Sociedad – Getafe 1:2 (kon.) | Granada – Levante 5:1 (kon.)
Granada CF
5:1 (3:0)
Levante UD
Štvrtok 21.04.2016, 21:00Španielska LaLiga • 34. kolo

Názor o tomto zápase si môžte spraviť aj sami. V druhom polčase sme videli jedno veľké divadlo, ktoré spustil hlavný arbiter, ktorý rozdával karty jednu za druhou. Zápas sa aj napriek tomu napohľad odohrával v pokojnom duchu. Isaac Success opustil ihrisko na nosidlách. Prajeme mu skoré uzdravenie. Prvý polčas bol jednoznačne lepší, ale aj napriek tomu sme videli v druhom polčase rovnaký počet gólov ako v tom prvom. To bolo na dnes odo mňa všetko. Dovidenia. (22:55:51)

90+4

90+4
    Deyverson bol ihneď po rozohrávke faulovaný, no následne sa píska koniec zápasu.
    90+3. Youssef El Arabi (GRN) - 5:1

90+3
    Granada dala gól! Gól strelil YOUSSEF EL ARABI.
    Domáci využívajú presilovku prakticky ihneď. Youssef El Arabi dostal loptu medzi dvoch hráčov, obišiel brankára a kompletizuje hattrick.

90+1
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Simão (Levante UD). Muselo to prísť, Simão vybuchol a vidí druhú žltú, a následne červenú.

90+1
    Nadstavovať sa budú 4 minúty.

90
    Levante sa pokúšalo niečo vymyslieť v útočnej fázy, ale lopta sa dostala za čiaru. Andrés Fernández bude vykopávať.

89
    Žltú kartu dostáva Ricardo Costa (Granada CF).

88
    V šestnástke Levante je ďalší hráč Granady na zemi! Penalta sa nepíska.

87
    Hlavný arbiter pokazil zápas. Zápas vyhrotil práve on so svojimi kolegami, ktorí odmávali dve sporné penalty pre domácich.

86
    Žltú kartu dostáva Youssef El Arabi (Granada CF).

86
    Na trávniku to iskrí! Hlavný rozhodca vykazuje na tribúnu niekoho z lavičky.
    85. Youssef El Arabi (GRN) - 4:1

85
    Youssef El Arabi premieňa aj druhú penaltu, keď nedal brankárovi opäť šancu a loptu poslal k tyči!

85
    Žltú kartu dostáva Diego Mariño (Levante UD).

84
    Žltú kartu dostáva Simão (Levante UD).

84
    Po ruke v šestnástke bude nasledovať ďalšia penalta pre Granadu!

Patrik Žažo

Góly: 25. Success, 35. El Arabi (pen.), 44. Rochina, 85. El Arabi (pen.), 90+3. El Arabi – 82. Rubén García

Karty:   57. Rochina (GRN), 58. Doucouré (GRN), 63. Biraghi (GRN), 64. R. Pérez (GRN), 86. El Arabi (GRN), 89. R. Costa (GRN) – 15. Rossi (LVN), 34. Verza (LVN), 43. Deyverson (LVN), 84. Simão (LVN), 85. Mariño (LVN)   90+1. Simão (LVN)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 15:11.
    Granada CF: Andrés Fernández – Lombán, Babin (C), R. Costa, Biraghi – R. Pérez (73. Krhin), Doucouré – Cuenca, Rochina (61. Peñaranda), Success (74. F. Rico) – El Arabi.
    Náhradníci: J. Fernández – M. Dória, Barral, Krhin, R. Ibáñez, F. Rico, Peñaranda.

Levante UD: Mariño – Lerma, Medjani, D. Navarro (C) (46. Camarasa), Orbán – Verdú, Verza, Simão, Morales (73. Rubén García) – Deyverson, Rossi (46. Cuero).
    Náhradníci: Rubén – Pedro López, Rubén García, Feddal, Cuero, Camarasa.

Rozhodca: Latre S.