Chabarovsk – HC Slovan sk 1:2 (kon.) | Vladivostok – Záhreb 4:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Jekaterinburg 5:4 (po pr.)
Helsinki – Barys 3:4 (po pr.) | Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (1:0 po s.n.)
HC Dinamo Minsk
5:4 (2:1, 2:2, 0:1 - 1:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
cz Utorok 24.01.2017, 17:30 • Minsk Arena • KHL

55:19
    Šinkevič vyhodil puk z obranného pásma mezi diváky a dostává dvě minuty! Hosté mají velkou možnost na vyrovnání.

53:51
    Hosté si zahrají další přesilovou hru! Kulakov dostává dvě minuty za hákování.

49:02
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Nikita Komarov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Danila Karaban – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Česalin – 2 min.).
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Tommi Kivistö – 2 min., bitka).

46:52
    Další vyloučení! Dvě minuty za hákování vyfasoval Alexandr Romanov.

45:56
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Fredrik Pettersson.

45:11
    Přesilová hra je u konce! Alexej Michnov se totiž v útočném pásmu prohřešil podražením a dostává dvě minuty!

44:29
    Po dlouhé době se přerušuje hra! Matěruchin se provinil nedovoleným bráněním a odsedí si dvě minuty!

40:39
    Vylučuje se ale na straně hostů! Michnov si odsedí dvě minuty za podražení.

39:52
    Hosté v samotném závěru prostřední části vybojovali přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostává Matt Ellison.

29:14
    Domácí celek si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za podražení si odpyká Romanov.

24:09
    Graborenko ostrým zákrokem zboural Golyševa a dostává dvě minuty za faul kolenem.

23:13
    První přesilovou hru si zahraje i Jekatěrinburg. Komarov si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

18:02
    Dinamo Minsk si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za hákování si odsedí Čistov.

16:12
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Petr Koukal – 10 min. osobní trest).

15:12
    Bude se vylučovat! Uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Vasiljev.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 7. Lisovec (Pettersson, Ellison), 17. Ellison (Pettersson), 31. Palushaj (Gragnani, Ellison), 37. Graborenko (Pettersson, Gragnani), 61. Gragnani (Pettersson) – 10. A. Garejev (Koukal, Žuravľov), 25. Čajkovský (A. Garejev), 25. Michnov (Megalinskij, Čajkovský), 59. Simakov (Simakov)

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Chenkel, Šinkevič, Gragnani, Gotovec, Graborenko, Lisovec – Pavlovič (C), Stas, Drozd – Ellison (A), Pettersson, Palushaj – S. Kosticyn (A), Materuchin, Kovyršin – Stepanov, Kulakov, N. Komarov – Karaban.
    Avtomobilist Jekaterinburg: Lisutin (33. Sochatskij) – Žuravľov, Megalinskij (A), Čajkovský, Alexej Vasilevskij, Vasiliev, Timašov, Kivistö, Ščemerov – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Golyšev, Tičar, Čistov – Simakov, Torčeňuk (A), Česalin – Ivašov, Romanov, Gubin.

Rozhodca: Bondar, Buturlin – Kučava, Sivov