Francúzsko – Slovensko 3:2 (2:1 po s.n.)
Francúzsko
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Slovensko
Nedeľa 24.04.2016, 15:00 • Grenoble • Euro Hockey Challenge

V piatej sérii samostatných nájazdov rozhodol domáci Bertrand o tom, že Francúzsko vyhralo nad Slovenskom doma po samostatných nájazdoch 3:2. (21:10:18)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Francúzsko.
    Autorom víťazného gólu je CHARLES BERTRAND.

Samostatné nájazdy začínajú.

O víťazovi dnešného duelu rozhodne lotéria zvaná samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:57
    Francúzsko sa držalo v slovenskom obrannom pásme počas celého záveru predĺženia, ale bez vyloženej streleckej šance.

64:16
    Za faul na prenikajúceho Bozona dostáva dve minúty Martin Réway a záver predĺženia tak Slovensko strávi v oslabení troch proti štyrom.

63:45
    Viedenský si pekne dokázal pokryť puk pred súperom za francúzskou bránou, ale napokon sa k prihrávke nedostal a puk získali domáci.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 26. Treille (Treille), 49. Costa, rozh. náj. Bertrand – 11. Cehlárik, 58. Daňo (Cehlarík)