Mladá Boleslav – Slavia 5:1 (0:1 po s.n.) | Košice – Zvolen 6:3 (kon.) | Litvínov – Znojmo 1:4 (kon.)
Olomouc – Zlín 1:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Litoměřice – Most 5:2 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:4 (2:3 po s.n.)
SHK Hodonín – Piešťany 0:0 (zruš.) | Žilina – Nové Zámky 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Kometa Brno 2:1 (kon.)
Lausanne – Sparta Praha 2:4 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)
Rytíři Kladno
cz Utorok 09.08.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Prípravný zápas

V samostatných nájezdech zvítězil tým Rytíři Kladno.
    Autorem vítězné branky je MATĚJ PEKR.

63:33
    Na dvě minuty je potrestán David Tůma (KLA) za krosček.

58:15
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno v závěru třetí třetiny dokázalo snížit! Zásluhou Matěje Pekra a PATRIKA MACHAČE, který se nejlépe zorientoval v chulmu hráčů před bránou a srovnal stav utkání. Asistence: Matěj Pekr.

53:44
    Na dvě minuty je vyloučen také člen domácího týmu Tomáš Dujsík (KVA) za nedovolené bránění.

49:08
    Karlovarským se podařilo ujet obraně Kladna, když musel faulovat Matěj Pekr (KLA) hákováním, aby zabránil samostatnému úniku na bránu.

46:41
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarští po konci přesilové hry zůstali v útočném pásmu a dokázali při signalizovaném faulu vstřelit třetí gól, když si přímo před bránu, kde clonil Václav Skuhravý vyjel faulovaný VOJTĚCH TOMEČEK, který zakončil po ledě za záda Hanuljaka. Asistence: Václav Skuhravý, Tomáš Dujsík

44:35
    Po velkém tlaku domácích byli hosté přinuceni faulovat, a tak je na dvě minuty poslán František Matula (KLA) za hákování.

35:26
    Karlovarští málem byli ve vedení, když dali gól, který však nebyl uznán z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti.

35:11
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (František Ptáček – 2 min., hákování).

34:46
    Karlovarští srovnávají stav utkání! Po chybě v rozehrávce Cikánka se na modré čáře dokázal puku zmocnit VÁCLAV SKUHRAVÝ, který využil vyjetí Cikánka z brány a ve své rychlosti překonal hranici brankáře a zakončil do prázdné brány z levé strany. Bez asistence

31:49
    Na dvě minuty je vyloučen Tomáš Harkabus za nedovolené bránění.

29:03
    Uvidíme dvojitou přesilovou hru! Karlovarští mají velkou příležitost ke srovnání stavu! Na dvě minuty je vyloučen Roman Přikryl.

27:59
    Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestána hráčská lavice Rytířů Kladno. Dvě minuty odpyká Matěj Pekr.

26:49
    Energie se snaží dostat do dobré příležitosti ke střele, ale útočník trefil pouze vyrážečku Cikánka.

24:35
    Máme tu malý zvrat v utkání! Karlovarští energetici dokázali snížit, když po přihrávce Matuše se zmocnil puku VLADIMÍR SIČÁK, který si vybruslil po levé straně a v kruhu vystřelil přesně do levého horního růžku. Asistence: Radim Matuš

24:25
    Roman Přikryl se v samostatném nájezdu pokusil o střelu, ale puk mu sjel z hokejky a netrefil ani bránu.

24:25
    Po faulu při samostatném úniku uvidíme samostatný nájezd Přikryla.

21:47
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Dujsík – 2 min., držení protihráče).

20:59
    Další chyba domácích! V obraném pásmu Energie si po přihrávce Machače vybruslil DAVID TŮMA, který z metru zakončil střelou zápěstím pod víko. Asistence: Patrik Machač

15:47
    Na dvě minuty je vyloučen David Tůma (KLA) za držení protihráče.

12:47
    Kladno skvěle využilo chybu Energie, když nechala prostor na modré čáře a po jednoduché přihrávce od Daniela Kružíka na hůl PETRA HAVLŮJE, který přesně střelou zápěstím zakončil z pravé strany do levého rohu. Asistence: Daniel Kružík

08:44
    V dnešním utkání uvidíme první přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen Jakub Strnad (KLA) za hákování.

07:57
    David Tůma se opřel z mezikruží do puku, ale nastřelil pouze rameno Tomáše Závorky.

02:45
    První větší příležitost na straně domácích měl Lisov, který poslal puk na bránu, kde tečoval Kohout, kterému chybělo jen velmi málo ke vstřelení prvního gólu zápasu.

Pavel Pelčák

Góly a asistencie: 25. Sičák (Matuš), 35. Skuhravý, 47. V. Tomeček (Skuhravý, Dujsík) – 13. Havlůj (Kružík), 21. Tůma (Machač), 59. Machač (Pekr), rozh. náj. Pekr

2:3   Matěj Pekr (KLA)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Honzík) – Sičák "A", Lisov, Harant, Dujsík, Dvořák, M. Rohan, Weinhold, J. Tomeček – Rachůnek, Matúš, Kindl, T. Rohan, Skuhravý "C", V. Tomeček, Vachovec "A", Stloukal, Gorčík, Harkabus, Zadražil, Kohout
    Rytíři Kladno: Cikánek (od 41. Hanuljak) – Drtina "A", Repe, Růžička, Kehar, Ptáček "C", Matula – Pekr, Macháč, Tůma, Strnad, Přikryl, Jánský, Kružík, Havlůj, Zikmund, Malý, Bláha

Rozhodca: Kostourek, Grech – Belko, Schopf