Manchester City – Mönchengladbach 4:0 (kon.) | Leverkusen – CSKA Moskva 2:2 (kon.) | Tottenham – Monaco 1:2 (kon.)
Real Madrid – Lisabon 2:1 (kon.) | Légia Varšava – Dortmund 0:6 (kon.) | Brugge – Leicester 0:3 (kon.)
Porto – Kodaň 1:1 (kon.) | Lyon – D. Záhreb 3:0 (kon.) | Juventus – Sevilla 0:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:2 (1:2)
AS Monaco
Streda 14.09.2016, 20:45 • Wembley • Liga majstrov • Skupina E

V druhom polčase dnešného duelu už gól nepadol a hoci sme videli relatívne vyrovaný zápas, v ktorom ťahal za lepší koniec raz jeden a raz druhý tím, body si po výhre 1:2 pripisuje hosťujúce Monaco.

S konštatovaním, že Tottenham Hotspur doma podľahol tímu AS Monaco 1:2, sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dnešného večera. (22:39:59)

90+3

90+3
    Hráči Monaca si prihrávajú na útočnej polovici a zbierajú v závere stretnutia cenné sekundičky.

90+2
    Hostia po rohovom kope z pravej strany dokázali odvrátiť loptu do stredu pola, tam ju držia na svojich kopačkách hráči Tottenhamu.

90+1
    Sissoko sa na pravom krídle snažil o center do vápna a vybojoval rohový kop pre domáci tím. Nadstavujú sa tri minúty.
    90.

90
    Striedajúci Germain sa dopustil faulu v strede pola. Hrá sa posledná minúta riadneho hracieho času druhého polčasu.

88
    Kane sa snažil na ľavej strane vápna o zakončenie, ale Subašič si s pokusom domáceho útočníka poradil a zmocnil sa lopty.

87
    Striedajúci Sissoko vyskúšal spoza šestnástky pozornosť Subašiča, ale ten si so strelou z väčšej diaľky bez problémov poradil.
    85.

85
    Silva bol faulovaný pri postrannej čiare a Monaco bude zahrávať priamy kop zo strednej vzdialenosti, zatiaľ čo sa začína posledná päťminútovka riadneho hracieho času druhého dejstva.

84
    Hráči Tottenhamu si prihrávajú na vlastnej polovici, ale dá sa od nich očakávať ešte ofenzívny nápor v závere stretnutia.

83
    Lemar predviedol krásny šprint po pravom krídle, dostal sa až do vápna, kde krížnym prízemným pasom posielal loptu pred bránu, ale jeho prihrávka trafila len jedného z domácich obrancov.

81
    Striedanie v tíme AS Monaco FC: z ihriska odchádza Radamel Falcao, prichádza Valère Germain.

81
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Eric Dier, prichádza Moussa Sissoko.

80
    Sidibé sa snažil o center z ľavého krídla, ale lopta z jeho kopačky sa do vápna nedostala vďaka dobrému zákroku jedného z domácich bekov.
    79.

79
    Po prihrávke z pravej strany vápna sa dostal do veľkej šance domáci Harry Kane, ale stav stretnutia sa po tejto nebezpečne vyzerajúcej situácii nemení a Kaneova strela končí len v rukaviciach Subašiča!