Jekaterinburg – Barys 3:2 (2:1 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novokuzneck 1:0 (kon.) | Ufa – Vladivostok 4:2 (kon.)
Nižnekamsk – Jaroslavľ 2:1 (kon.)
Neftechimik Nižnekamsk
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
cz Streda 14.09.2016, 18:30 • Neftěchim Arena • KHL

58:47
    Mohlo to být 3:1! Alexandr Bryncev si sjel na přihrávku před branku a bez přípravy zakončil! Anton Krasotkin stačil na poslední chvíli utěsnit mezírku u tyče!

57:54
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas! Lodivod Nižněkamsku udělí svým svěřencům poslední pokyny!

57:54
    Komplikace pro Lokomotiv! Hosté budou hrát v oslabení! Jegor Averin si totiž odpyká dvě minuty za hrubost!

54:35
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Igor Polygalov – 2 min., držení protihráče).
    52:37 Dmitrij MAKAROV - 2:1

52:37
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Gól! Nižněkamsk strhává vedení na svou stranu! DMITRIJ MAKAROV si vzal puk v obranném pásmu, prosvištěl celým kluzištěm a střelou zápěstím propálil hostujícího brankáře! Asistence: Sergej Koňkov, Denis Kuzmin.

47:27
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Bryncev – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Emil Galimov – 2 min., hrubost).
    41:22 Alexandr KITAROV - 1:1

41:22
    Je vyrovnáno! Nikita Dvurečenskij vybruslil s pukem zpoza branky k mantinelu a nahodil jej na Krasotkina. Před brankářem Lokomotivu puk ještě tečoval ALEXANDR KITAROV a domácím se tak podařilo vyrovnat! Asistence: Nikita Dvurečenskij.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

36:49
    Přesilovou hru si zahrají také domácí! Dvě minuty za sekání vyfasoval Jegor Averin!

34:24
    Lokomotiv si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za úder loktem dostává Jaroslav Alševskij!

26:39
    Bude se znovu vylučovat! Další přesilovou hru si zahrají hokejisté Lokomotivu! Dmitrij Ogurcov totiž dostává 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku!

23:48
    Bude se vylučovat! Dvě minuty za sekání dostává Nikita Ščitov!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:27
    Mohlo být vyrovnáno! Nikita Dvurečenskij se ve vlastním oslabení řítil sám na brankáře, jenže si posunul puk příliš daleko a už nestačil dotáhnout forhendový blafák!

17:37
    Jaroslavl si navíc zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za sekání si odsedí Andrej Sergejev.
    16:53 Petri KONTIOLA - 0:1

16:53
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Lokomotiv se ujímá vedení! Hosté dávají gól ve vlastním oslabení! Jaroslavl se vydala do rychlého protiútoku. S první střelou si brankář ještě věděl rady, ale na dorážku PETRIHO KONTIOLY už nedosáhl! Asistence: Vladislav Gavrikov, Maxime Talbot.

14:57
    Bude se vylučovat! První přesilovou hru zápasu si zahrají domácí! Dvě minuty za podražení vyfasoval Brandon Kozun.

14:29
    Ivan Lisutin měl obrovské problémy se střelou zápěstím! Domácímu brankáři propadl kotouč mezi rukou a tělem a poskakoval na brankovišti! Naštěstí pro domácí jej obrana zametla pryč!

04:33
    Další obrovská šance Lokomotivu! Na brankáře se řítil osamocený Michail Pašnin, který ale nenašel mezírku mezi Lisutinem a tyčkou!

03:21
    Dmitrij Ogurcov prováhal dobrou možnost! K domácímu hokejistovi se odrazil puk zpoza branky, jenže Ogurcov jej nedokázal přizvednout!

02:18
    První velká šance Jaroslavle! Emil Galimov zavezl puk před branku a snažil se přihrát lépe postavenému spoluhráči! Domácí brankář na poslední chvíli vypíchl kotouč!

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 42. Kitarov (Dvurečenskij), 53. D. Makarov (Koňkov, Kuzmin) – 17. Kontiola (Gavrikov, Talbot)

Neftechimik Nižnekamsk: Lisutin (Kolppanen) – Bryncev, An. Sergejev, Berezin, Ogurcov, Ščitov, Kuzmin, Fazylzjanov – Sexton, Sallinen, Polygalov – Koňkov, D. Makarov, Alševskij – Kitarov, Stas, Dvurečenskij – P. Kulikov, Jacenko, Jakimov – Porjadin.
    Lokomotiv Jaroslavľ: Krasotkin (Murygin) – Gavrikov, Koledov, Ljubuškin, Kronwall, Rafikov, Pašnin, D. Osipov – Čistov, Loktionov, Averin – Kozun, Kontiola, Talbot – Iljenko, Kartajev, E. Galimov – Polunin, Kraskovskij, Apalkov – Korškov.

Rozhodca: Kadyrov, Sidorenko – Goljak, Dědjulja