Svätý Jur – Martin 3:0 (kon.) | L. Mikuláš – Lipany 0:0 (kon.) | Bardejov – Haniska 4:0 (kon.)
Skalica – Pohronie 3:0 (kon.) | Šamorín – Nitra 2:0 (kon.) | B. Bystrica – Žilina B 1:1 (kon.)
Poprad – MFK Zvolen 2:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:0 (1:0)
FC Nitra
Sobota 06.08.2016, 17:00 • FC ŠTK 1914 Šamorín a.s. • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Vitajte pri sledovaní druhého kola DOXXbet ligy skupiny západ. Dnes privítajú na svojom trávniku hráči Šamorína súpera z neďalekej Nitry. Úvodný výkop stretnutia je naplánovaný na 17.00.

Domáci celok si v prvom kole zmeral sily s tímom FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa a zápas vyhral jednoznačne 3:0. Hostia taktiež nemali v prvom kole žiadne problémy a na domácej pôde zdolali Duklu Banská Bystrica 4:1. Víťaz dnešného zápasu má tak veľkú šancu byť po druhom kole lídrom skupiny západ.

FC ŠTK 1914 Šamorín: Hajdúch, Špánik, Horváth, Pončák (C), Ágh, Králik, Mezovský, Auban, Da Cruz, Dos Santos, Maximiniano

FC Nitra: D. Kolmokov, M. Kolmokov, Ďurek, Balaj, Valenta, Oravec, Chovanec, Ivančík (C), Fábry, Vencl, Dunda .

1

1
    Hneď v úvode zápasu mali domáci možnosť priameho kopu, gól z neho však nevyťažili.

3
    Priamy kop mala k dispozícii aj Nitra, no ani ona nedokázala skórovať.

4
    Po štyroch minútach hry vidíme prvú strelu na bránu v podaní domáceho družstva. Brankár hostí bol však na miesto a strelu zneškodnil.

6
    Strelecký pokus Nitranov končí mimo brány. Nasleduje tak odkop od brány domácich.

8
    Pri lopte sú opäť domáci, no tentokrát ich strela netrafila priestor brány.

10
    Po desiatich minútach hry vidíme boj o stred poľa, ani jeden tím nepúšťa svojho súpera k vlastnému vápnu.

13
    Futbalisti Šamorína prenikali do šestnástky súpera, no obrana hostí im nedovolila zakončiť.

15
    Strela Šamorína bola zblokovaná a uvidíme tak prvý roh v zápase.

15
    Už v 15. minúte vidíme prvé striedanie, ktoré pripravil tréner Šamorína. Z ihriska odchádza Ágh a nahrádza ho Ozogány.

16
    Z prvého rohu Šamorín nič nevyťažil, no z následného útoku prichádza ďalší kop od rohovej zastávky.

17
    Dve lopty z rohu upratali Nitrania do autu a videli sme tak ďalšie dva rohy domácich, avšak ani z nich nedokázali ohroziť súperovho brankára.

18
    Už piaty roh domácich, no ani ten im nevyšiel.

18
    Vidíme prvý kartový trest v zápase. Potrestaný je hráč Nitry za faul v strede ihriska.

21
    Po dvadsiatich minútach hry mali na dlhší čas loptu na kopačkách hráči hostí, ktorí sa však nedokázali dostať na dostreľ k súperovej bráne.

23
    Po nepresnej akcii domácich nasleduje odkop od brány Nitry.

25
    V polovici prvého polčasu vidíme opäť boj o stred poľa. Ani jeden tím nemá loptu v dlhšom držaní.

27
    Hráči Nitry sa rútili na bránu, no ich strelecký pokus nemieril medzi tri žrde. Nasledovať bude odkop od brány Šamorína.

29
    Po nedovolenom zákroku hostí bude Nitra zahrávať loptu zo stredovej čiary.

30
    Z ihriska odchádza kapitán Šamorína Pončák, ktorého nahrádza Edginton.

31
    Šamorín dáva gól!
    Domáci tlačili svojho súpera, ten ich prvý pokus o vnik do vápna ešte dokázal zastaviť, no z následnej akcie sa domácim podarilo prekonať brankára Nitry. Presadil sa LEONEL ADRIAN AUBAN.

33
    Teraz sme videli chvíľku, kedy boli aktívnejší hostia, ale to sa nepáčilo Šamorínu, ktorý ihneď prebral kontrolu nad zápasom a opäť dobíja bránu súpera.

35
    Strelecký pokus Šamorínčanov zneškodnil brankár hostí.

37
    Šamorín je stále aktívnejší a nepúšťa súpera takmer ani za polovicu hracej plochy.

39
    Ako keby Nitrania počuli moje slová... Dostali sa na dlhší čas do útoku a vyťažili z toho priamy kop, ktorý sa však nekončí gólom.

40
    Z následného protiútoku vyťažil Šamorín rohový kop. Už šiesty v zápase.

41
    Hosťujúca obrana posiela loptu do autu, uvidíme tak siedmy roh domácich.

41
    Z rohu síce neprišlo ohrozenie brány, no z následného útoku už áno. Strelu domáceho útočníka však zneškodňuje súperov brankár.

44
    Na konci prvého dejstva sa nám hra vyrovnala a tímy sa striedajú v držaní lopty. Nevidíme však žiadne ohrozenie jednej či druhej brány.

45
    V posledných minútach prvého polčasu vidíme druhú žltú kartu v zápase, opäť na strane hostí.

45
    Nadstavovať sa bude jedna minúta.

45+1
    V samom závere prvého polčasu prichádza ďalší rohový kop Šamorína.

45+1

Prvý polčas boli aktívnejší domáci a zo svojej snahy dokázali vyťažiť aj jeden gól.

Držanie lopty: 64% – 36%
    Strely na bránu: 5 – 0
    Strely mimo bránu: 2 – 2
    Žlté karty: 0 – 2

46

46
    Do druhého polčasu prichádza Nitra v zmenenej zostave. Z ihriska odišli Dunda a Kotrík a nahradili ich Valenta so Shejbalom.

46
    Prvý polčas sa začal nepresnou akciou Šamorína, po ktorej nasleduje odkop od brány hostí.

48
    Po nedovolenom zákroku hosťujúcej obrany bude Šamorín zahrávať priamy kop.

48
    Z priameho kopu sme nevideli priame ohrozenie brány, ale domáci loptu nestratili a naďalej tlačia.

50
    Tak ako aj prvý polčas, aj ten druhý sa zatiaľ nesie v znamení boja o stred poľa, v ktorom sú teraz úspešnejší hostia.

51
    Aktivita Nitry im prináša ich prvý roh v zápase.

52
    Strela na bránu však neprichádza, lopta išla od hostí mimo brány, pripisujú si tak tretí strelecký pokus mimo bránu.

54
    V tejto fáze hry je aktívnejšia Nitra. Zo svojej snahy však nevyťažili prvú strelu na bránu.

56
    Iniciatívu teraz prebrali domáci, ktorí sa držia v útoku, no zatiaľ je to bez strely.

57
    Teraz však strela prišla! No brankár Nitry si s týmto pokusom poradil.

58
    Po presnej strele prichádza nepresná. Nasleduje odkop od brány hostí.

58
    Tretia žltá karta pre Nitru.

59
    Zo štandardnej situácie však domáci nič nevyťažili a pri lopte sú tak Nitrania.

61
    Opäť vidíme súboje o stred poľa, v ktorých sa momentálne viac darí domácim.

62
    Šamorínčania sa dostali až k bráne súpera, no ich strelecký pokus končí v aute.

64
    Nitra je v týchto momentoch aktívnejším mužstvom. Prinesie im ich aktivita vyrovnanie?

66
    Po aktivite hostí prichádza druhý gól domácich, tí sa vymanili spod tlaku a z protiútoku dokázali navýšiť svoj náskok. Do štatistík sa ako úspešný strelec zapísal PETERSON SILVINO DA CRUZ.

68
    Po góle prichádza snaha Nitry o vyrovnanie, no ich snaha zatiaľ stroskotáva na pozornej obrane domácich.

69
    Ani z tejto akcie nevidíme prvú strelu na bránu Šamorína. Strelecký pokus Nitry rozvlnil len ochrannú sieť za bránou.

71
    V polovici druhého polčasu prichádza nezáživná fáza hry, ani jeden tím sa nedostáva pred bránu súpera a vidíme množstvo nepresností na oboch stranách.

73
    Nitra sa dostala na dostrel súperovej brány. Priame ohrozenie z brankára z toho nebola, no získali aspoň rohový kop.

73
    Po rohu prichádza strelecký pokus, no ten opäť netriafa bránu.

75
    Nitra je pri lopte, no stále je to bez streleckého pokusu, bez strely na bránu sa góly dávajú ťažko.

78
    Loptu majú v držaní Šamorínčania, ktorí sa nikam neponáhľajú.

79
    Prichádza však strela na bránu Nitry, lopta avšak končí v náručí brankára.

79
    Z následného protiútoku nám Nitra predviedla šiestu strelu, ktorá smerovala mimo brány.

80
    Lopta išla do autu od nitrianskeho hráča, nasleduje rohový kop Šamorína.

81
    Z rohu neprišlo ohrozenie brány a lopty sa zmocnila Nitra.

81
    Vidíme ďalšie striedanie domácich. Z ihriska odchádza Da Cruz a a prichádza Rodriguez Dos Santos.

82
    Nitra získava ďalší roh.

82
    Ani teraz však neprichádza strela na bránu.

83
    Ako sa strieľa na bránu predviedli hosťom Šamorínčania. Ich pokus však zneškodnil brankár Nitry.

85
    Päť minút pred koncom dostáva Nitra možnosť zahrávať rohový kop. Príde z neho prvá strela na bránu?

85
    Strela neprišla, pri lopte však zostávajú hostia.

86
    V závere zápasu prichádza štvrtá žltá karta a opäť ju vidí hráč s nitrianskym logom na drese.

88
    Nitra sa dostala až k bráne súpera a prišla aj strela, ktorá mierila medzi tri žrde, no brankár si s týmto pokusom poradil.

89
    V závere zápasu prichádza vzájomný kartový trest. Prvú žltú vidia hráči Šamorína a piatu hráči Nitry.

90

90+1
    V závere zápasu majú však loptu na kopačkách domáci hráči.

90+1

Zápas vyhral zaslúžene Šamorín, ktorý bol v zápase stretnutí aktívnejší a mal viac z hry. Nitra mala len jednu strelu na bránu a s tým nemohla pomýšľať na výhru proti dobre hrajúcim domácim.

Lúčime sa s vami a tešíme sa na vás pri ďalších onlajn prenosoch.