Preteky s hromadným štartom mužov, 15 km, Oberhof | Vítěz: S. Schempp (GER) (kon.) | | | Preteky s hromadným štartom žien, 12,5 km, Oberhof | Vítěz: G. Koukalová (CZE) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Maribor | Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Adelboden | (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Maribor | Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Adelboden | (kon.) |
Houston Texans - Oakland Raiders | 27:14 (kon.) | | | Seattle Seahawks - Detroit Lions | 26:6 (kon.) |
Pittsburgh Steelers - Miami Dolphins | 30:12 (kon.) | | | Green Bay Packers - New York Giants | 38:13 (kon.) |
Stíhačka žien, 9 km voľne, Val di Fiemme | Vítěz: H. Wengová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužov, 9 km voľne, Val di Fiemme | Vítěz: S. Ustjugov (RUS) (kon.) |
Skoky HS130, Lahti | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) | | | Beh 10 km, Lahti | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - slalom žien, 2. kolo, Maribor
Mikaela Shiffrinová (USA)
Tomáš Lengyel
Štartová listina 2. kola:
1. Maren Wieslerová (GER)
2. Marina Wallnerová (GER)
3. Katharina Huberová (AUT)
4. Sara Hectorová (SWE)
5. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
6. Katharina Truppeová (AUT)
7. Katharina Liensbergerová (AUT)
8. Michelle Gisinová (SUI)
9. Resi Stieglerová (USA)
10. Michaela Kirchgasserová (AUT)
11. Erin Mielzynská (CAN)
12. Chiara Costazzová (ITA)
13. Irene Curtoniová (ITA)
14. Christina Geigerová (GER)
15. Ana Buciková (SLO)
16. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
17. Maren Skjøldová (NOR)
18. Mélanie Meillardová (SUI)
19. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
20. Ilka Štuhecová (SLO)
21. Lena Dürrová (GER)
22. Bernadette Schildová (AUT)
23. Emelie Wikströmová (SWE)
24. Manuela Mölggová (ITA)
25. Šárka Strachová (CZE)
26. Nina Løsethová (NOR)
27. Petra Vlhová (SVK)
28. Frida Hansdotterová (SWE)
29. Wendy Holdenerová (SUI)
30. Mikaela Shiffrinová (USA)
1. Maren Wieslerová (GER)
2. Marina Wallnerová (GER)
3. Katharina Huberová (AUT)
4. Sara Hectorová (SWE)
5. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
6. Katharina Truppeová (AUT)
7. Katharina Liensbergerová (AUT)
8. Michelle Gisinová (SUI)
9. Resi Stieglerová (USA)
10. Michaela Kirchgasserová (AUT)
11. Erin Mielzynská (CAN)
12. Chiara Costazzová (ITA)
13. Irene Curtoniová (ITA)
14. Christina Geigerová (GER)
15. Ana Buciková (SLO)
16. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
17. Maren Skjøldová (NOR)
18. Mélanie Meillardová (SUI)
19. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
20. Ilka Štuhecová (SLO)
21. Lena Dürrová (GER)
22. Bernadette Schildová (AUT)
23. Emelie Wikströmová (SWE)
24. Manuela Mölggová (ITA)
25. Šárka Strachová (CZE)
26. Nina Løsethová (NOR)
27. Petra Vlhová (SVK)
28. Frida Hansdotterová (SWE)
29. Wendy Holdenerová (SUI)
30. Mikaela Shiffrinová (USA)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:39,61 min.
2. Wendy Holdenerová (SUI) +0,19
3. Frida Hansdotterová (SWE) +0,31
4. Petra Vlhová (SVK) +0,41
5. Nina Løsethová (NOR) +0,88
6. Šárka Strachová (CZE) +1,34
7. Ana Buciková (SLO) +1,48
8. Bernadette Schildová (AUT) +1,52
9. Chiara Costazzová (ITA) +1,84
10. Ilka Štuhecová (SLO) +1,85
zdroj: rtvs
zdroj: rtvs
1. Ana Buciková (SLO) 1:41,09 min.
2. Bernadette Schildová (AUT) +0,04 s
3. Chiara Costazzová (ITA) +0,36 s
4. Ilka Štuhec (SLO) +0,37 s
5. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +0,52 s