Kamerun – Austrália 1:1 (kon.) | Nemecko – Čile 1:1 (kon.)
Nemecko
1:1 (1:1)
Čile
Štvrtok 22.06.2017, 20:00Pohár konfederácií • Skupina B

V oboch dnešných zápasoch Pohára konfederácii sa v skupine B zrodili remízy 1:1 a tak o postupujúcich rozhodnú posledné zápasy. Čile dnes začalo lepšie, Alexis Sánchez poslal svoj tím do vedenia už po šiestich minútach, ale v závere polčasu odpovedal Stindl. Nerozhodný výsledok je zaslúžený. (21:53:15)

90+3

90+3
    Mauricio Isla si nabehol do šestnástky, hľadal v dobrej pozícii Vidala, no záložník Bayernu bol dobre bránený a obranca Čile zas v ofsajde.

90+2
    Strela spoza šestnástky bola zrazená, Herrera si loptu len zodvihol zo zeme a mohol rozohrať dopredu.

90+1
    Vyzerá to tak, že hladnejšie po troch bodoch je Nemecko, ktoré sa tlačí do šestnástky, zatiaľ čo Čile iba bráni a snaží sa neinkasovať.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Striedanie v tíme Chile: z ihriska odchádza Charles Aránguiz, prichádza Francisco Silva.

87
    Julian Draxler sa na krídle cez Paula Diáza nedokázal dostať. Obranca Čile to spravil tak dobre, že získal aut pre svoje farby. Rozohrávať môže Isla.

86
    Mauricio Isla si nabehol do otvoreného priestoru na pravej strane šestnástky súpera. Dostal tam aj loptu, no nakoniec sa mu ju na hracej ploche nepodarilo udržať.

85
    Čile preberá taktovku nad záverom zápasu. V tomto momente už môže rozhodnúť jediný gól a ten chcú streliť oba celky.

84
    Martin Rodríguez sa po príchode chcel dostať do prvej šance. Mustafi ho vytlačil do uhlu a tak útočník nezakončil ani len na bránu.

83
    Draxler si musí spĺňať aj defenzívne povinnosti, pretože Čile sa už nejaký čas drží na polovici Nemecka. Zatiaľ to ale obrana majstrov sveta zvláda dobre.

82
    Striedanie v tíme Chile: z ihriska odchádza Eduardo Vargas, prichádza Martín Rodríguez.

81
    Nakoniec centroval Draxler, našiel hlavu Gintera, tomu sa v záklone trafiť bránu nepodarilo. Až teraz môže prísť na rad čilské striedanie.

80
    Nemci získali priamy kop z veľmi zaujímavej pozície spred šestnástky a teraz sa hráči dohadujú, kto si zoberie na starosť zakončenie.

79
    Žltú kartu dostáva Jean Beausejour (Chile).

77
    Hráči Čile kombinujú v strede ihriska a snažia sa ako keby trochu otupiť snahu Nemecka, pretože tá je trvalá, aj keď nemá po väčšine žiadne vyústenie do podoby gólovej šance.

76
    Pretiahnutý center zľava našiel na druhej strane Draxlera, jeho pokus o strelu bol zrazený a až k brankárovi Herrerovi neprešiel.

75
    Pätnásť minút pred koncom je stav nerozhodný, uvidíme, či sa niektorý z tímov dokáže do konca duelu gólovo presadiť.