NY Rangers – LA Kings 3:2 (kon.) | Washington – Carolina 6:1 (kon.) | Toronto – Calgary 4:0 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 2:3 (kon.) | Colorado – San Jose 2:5 (kon.) | Arizona – Florida 3:2 (po pr.)
Colorado Avalanche
2:5 (0:1, 1:0, 1:4)
San Jose Sharks
cz Utorok 24.01.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

59:09
    Colorado Avalanche v poslední minutě zápasu dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Nebylo jich na ledě šest, ale dokonce hned sedm. Opravdu nepovedené střídání. Trest odpyká Colborne.

57:27
    Po menší potyčce u mantinelu se bude vylučovat. Hostující Joe Thornton dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

53:15
    Problémy Avalanche pokračují, budou hrát jen ve třech. Fedor Ťutin je totiž odeslán za katr za držení hokejky protihráče, takže musí pykat. Veliká možnost pro hostující barvy.

52:41
    Ale ve středním pásmu se vhazovat nebude, protože Nikita Zadorov dostává dvě minuty za vyhození puku přes mantinel, tedy za zdržování hry. Jsou tu nové komplikace pro Colorado, San Jose má k dispozici přesilovku.

48:26
    Přesto mají Žraloci další možnosti. Bude se nicméně vylučovat, Patrick Marleau, autor předchozích dvou branek, inkasuje od hlavního rozhodčího dvě minuty za hákování a dává Lavinám šanci, aby s výsledkem ještě něco udělaly.

28:52
    Melker Karlsson je hlavním rozhodčím odeslán na trestnou lavici za hákování. San Jose první početní výhodu nezužitkovalo v první třetině. Uvidíme, co teď chystají domácí borci.

05:47
    San Jose si zahraje první přesilovou hru v zápase, domácí hokejista Wiercioch je totiž odeslán na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění. Dobrá příležitost pro hosty.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 31. Iginla (Grigorenko, Zadorov), 52. Zadorov (Comeau, Ťutin) – 19. Burns (Schlemko, Couture), 43. Marleau (Vlasic, Bødker), 46. Marleau (Couture, Burns), 51. Marleau (Pavelski, Burns), 57. Marleau (Vlasic)

Colorado Avalanche: S. Martin (Pickard) – Beauchemin, Goloubef, Ťutin, Zadorov, Wiercioch, Gelinas – Rantanen, MacKinnon, Grigorenko – Landeskog, Duchene, Nieto – Comeau, Söderberg, Iginla – Martinsen, J. Mitchell, Colborne.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko – Marleau, J. Thornton, Pavelski – Bødker, Couture, Donskoi – Labanc, Tierney, J. Ward – M. Karlsson, Carpenter, Wingels.

Rozhodca: Peel, Kozari – Cherrey, Murchison

Diváci: 13 803