Žilina B – Šamorín 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Trnava B 1:1 (kon.) | Pohronie – Svätý Jur 1:2 (kon.)
Sereď – B. Bystrica 5:0 (kon.)
ŠKF Sereď
5:0 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Nedeľa 14.08.2016, 17:00 • ŠPORTOVÝ FUTBALOVÝ ŠTADIÓN SEREĎ • MONACObet liga

89
    Aj v závere zápasu pripadá na konto hostí ďalšia žltá karta. Vidí ju Ungar.

79
    V 79. minúte zápasu prichádza už piata žltá karta v tábore hostí.

70
    Červená karta na strane hostí! Tak hostia to budú mať do konca druhého polčasu veľmi náročné. Po druhej žltej karte tak v tomto zápase končí Memić.

37
    V posledných chvíľach pribúda počet žltých kariet. Toto je už tretia na konte súpera. Vidí ju brankár Maťašovský.

35
    V 35. minúte zápasu prichádza druhá žltá karta v tábore hostí. Vidí ju Memić.

28
    V 28. minúte zápasu prichádza prvá žltá karta aj na strane hostí. Vidí ju Jarabica.

24
    V 24. minúte zápasu je tu prvá žltá karta pre domáceho futbalistu Steinhübela.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Dukla Banská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly: 40. Mečiar, 51. Morong, 57. Morong, 72. Ventúra, 75. Laura

Karty:   24. Steinhübel (SER) – 28. Jarabica (BBY), 35. Memić (BBY), 37. Maťašovský (BBY), 79. Savić (BBY), 89. doplníme neskôr (BBY)   70. Memić (BBY)

Nepremenená penalta: 9. Mečiar (SER), brankár Maťašovský zneškodnil – 78. Čtvrtníček (BBY), brankár Šálka zneškodnil

ŠKF Sereď: Šálka – Mečiar, Steinhübel, Laura, Cherednychenko, Loduha, Kmeť, Morong (K), Ventúra, Jackuliak, Djiby Ba
    Náhradníci: Szkuban – Pellet, Bosý, Medgyes, Petreje, Jankto

MFK Dukla Banská Bystrica: Maťašovský – Memić, Cvik, Barišič, Čtvrtníček, Urgela, Džoni, Jarabica, Savić (K), Hamzagić
    Náhradníci: Ďurčo – Neušel, Valent, Ungar, Fuják

Rozhodca: Jozef Pavlík – Tomáš Mókoš, Ján Pozor – Andrej Chromý