Púchov – Trenčín 0:3 (kon.) | Veľké Ludince – Senica 2:1 (po pen.)
koniec po penal.
TJ Družstevník Veľké Ludince
2:1 (1:0)
FK Senica
Streda 21.09.2016, 16:30 • Štadión TJ Družstevník Veľké Ludenice • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Sledovali sme vyrovnaný zápas, v ktorom sa zrodilo prekvapenie. Treťoligový TJ Družstevník Veľké Ludince vyhral nad tímom z najvyššej futbalovej ligy na Slovensku. Ludince porazili FK Senicu po penaltovom rozstrele 5:3, po 90 minútach sa zápas skončil remízou 1:1. Vo štvrtom kole narazia Veľké Ludince na Spišskú Novú Ves. Ďakujeme Vám za sledovanie prenosu a tešíme sa na Vás opäť niekedy nabudúce. Prajeme príjemný zvyšok večera. (19:04:49)

Dochádza k obrovskému prekvapeniu!
    TJ Družstevník Veľké Ludince poráža FK Senicu na pokutové kopy 5:3, takže po finálnom skóre 2:1 postupuje v Slovnaft cupe ďalej.

90+4
    Koniec druhého polčasu.

90+3
    Gól sme v zápase už nevideli a na rad prichádzajú pokutové kopy.

90+2
    Po faule sa teraz chvíľu nehralo, do konca zápasu zostáva posledná minúta.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Striedanie v tíme TJ Družstevník Veľké Ludince: z ihriska odchádza Horniak, prichádza Smiknya.

90
    Ďalšia žltá karta pre domácich. Štvrtú žltú kartu v zápase dostal strelec prvého gólu Adam Kosák.

89
    Obrany oboch celkov majú čo robiť, ani jedno z mužstiev sa nechce spoliehať na penalty.

88
    Domáci získali iba ďalšiu štandardnú situáciu, zahrávali rohový kop, ktorý hostia odvrátili.

87
    Štvrtá strela na bránu pre Senicu a po rýchlom prenesení hry je tu voľný kop z dobrej vzdialenosti pre Ludince!

86
    Ofenzívnu snahu hostí zastavila domáca obrana, Senica okamžite loptu súperovi odoberá a zakladá ďalší útok.

85
    Ďalší rohový kop pre hostí, dočkáme sa v posledných minútach gólového zásahu?

84
    Šance v rozmedzí 60 sekúnd na oboch stranách, roh aj pre Senicu.

83
    Rohový kop pre domácich, ktorí sa snažia o gól pred koncom zápasu.

81
    Štatistiky po 80. minúte:

Strely na bránu – 3:3.
    Strely mimo bránu – 4:8.
    Držanie lopty – 41 % : 59 %.

80
    Na prelome minút sa hostia dostali do ofsajdu, domáci si môžu vydýchnuť a nabrať sily na poslednú desaťminútovku zápasu.