Poprad – Nitra 4:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Zvolen 4:3 (kon.) | Košice – Martin 7:2 (kon.)
B. Bystrica – Žilina 4:2 (kon.) | Nové Zámky – Trenčín 3:4 (0:1 po s.n.)
HK Poprad
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
HK Nitra
Utorok 06.12.2016, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 27. kolo

59:53
    Na konci zápasu už bývajú niektorí hráči frustrovaní. Jedným z nich je aj Lukáš Paukovček, ktorý dostáva 10 minút za nešportové správanie.

49:21
    Poprad navyše získava ďalšiu presilovú hru. Judd Blackwater je potrestaný na dve minúty za seknutie.

48:53
    V momente, keď na ľadovú plochu už naskočil aj vylúčený Rais a hrali hostia v pätici, tak prichádza ďalší trest pre hostí. Za podrazenie dostáva dve minúty Lukáš Paukovček.

46:52
    Nitra má ďalšieho vylúčeného hráča. Matúš Rais dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

46:38
    Domáci získavajú presilovú hru. Za napadnutie si dve minúty odsedí Timotej Šille.

43:19
    Poprad bude hrať v oslabení. Dve minúty za držanie dostáva Lubor Pokovič.

39:44
    Popradčania sa dostávajú do ťažkostí. Michal Murček si odsedí dve minúty za sekanie.

33:52
    Nitra bude hrať v oslabení. Matúš Rais dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

29:23
    V ďalšej krátkej strkanici sme videli Aleša Ježeka a Filipa Bajteka. Vyprovokoval ju domáci hráč , dostáva 2+2, Bajtek iba 2 minúty.

28:45
    Vylučuje sa spravodlivo na oboch stranách. Petr Chaloupka sa s Mattom Copem trochu do seba pustili a dostávajú dvojminútové tresty za hrubosť.

23:25
    Nitra bude prvýkrát v zápase hrať presilovku. Petr Chaloupka dostáva menší trest za podrazenie.

17:22
    Poprad získava presilovku. Za podrazenie odchádza na dve minúty Radoslav Macík.

12:25
    Poprad získava presilovú hru. Gólman Michal Valent úmyselne posunul bránu a jeho tím sa bude musieť kvôli tomuto činu brániť. Hráčska lavica Nitry dostáva ďalšie dve minúty za úmyselné zdržiavanie hry. Poprad teda bude mať k dispozícii predĺženú presilovku.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 16. Lichanec (Abramov), 20. Mlynarovič (Suchý, Hvila), 50. Lapšanský, 59. Kroták (Bagin, Chaloupka) – 11. Piačka (Chalupa), 31. Štefanka (Mezei, Krištof)

HK Poprad: Šúrek (Pajpach) – Chaloupka, Fabian (A), Suchý (A), Dinda, Kurali, Ježek, Pokovič, Bagin – Lapšanský, Zagrapan, Henderson – Murček, Mlynarovič, Hvila – Kroták, Troliga, Matúš Paločko – Abramov, Lichanec, Štrauch
    HK Nitra: Valent (Foltán) – Milam, Ordzovenský, Rais, Mezei (C), Pupák, P. König, Bene – Macík, Paukovček, Blackwater – Štefanka (A), Krištof, Cope – H. Ručkay, Bajtek, D. König – Chalupa, Šille, Piačka

Rozhodca: Jura, Lauff – Korba, Bogdaň

Diváci: 1 105