Pittsburgh – Columbus 4:3 (po pr.) | Detroit – NY Islanders 5:4 (kon.) | NJ Devils – Calgary 3:4 (po pr.)
Carolina – Edmonton 2:1 (kon.) | Florida – Anaheim 2:1 (kon.) | Philadelphia – LA Kings 0:1 (po pr.)
Montreal – Washington 2:3 (kon.) | Colorado – Winnipeg 5:2 (kon.)
New Jersey Devils
3:4 (0:1, 3:1, 0:1 - 0:1)
Calgary Flames
cz Sobota 04.02.2017, 01:30 • Prudential Center, Newark • NHL

42:21
    Matt Stajan dohrál před bránou Andyho Greenea a natlačil ho do brankáře Coryho Schneidera, který skonči na ledě, a krátce na to se okamžitě strhla šarvátka! Matt Stajan po ní dostal dvě minuty za krosček a P.A. Parenteau za nesportovní chování.

39:05
    Dennis Wideman posunul bránu a v závěru druhé třetiny dostal dvě minuty za zdržování hry.

30:03
    Sam Bennett dostal dvě minuty za sekání a New Jersey si zahraje druhou přesilovou hru.

20:00
    Kyle Palmieri s klaksonem ukončujícím první třetiny tvrdě narazil do Troye Brouwera, který skončil ve vlastní bráně a poté si ho rychle našel, aby ho prudce přistrčil. Útočník Devils dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Calgary bude vstupovat do prostřední části v přesilové hře! Zbytečné vyloučení.

15:12
    Ben Lovejoy dostal dvě minuty za držení hole. Faulovaným hráčem byl na straně Calgary Johnny Gaudreau.

12:17
    Matt Stajan na levém křídle útočného pásma zezadu podrazil Kylea Palmieriho a dostal dvě minuty za podražení. New Jersey si zahraje v zápase první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 29. Henrique (Wood), 32. Zacha (Cammalleri, Henrique), 40. Palmieri (Wood, Hall) – 18. Monahan (J. Gaudreau, Brodie), 21. Versteeg (Brodie, J. Gaudreau), 48. Stajan (Brodie, Ferland), 62. Backlund (Brodie, Frolík)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Quincey, Lovejoy, Helgeson, Santini – Hall, Zajac (A), Palmieri – Wood, Henrique (A), Cammalleri – Zacha, Josefson, Noesen – Blandisi, Kalinin, Parenteau.
    Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Jokipakka, Engelland – J. Gaudreau (A), Monahan (A), Brouwer – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Chiasson – Bouma, Stajan, Ferland.

Rozhodca: Chris Lee, TJ Luxmore. Čároví: Steve Barton, Tim Nowak

Diváci: 14716