Houston Texans - Oakland Raiders 27:14 (kon.)
koniec udalosti
Houston Texans - Oakland Raiders

27:14

(10:7, 10:0, 0:0, 7:7)

cz Sobota 07.01.2017, 22:35 • NRG Stadium, Houston, Texas • Americký futbal • 1. kolo

Za několik minut začíná další utkání play off, Seattle Seahawks – Detroit Lions, takže zůstaňte s námi a pokračujte v noci s NFL. (02:05:00)

Ve druhém poločase se nic zvláštního nestalo. Texans se již sice nepohybovali tak dobře po hřišti, ale výbornou obranou udrželi nezkušeného quarterbacka Raiders na uzdě. Definitivně rozhodli zápas touchdownem v poslední čtvrtině, poté ještě dovolili soupeři kosmetickou úpravu skóre. Defenzíva Houstonu potvrdila, že patří k nejlepším v lize a Texasané se mohou těšit na další zápas za týden. Kam pojedou, o tom rozhodne až nedělní utkání Pittsburghu s Miami.
    A jede se dál.

Konec utkání.

0:15
    HOU, 1&10, OAK 38
    Ještě se z povinnosti muselo jednou rozehrát, Osweiler zaklekl a Texans se radují z postupu do divizního kola!
    Cook ze zoufalství hází třetí interception v zápase! Bouye si počíhal na tento míč a slaví ukončení zápasu!