Svätý Jur – Martin 3:0 (kon.) | L. Mikuláš – Lipany 0:0 (kon.) | Bardejov – Haniska 4:0 (kon.)
Skalica – Pohronie 3:0 (kon.) | Šamorín – Nitra 2:0 (kon.) | B. Bystrica – Žilina B 1:1 (kon.)
Poprad – MFK Zvolen 2:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:0 (1:0)
FC Nitra
Sobota 06.08.2016, 17:00 • FC ŠTK 1914 Šamorín a.s. • MONACObet liga

89
    V závere zápasu prichádza vzájomný kartový trest. Prvú žltú vidia hráči Šamorína a piatu hráči Nitry.

88
    Nitra sa dostala až k bráne súpera a prišla aj strela, ktorá mierila medzi tri žrde, no brankár si s týmto pokusom poradil.

86
    V závere zápasu prichádza štvrtá žltá karta a opäť ju vidí hráč s nitrianskym logom na drese.

81
    Vidíme ďalšie striedanie domácich. Z ihriska odchádza Da Cruz a a prichádza Rodriguez Dos Santos.

69
    Ani z tejto akcie nevidíme prvú strelu na bránu Šamorína. Strelecký pokus Nitry rozvlnil len ochrannú sieť za bránou.

66
    Šamorín dáva gól!
    Po aktivite hostí prichádza druhý gól domácich, tí sa vymanili spod tlaku a z protiútoku dokázali navýšiť svoj náskok. Do štatistík sa ako úspešný strelec zapísal PETERSON SILVINO DA CRUZ.

58
    Tretia žltá karta pre Nitru.

46
    Do druhého polčasu prichádza Nitra v zmenenej zostave. Z ihriska odišli Dunda a Kotrík a nahradili ich Valenta so Shejbalom.

45
    V posledných minútach prvého polčasu vidíme druhú žltú kartu v zápase, opäť na strane hostí.

41
    Z rohu síce neprišlo ohrozenie brány, no z následného útoku už áno. Strelu domáceho útočníka však zneškodňuje súperov brankár.

31
    Domáci tlačili svojho súpera, ten ich prvý pokus o vnik do vápna ešte dokázal zastaviť, no z následnej akcie sa domácim podarilo prekonať brankára Nitry. Presadil sa LEONEL ADRIAN AUBAN.

30
    Z ihriska odchádza kapitán Šamorína Pončák, ktorého nahrádza Edginton.

27
    Hráči Nitry sa rútili na bránu, no ich strelecký pokus nemieril medzi tri žrde. Nasledovať bude odkop od brány Šamorína.

18
    Vidíme prvý kartový trest v zápase. Potrestaný je hráč Nitry za faul v strede ihriska.

15
    Už v 15. minúte vidíme prvé striedanie, ktoré pripravil tréner Šamorína. Z ihriska odchádza Ágh a nahrádza ho Ozogány.