Martin Kližan
2
6 6
Nedeľa 17.07.2016, 15:13ATP Hamburg - Hamburg European Open (antuka) • Finále

Martin Kližan sa tak stáva víťazom turnaja s názvom ATP Hamburg, keď zdolal Pabla Cuevasa 2:0 na sety po hrách 6:1 a 6:4! Sledovali sme skvelý výkon nášho tenistu v tomto finálovom zápase, Kližan zápas zvládol za necelú hodinu. Martinovi ku víťazstvu na turnaji srdečne gratulujme!

Ďakujem Vám za pozornosť a prejem pekný zvyšok víkendu! (16:17:32)

Koniec zápasu

4:6
    GEM, SET, ZÁPAS Martin Kližan! Skvelým úderom na záver Martin využil hneď prvý mečbol a tak vyhráva druhý set pomerom 6:4 čo znamená, že sa stáva víťazom tohto finálového stretnutia! Druhý set už bol o čosi vyrovnanejší, ale predsa len mal v dôležitých momentoch na vrch Martin a svojej šance sa napokon chytil úspešne!

15-40
    Kližan získava tri mečboly!

15-30
    Martinovi však teraz vyšiel jeho úder po čiare a tak sa dostáva do lepšej pozície, vyhráva o jednu loptičku.

15-15
    Jeho súper však ešte bojuje a po využití lepšej pozície získava fiftýn, čim zrovnáva na 15:15!

0-15
    Cestu za víťazstvom začína Martin ziskom fiftýnu.

4:5
    Čistou hrou napokon Cuevas získava tento gem a znižuje na 4:5! Martin Kližan však ide podávať na víťazstvo v druhom sete a tak aj v tomto finálovom zápase!

40-0
    Aj tento fiftýn je na jeho konte, takže získava šancu na čistú hru.

30-0
    Druhá loptička v rade pre Cuevasa, ktorý má tak blízko ku zisku záchranného gemu.

15-0
    Cuevas začína servis úspešným úderom a fiftýn je na jeho strane.

3:5
    Hneď prvú možnosť náš tenista využíva a tak po potvrdení brejku vedie 5:3! To teda znamená, že Pablo Cuevas ide podávať na udržanie sa v druhom sete ale aj celom tomto zápase!

15-40
    Martin teraz svojmu súperovi nič nedaruje a úspešným úderom po čiare získava dva gemboly!

15-30
    Druhá loptička v rade pre nášho tenistu, ktorý sa tak dostáva do vedenia o jeden fiftýn.

15-15
    Teraz však náš tenista všetko napravil a priamym bodom z podania vyrovnáva na 15:15!

15-0
    Martin musel ísť cez druhé podanie, ktoré mu však nevyšlo a tak sa fiftýn teraz pripisuje jeho súperovi.

3:4
    Náš tenista nezaváhal a po úspešnom údere využíva brejkbol a berie si tak svoje podanie späť! Dostáva sa však do vedenia 4:3 a bude podávať na potvrdenie brejku.