Chabarovsk – HC Slovan sk 1:2 (kon.) | Vladivostok – Záhreb 4:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Jekaterinburg 5:4 (po pr.)
Helsinki – Barys 3:4 (po pr.) | Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (1:0 po s.n.)

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Dinamo Minsk vítězí! Fredrik Pettersson podržel puk v útočném pásmu, poslal jej na modrou čáru a MARC-ANDRE GRAGNANI propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Fredrik Pettersson.
    58:14 Alexej SIMAKOV - 4:4

58:14
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Hostům se podařilo vyrovnat v samotném závěru utkání! Alexej Simakov nahodil puk od modré čáry a jeho tečoval za záda bezmocného brankáře ALEXANDR TORČEŇUK! Asistence: Alexej Simakov.

58:00
    Probíhájí poslední dvě minuty třetí třetiny!

55:19
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!

55:19
    Šinkevič vyhodil puk z obranného pásma mezi diváky a dostává dvě minuty! Hosté mají velkou možnost na vyrovnání.

53:51
    Hosté si zahrají další přesilovou hru! Kulakov dostává dvě minuty za hákování.

52:30
    Sochatskij musel předvést zákrok proti krásné střele z mezikruží! Hostující brankář předvedl parádní zákrok a nenechal domácí odskočit na rozdíl dvou branek.

49:02
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Nikita Komarov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Danila Karaban – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Česalin – 2 min.).
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Tommi Kivistö – 2 min., bitka).

47:30
    Mohlo být vyrovnáno! Alexej Michnov naskočil na led z trestné lavice a ihned se ocitl v samostatném úniku! Scrivens se však blýskl parádním zákrokem!

46:52
    Další vyloučení! Dvě minuty za hákování vyfasoval Alexandr Romanov.

46:01
    Obrovská šance hostujícího celku! Anatolij Golyšev se prodral do útočného pásma, ocitl se sám před Scrivensem, ale domácí gólman jeho ránu vyrazil betonem!

45:56
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Fredrik Pettersson.

45:11
    Přesilová hra je u konce! Alexej Michnov se totiž v útočném pásmu prohřešil podražením a dostává dvě minuty!

44:29
    Po dlouhé době se přerušuje hra! Matěruchin se provinil nedovoleným bráněním a odsedí si dvě minuty!

40:39
    Vylučuje se ale na straně hostů! Michnov si odsedí dvě minuty za podražení.

39:52
    Hosté v samotném závěru prostřední části vybojovali přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostává Matt Ellison.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

37:31
    Graborenko mohl přidat další branku! Domácí útočník si vybruslil mezi kruhy, nicméně jeho povedenou ránu zápěstím brankář vyrazil!
    36:45 Roman GRABORENKO - 4:3

36:45
    Minsk se znovu dostává do vedení! Hostům se nepodařilo vyhodit puk do bezpečí. Fredrik Pettersson vymyslel krásnou přihrávku před branku a ROMAN GRABORENKO z ostrého úhlu překonal brankáře! Asistence: Fredrik Pettersson, Marc-Andre Gragnani.

32:06
    Střídání v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg: ze hřiště odchází Ivan Lisutin, přichází Vladimir Sochatskij.
    30:10 Aaron PALUSHAJ - 3:3

30:10
    Je vyrovnáno! Domácí znovu využívají početní převahu! Dinamo uzamklo soupeře před brankou. Marc-Andre Gragnani prověřil Lisutina, který vyrazil puk jen před sebe a AARON PALUSHAJ dopravil kotouč do odkryté branky. Asistence: Marc-Andre Gragnani, Matt Ellison.

29:14
    Domácí celek si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za podražení si odpyká Romanov.
    24:59 Alexej MICHNOV - 2:3

24:59
    Tak to je parádní obrat hostujícího celku! ALEXEJ MICHNOV dostal přihrávku do středního pásma, prosmýkl se mezi obránce a vychutnal si domácího brankáře! Asistence: Dmitrij Megalinskij, Michal Čajkovský.
    24:41 Michal ČAJKOVSKÝ - 2:2

24:41
    A pozor! Je vyrovnáno! Hosté využívají přesilovou hru 5 na 3! Garejev našel MICHALA ČAJKOVSKÉHO, který měl spoustu času ke střele a trefil horní roh branky! Asistence: Arťom Garejev.

24:09
    Graborenko ostrým zákrokem zboural Golyševa a dostává dvě minuty za faul kolenem.

23:13
    První přesilovou hru si zahraje i Jekatěrinburg. Komarov si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

21:36
    Obrovská šance domácího celku! Stas clonil hostujícímu brankáři a dokonce tečoval nahození od modré čáry! Lisutin si poradil až napodruhé.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:02
    Dinamo Minsk si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za hákování si odsedí Čistov.

16:12
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Petr Koukal – 10 min. osobní trest).
    16:12 Matt ELLISON - 2:1

16:12
    Domácí celek si bere zpět ztracené vedení! Dinamo Minsk využívá přesilovou hru. Fredrik Pettersson si nabruslil do střelecké pozice, ale trefil jen brusli obránce. Puk se ale odrazil k MATTU ELLISONOVI, který už Lisutina dokázal prostřelit! Asistence: Fredrik Pettersson.

15:19
    Jekatěrinburg uspěl na vhazování v obranném pásmu a Alexandr Torčeňuk se hnal sám na brankáře. Matt Ellison mu ale obětavým zákrokem vypíchl puk!

15:12
    Bude se vylučovat! Uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Vasiljev.

12:04
    Fredrik Pettersson přiklepl kotouč Ellisonovi, který okamžitě pálil na zadní tyč, ale Lisutin na poslední chvíli vykopl puk do rohu kluziště!
    09:02 Arťom GAREJEV - 1:1

09:02
    Je vyrovnáno! Domácímu celku vedení moc dlouho nevydrželo! Hosté postupovali do protiútoku ve dvou proti jedinému obránci. Petr Koukal přihrál lépe postavenému spoluhráči a ARŤOM GAREJEV doklepl puk do branky! Asistence: Petr Koukal, Jegor Žuravljov.
    06:45 Jevgenij LISOVEC - 1:0

06:45
    Běloruský celek se ujímá vedení! Fredrik Pettersson projel s pukem do útočného pásma, Lisutin jeho ránu z úhlu vyrazil jen před sebe a JEVGENIJ LISOVEC doklepl kotouč do odkryté branky! Asistence: Fredrik Pettersson, Matt Ellison.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 7. Lisovec (Pettersson, Ellison), 17. Ellison (Pettersson), 31. Palushaj (Gragnani, Ellison), 37. Graborenko (Pettersson, Gragnani), 61. Gragnani (Pettersson) – 10. A. Garejev (Koukal, Žuravľov), 25. Čajkovský (A. Garejev), 25. Michnov (Megalinskij, Čajkovský), 59. Simakov (Simakov)

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Chenkel, Šinkevič, Gragnani, Gotovec, Graborenko, Lisovec – Pavlovič (C), Stas, Drozd – Ellison (A), Pettersson, Palushaj – S. Kosticyn (A), Materuchin, Kovyršin – Stepanov, Kulakov, N. Komarov – Karaban.
    Avtomobilist Jekaterinburg: Lisutin (33. Sochatskij) – Žuravľov, Megalinskij (A), Čajkovský, Alexej Vasilevskij, Vasiliev, Timašov, Kivistö, Ščemerov – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Golyšev, Tičar, Čistov – Simakov, Torčeňuk (A), Česalin – Ivašov, Romanov, Gubin.

Rozhodca: Bondar, Buturlin – Kučava, Sivov