Eibar – Villarreal 2:1 (kon.) | Bilbao – Osasuna 1:1 (kon.) | Real Betis – Espanyol 0:1 (kon.)
Las Palmas – Vigo 3:3 (kon.)
Real Betis
0:1 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Nedeľa 30.10.2016, 18:30 • Estadio Benito Villamarín • Španielska LaLiga • 10. kolo

Odo mňa je to na dnes všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok nedele. (20:26:19)

Espanyol Barcelona po vyrovnanom a nakoniec napínavom zápase poráža domáci Real Betis. Jediný gól stretnutia prišiel v 63. minúte po rohovom kope z hlavy Diega Reyesa. Domáci už na tento zásah odpovedať nedokázali, hoci k tomu boli niekoľkokrát veľmi blízko. V poslednej minúte mal na svojej hlave vyrovnávajúci gól Pezzela, jeho hlavička ale skončila na brvne! Espanyol sa po tomto zápase dostáva pred svojho dnešného súpera, Real Betis klesá na 13. priečku, Espanyol je dvanásty.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.

90+6

90+5
    A posledná šanca Betisu, nasleduje siedmy roh Realu Betis. Do vápna si nabehol aj brankár Adán.
    90+5.

90+5
    Pezzela mal na hlave vyrovnávajúci gól, ten však neprišiel! Ťažko povedať, či jeho hlavičku vytesnil na brvno brankár López, alebo obranca Betisu poslal loptu priamo na konštrukciu brány! Každopádne to bol okamih, pri ktorom sa každý domáci fanúšik chytil za hlavu!

90+4
    Jedna z posledných šancí na vyrovnanie, rohový kop pre domácich!

90+3
    Cejudo mal dostatok času na zakončenie, keďže sa k nemu dostala odrazená lopta. Bohužiaľ, nemal už dostatok miesta na zakončenie, hoci jeho strela si našla cestu do rukavíc brankára Lópeza. Ten mal situáciu pod kontrolou a pozemnú strelu bez problémov chytá!

90+2
    V pokutovom vápne hostí hneď šesť hráčov domácich, Diego López teraz vyskočil najvyššie a loptu si uchmatol.

90+1
    Gerard Moreno teraz nezachytil prihrávku a zahodil tak šancu na protiútok.

90+1
    Nadstavuje sa až päť minút!

90
    Faul v strede ihriska, lopta pre Espanyol. Čas na gól sa neúprosne skracuje.

89
    Nepresný center smerom na brankára Lópeza, jeden z domácich hráčov už ide po loptu a stavia ju pred brankára hostí. Domácim ide o veľa!

88
    Ofsajdové postavenie hráčov Betisu, ďalšie sekundy k dobru pre hostí...

87
    Rohový kop číslo päť pre Real Betis, do konca zápasu ostávajú tri minúty plus nadstavený čas.