Ružomberok – Myjava 0:0 (kon.) | Senica – Prešov 0:0 (kon.) | Michalovce – Zlaté Moravce 5:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
5:1 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 05.11.2016, 17:00 • Mestský futbalový štadión Michalovce • Niké liga • 15. kolo

89
    Michalovce dali gól!
    Nie príliš vydarený výkon hosťujúceho tímu len podčiarkla situácia z predposlednej minúty zápasu. Po rohovom kope súpera si vlastný gól strelil KAROL KARLÍK – 5:1.

60
    Hostia sa zo streleného gólu príliš dlho netešili. Už o približne dve minúty neskôr sa dokázal strelecky presadiť DOMINIK KUNCA a vracia domácim futbalistom trojgólové vedenie.

58
    Zlaté Moravce dali gól!
    Tak predsa len sa podarilo hosťom skorigovať stav dnešného stretnutia. Priamy kop dokázal zužitkovať hosťujúci obranca KAROL KARLÍK a dáva svojmu tímu ešte aspoň malú nádej na bodový zisk.

52
    Zrejme je o víťazovi zápasu rozhodnuté. Zemplínčania pridávajú tretí gól a o tri body ich zrejme pripraví len zázrak. Po druhýkrát v zápase sa strelecky presadil EMMANUEL MENSAH.

27
    Domáci tím potvrdzuje rolu favorita zápasu a už v prvej polhodine zápasu si vypracoval dvojgólový náskok. Druhý úspešným strelcom zápasu je IVAN KOTORA, pre ktorého je to vôbec prvý gól v sezóne.

18
    Domáci futbalisti sa zaslúžene dostávajú do vedenia. Po priamom kope sa dostal do zakončenia EMMANUEL MENSAH a prekonal bezmocného brankára Pavla Kováča. Asistenciu si pri góle pripisuje Stanislav Danko.

Miroslav Kováčik

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

Góly: 18. E. Mensah (Danko), 27. Kotora, 52. E. Mensah, 60. Kunca (E. Mensah), 89. Karlík (vla.) – 58. Karlík

Karty:   67. Karlík (ZMO)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3.
    MFK Zemplín Michalovce: Macej – Šimčák, Kotora (72. Regáli), Sipľak, Danko – E. Mensah – Kunca (84. Tereščenko), Podhorin, Sedlák (C), Qose – Kushta (80. Leško).
    Náhradníci: Kira – Grič, Leško, Regáli, Vajs, Lazarus, Tereščenko.

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Sombat (69. Guilavogui), Boszorád, Sedlák, Švec (46. Obročník) – Kapor, Bariš (46. Pintér) – Orávik (C), Válovčan, Pastva – Karlík.
    Náhradníci: Novota – Obročník, Jamrich, Konnsimbal, Kastelovič, Guilavogui, Pintér.

Rozhodca: Michal Smolák – Peter Bednár, Mário Roszbeck.