Francúzsko – Slovensko 3:2 (2:1 po s.n.)
Nedeľa 24.04.2016, 15:00 • Grenoble • Euro Hockey Challenge

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Francúzsko.
    Autorom víťazného gólu je CHARLES BERTRAND.

64:16
    Za faul na prenikajúceho Bozona dostáva dve minúty Martin Réway a záver predĺženia tak Slovensko strávi v oslabení troch proti štyrom.

57:18
    Slovensko dalo gól!
    Po veľkej skrumáži v obrannom pásme Francúzov poslal pekný pas do brejku Peter Cehlárík, ktorý našiel MARKA DAŇA a ten suverénnym spôsobom vyrovnáva na 2:2. Asistencia: Peter Cehlarík.

51:35
    Šanca pre Slovensko na vyrovnanie, pretože budeme hrať presilovú hru potom, čo Ritz fauloval v domácej obrannej tretine Lušňáka.

48:43
    Francúzsko dalo gól!
    Francúzsko využíva svoju presilovú hru potom, čo sa puk odrazil od korčule DA COSTU, ktorý posiela domácich do vedenia. Bez asistencie.

48:30
    Vylúčenie v tíme Slovensko (2 min.).

38:39
    Opäť bude hrať Slovensko dve minúty v dvojnásobnom oslabení. Trest okrem Daňa dostáva aj Tomáš Marcinko za nedovolené bránenie.

38:39
    Marko Daňo dostáva dve minúty za krosček a navyše aj desaťminútový osobný trest.

35:28
    Slovensko mohlo ísť do vedenia po rýchlom prečíslení, kedy Daňo z ľavej strany hľadal pred bránou voľného Viedenského, ten ale mieril len do betónov domáceho gólmana.

25:53
    Francúzi sa predsa len dočkali vyrovnania. Po peknom individuálnom prieniku prekonáva SACHA TREILLE nášho Konráda blafákom. Asistencia: Yorick Treille.

19:31
    Francúzi dali síce gól, ktorý dorazil za Konrádov chrbát Yorick Treille, ale ten bol postavený v bránkovisku, navyše posunul našu bránu a gól tak platiť nemôže.

16:37
    Za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou dostáva dve minúty Patrik Lušňák, bude sa hrať 4 na 4.

16:29
    Za narazenie na mantinel dostáva dve minúty domáci Beron a Slovensko si zahrá druhú presilovú hru v dnešnom zápase.

10:53
    PETER CEHLÁRIK svojou dobre mierenou strelou z medzikružia po odraze puku v závere našej presilovej hry otvára skóre dnešného zápasu. Bez asistencie.

09:06
    Marko Daňo sa snažil preštrikovať pomedzi dvoch domácich zadákov a bol faulovaný. Meunier dostáva dve minúty za hákovanie, Slovensko bude hrať presilovku.

05:56
    Libor Hudáček si odsedí dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

05:56
    Ivan Švarný dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 26. Treille (Treille), 49. Costa, rozh. náj. Bertrand – 11. Cehlárik, 58. Daňo (Cehlarík)