24

Po strele Huňadyho dokázal ešte Trenčan puk zneškodniť, ale následne dorážku FILIPA ŠEDIVÉHO už nedokázal zneškodniť.
    Asistencia: Patrik Huňady.

44:24
    V bráne hostí dochádza k zmene. Adam Trenčan prenecháva miesto Maximilánovi Pajpachovi.

45:50
    Za držanie dostáva dve minúty Jakub Cíger.

46:49
    Polovica presilovky je za nami a domáci bránia veľmi dobre obrannú modrú.

47:50
    Detva je v plnom počte.

49:00
    Za hákovanie si dve minúty vyslúžil Nino Ondris.

49:51
    V oslabení mohol pridať ďalší domáci góly Juraj Milý, ale Pajpach jeho pokus v bráne zneškodnil.

51:00
    Detva sa bránila veľmi dobre a nedovolila súperovi ohroziť Nagyho.

51:24
    Na opačnej strane budú mať presilovú hru domáci. Za držanie dostáva dve minúty Ľuboš Fajčák.

53:00
    Po jednom súboji pri mantinely sa skončil zrejme zápas pre Nina Ondrisa, v ktorého tvári je krv.

53:24
    Michalovce sú v plnom počte.

54:16
    Huňady medzi kruhmi napriahol k strele, ale puk skončil na plexiskle.

55:24
    Gašpar od mantinelu minul bránu.

56:08
    Postavenie mimo hry hostí.

56:38
    Veľmi pekná akcia Michala Dvořáka, ale gólom sa neskončila.

58:19
    Huňady sa otočil pred Pajpachol, ale bekhednom nedokázal presne puk usmerniť puk do brány.

58:49
    Pajpach dostal puk do masky a tak rozhodcovia hru prerušili.

59:14
    Strelu Zorvana zrazili hostia korčuľami mimo bránu.

Je tu záver stretnutia medzi mužstvami HC 07 Detva a HC Dukla Michalovce, v ktorom domáci hokejisti vyhrali 4:1. O posledný gól v zápase sa postaral v tretej tretine Filip Šedivý.

Z Detvy vám prajem pekný večer. (20:02:11)

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Ďuriš (Milý, D. Jendroľ), 31. Milý (Petro), 40. Ďuriš (Tábi), 45. Šedivý (Huňady) – 26. Gašpar (Hančák)

HK Detva: Nagy (Orčík) – Dvořák, Gachulinec, Macejko, F. Fekiac, Šimon, D. Jendrol, Zorvan, M. Jendrol – Cíger, Petro, Milý – M. Surovy, Duriš,Tábi – Poliaček, Huňady, Šedivý – Ferleťak, Halama, Ondris.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (45. Pajpach) – Hančák, Dolgoš, Kolba "C", Favarin, Valečko, Cvengroš, Oravec – Jaššo, Gašpar, Banovský – Lesňák, Linet, Fajčák – Balko, Toma, Ďuráč – Borov.

Rozhodca: Rojík – Hatala, Šebeň