Preteky s hromadným štartom mužov, 15 km, Oberhof | Vítěz: S. Schempp (GER) (kon.) | | | Preteky s hromadným štartom žien, 12,5 km, Oberhof | Vítěz: G. Koukalová (CZE) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Maribor | Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Adelboden | (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Maribor | Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Adelboden | (kon.) |
Houston Texans - Oakland Raiders | 27:14 (kon.) | | | Seattle Seahawks - Detroit Lions | 26:6 (kon.) |
Pittsburgh Steelers - Miami Dolphins | 30:12 (kon.) | | | Green Bay Packers - New York Giants | 38:13 (kon.) |
Stíhačka žien, 9 km voľne, Val di Fiemme | Vítěz: H. Wengová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužov, 9 km voľne, Val di Fiemme | Vítěz: S. Ustjugov (RUS) (kon.) |
Skoky HS130, Lahti | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) | | | Beh 10 km, Lahti | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - preteky s hromadným štartom žien, 12,5 km, Oberhof
Vítěz: G. Koukalová (CZE)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí závodu
1. Gabriela Koukalová (CZE) 37:20,5
2. Laura Dahlmeierová (GER) +31,5
3. Eva Puskarčíková (CZE) +45,4
4. Galina Višněvská (KAZ) +1:11,6
5. Julija Džimová (UKR) +1:12,6
6. Franziska Hildebrandová (GER) +1:14,0
7. Selina Gasparinová (SUI) +1:27,7
8. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:39,9
9. Susan Dunkleeová (USA) +1:43,5
10. Marte Olsbuová (NOR) +1:46,6
11. Anna Magnussonová (SWE) +1:48,1
12. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:49,1
13. Tatjana Akimovová (RUS) +1:52,1
14. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:58,5
15. Chardine Sloofová (SWE) +1:59,1
Startovní listina
1. Gabriela Koukalová (CZE)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
3. Laura Dahlmeierová (GER)
4. Marie Dorinová Habertová (FRA)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Justine Braisazová (FRA)
7. Franziska Hildebrandová (GER)
8. Tatjana Akimovová (RUS)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
10. Anaïs Chevalierová (FRA)
11. Marte Olsbuová (NOR)
12. Eva Puskarčíková (CZE)
13. Julija Džimová (UKR)
14. Anais Bescondová (FRA)
15. Célia Aymonierová (FRA)
16. Vanessa Hinzová (GER)
17. Susan Dunkleeová (USA)
18. Selina Gasparinová (SUI)
19. Galina Višněvská (KAZ)
20. Lena Häckiová (SUI)
21. Olena Pidhrušná (UKR)
22. Naděžda Skardinová (BLR)
23. Maren Hammerschmidtová (GER)
24. Federica Sanfilippová (ITA)
25. Anna Magnussonová (SWE)
26. Chardine Sloofová (SWE)
27. Anna Frolinová (KOR)
28. Magdalena Gwizdońová (POL)
29. Ťia-lin Tchang (CHN)
30. Rosanna Crawfordová (CAN)
1. Gabriela Koukalová (CZE) 37:20,5
2. Laura Dahlmeierová (GER) +31,5
3. Eva Puskarčíková (CZE) +45,4
4. Galina Višněvská (KAZ) +1:11,6
5. Julija Džimová (UKR) +1:12,6
6. Franziska Hildebrandová (GER) +1:14,0
7. Selina Gasparinová (SUI) +1:27,7
8. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:39,9
9. Susan Dunkleeová (USA) +1:43,5
10. Marte Olsbuová (NOR) +1:46,6
11. Anna Magnussonová (SWE) +1:48,1
12. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:49,1
13. Tatjana Akimovová (RUS) +1:52,1
14. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:58,5
15. Chardine Sloofová (SWE) +1:59,1
Startovní listina
1. Gabriela Koukalová (CZE)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
3. Laura Dahlmeierová (GER)
4. Marie Dorinová Habertová (FRA)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Justine Braisazová (FRA)
7. Franziska Hildebrandová (GER)
8. Tatjana Akimovová (RUS)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
10. Anaïs Chevalierová (FRA)
11. Marte Olsbuová (NOR)
12. Eva Puskarčíková (CZE)
13. Julija Džimová (UKR)
14. Anais Bescondová (FRA)
15. Célia Aymonierová (FRA)
16. Vanessa Hinzová (GER)
17. Susan Dunkleeová (USA)
18. Selina Gasparinová (SUI)
19. Galina Višněvská (KAZ)
20. Lena Häckiová (SUI)
21. Olena Pidhrušná (UKR)
22. Naděžda Skardinová (BLR)
23. Maren Hammerschmidtová (GER)
24. Federica Sanfilippová (ITA)
25. Anna Magnussonová (SWE)
26. Chardine Sloofová (SWE)
27. Anna Frolinová (KOR)
28. Magdalena Gwizdońová (POL)
29. Ťia-lin Tchang (CHN)
30. Rosanna Crawfordová (CAN)
1. Gabriela Koukalová (CZE) 37:20,5
2. Laura Dahlmeierová (GER) +31,5
3. Eva Puskarčíková (CZE) +45,4
4. Galina Višněvská (KAZ) +1:11,6
5. Julija Džimová (UKR) +1:12,6
6. Franziska Hildebrandová (GER) +1:14,0
7. Selina Gasparinová (SUI) +1:27,7
8. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:39,9
9. Susan Dunkleeová (USA) +1:43,5
10. Marte Olsbuová (NOR) +1:46,6
11. Anna Magnussonová (SWE) +1:48,1
12. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:49,1
13. Tatjana Akimovová (RUS) +1:52,1
14. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:58,5
15. Chardine Sloofová (SWE) +1:59,1
1. Gabriela Koukalová (CZE)
2. Laura Dahlmeierová (GER) +30,7
3. Eva Puskarčíková (CZE) +36,0
4. Franziska Hildebrandová (GER) +1:08,4
5. Galina Višněvská (KAZ) +1:12,4