Montreal – Detroit 5:0 (kon.) | Tampa Bay – San Jose 1:3 (kon.) | NJ Devils – Buffalo 4:2 (kon.)
Philadelphia – Minnesota 3:2 (kon.) | Carolina – Washington 5:1 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – Toronto 4:1 (kon.) | Columbus – St. Louis 8:4 (kon.) | Nashville – Anaheim 5:0 (kon.)
Arizona – Boston 1:2 (kon.) | Calgary – NY Rangers 1:4 (kon.) | Winnipeg – LA Kings 3:2 (2:1 po s.n.)
Vancouver – Dallas 5:4 (po pr.) | Ottawa – Minnesota 1:2 (po pr.)
New Jersey Devils
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Buffalo Sabres
cz Nedeľa 13.11.2016, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

58:08
    Foligno (BUF) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

55:46
    Palmieri se vřítil do útočného pásma, natlačil se před Nelsona, který ho fauloval, a tak si bude muset odpykat 2 minuty za držení.
    49:47 Matt MOULSON - 4:2

49:47
    Sabres právě vstřelili branku!
    Buffalo přeci jen ještě snižuje! Po kostrbaté kombinaci hostí se v předbrankovém prostoru dostal k puku MATT MOULSON, ten vypálil z otočky do hole domácího Auvitua, která puk nasměrovala přímo pod horní tyč. Asistence: Will Carrier, Cody Franson.

48:08
    Zajac přistrčil puk bekhendem na Halla, jehož ránu z první zneškodnil skvělým semaforem Robin Lehner!

46:52
    Domácí navíc budou hrát přesilovku 4 na 3. Baptiste (BUF) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
    46:32 John MOORE - 4:1

46:32
    Devils právě vstřelili branku!
    Nejspíš poslední naději Buffala maří branka Devils při hře 4 na 4! Adam Henrique se dostal do přečíslení 2 na 1, ve kterém naservíroval puk mezi bruslemi hostujícího obránce přesně na hůl JOHNA MOORA. Střelu domácího beka mezi betony Lehner nezastavil, a tak se puk pomalu došoural za brankovou čáru. Asistence: Adam Henrique, Taylor Hall.

46:14
    Počet sil na ledě se srovná. Severson (NJD) je vyloučen na 2 minuty za krosček.

45:32
    Situaci Buffala teď navíc komplikuje dnes neviditelný Evander Kane (BUF). Ten si odsedí 2 minuty za hákování.

40:31
    Henrique zkoušel v přečíslení 2 na 1 přihrávat na svého spoluhráče, jenže do přihrávky se položil Josh Gorges a div, že si puk nesrazil do vlastní brány!

36:04
    Lappin našel zpoza branky zadovkou před brankoviště Kalinina, ten ovšem nestihl vystřelit. Velká škoda pro domácí tým, protože ruský útočník stál sám proti Lehnerovi!

32:33
    Smith-Pelly si sjel do mezikruží, odkud vypálil přes Gorgese. Hostující brankář dokázal pohotově zareagovat, a tak si mohl vychutnat parádní zákrok lapačkou!

31:17
    Rozhodčí po zhlédnutí videa potvrdili platnost branky, New Jersey tedy vede 3:1!

31:17
    Hosté ještě žádají o přezkoumání situaci na videu, protože se domnívají, že Palmieri byl před vstřeleným gólem v ofsajdu.
    31:17 Kyle PALMIERI - 3:1

31:17
    Domácí zvyšují svůj náskok díky nádherné trefě! Severson zavezl puk přes celé hřiště až do mezikruží, odkud přihrál na pravý kruh KYLU PALMIERIMU. Domácí útočník nezaváhal a vymetl pavučinky z bližšího rohu hostující brány. Asistence: Damon Severson, Andy Greene.
    26:11 Nick LAPPIN - 2:1

26:11
    Domácí ale bleskurychle odpovídají! Buffalo trestuhodně propadlo, a tak Taylor Hall v přečíslení 2 na 1 vymyslel přihrávku před hostujícího brankáře na NICKA LAPPINA, který vrátil domácím Ďáblům vedení. Pro Lappina to byl druhý gól v NHL. Asistence: Taylor Hall, Ben Lovejoy.
    23:41 Marcus FOLIGNO - 1:1

23:41
    Velký tlak hostů, byl přetaven ve vyrovnávací branku. Nejprve puk získal po zkažené přihrávce Devils Gionta, který ho poslal jen do bruslí Josefsona, od těch černá guma putovala přímo na hůl najetého MARCUSE FOLIGNA, který tváří tvář Schneiderovi prostřelil domácího brankáře. Asistence: Brian Gionta.

20:41
    Obrovskou šanci měl nyní Falk ,který si sjel od modré na vrchol levého kruhu, odkud orazítkoval tyč domácí brány! Následně mohl dorážet ten samý hráč vlastní střelu, jenže Schneider si připsal skvělý zákrok holí – puk zastavil přímo na brankové čáře.

18:06
    Všem teď muselo při zákroku domácího Halla zatrnout. Domácí útočník čistě dohrál Ristolainena, následně ovšem zvedl brusli až k hlave finského hráče. Jen se štěstím se hostujícímu obránci nic nestalo.

14:40
    Hall projel hostující obranou jako nůž máslem, vylámal si zuby až na Lehnerovi, který si povyjel a zneškodnil pokus domácí hvězdy!

12:56
    Domácí útočník Palmieri (NJD) se provinil sekáním, Franson (BUF) zase krosčekem. Oba si odsedí 2 minuty na trestné lavici.

09:49
    Domácí Smith-Pelly se dostal těsně před Lehnera, jeho bekhend ovšem vysoko přelétl břevno hostující klece!

07:04
    Nebezpečně se puk povaloval v brankovišti Buffala, a tak se toho snažil využít Hall, jenže na Lehnera nevyzrál!

06:22
    Hosté si dlouho přesilovku neužili. Kane (BUF) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

05:52
    První přesilovku si zahrají hosté. Josefson (NJD) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
    04:01 Kyle QUINCEY - 1:0

04:01
    Domácí se po zásluze ujímají vedení! Severson poslal puk od mantinelu na modrou čáru, odkud vyslal přesnou dělovku k levé tyči KYLE QUINCEY. Skvělou práci odvedl Henrique, přes něhož nemohl Lehner nic vidět. Asistence: Damon Severson, Adam Henrique.

Jan Brabec

Góly a asistencie: 5. Quincey (Severson, Henrique), 27. Lappin (Hall, Lovejoy), 32. Palmieri (Severson, A. Greene), 47. J. Moore (Henrique, Hall) – 24. M. Foligno (B. Gionta), 50. Moulson (Carrier, Franson)

New Jersey Devils: Cory Schneider – Severson, A. Greene (C), Lovejoy, J. Moore, Quincey, Auvitu – Parenteau, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, B. Bennett – Smith-Pelly, Zacha, Josefson – Lappin, Fiddler, Kalinin.
    Buffalo Sabres: Lehner – Ristolainen, Gorges, Franson, McCabe, Falk, C. Nelson – B. Gionta, Jo. Larsson, M. Foligno – Okposo (C), Cole Schneider, E. Kane – Reinhart, Girgensons, Moulson – Baptiste, D. Grant, Carrier.