Sunderland – Leicester 0:2 (kon.) | Liverpool – Stoke City 4:1 (kon.) | Tottenham – Manchester United 3:0 (kon.)
Liverpool FC
4:1 (2:1)
Stoke City FC
Nedeľa 10.04.2016, 17:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 33. kolo

Dnešný zápas je za nami. Zverenci Jürgena Kloppa v ňom jasne dominovali a víťazstvom 4:1 potvrdili úlohu favorita. V druhom polčase sa dvakrát strelecky presadil striedajúci Belgičan Divock Origi. Ten najskôr v 50. minúte upravil na 3:1, aby v 65. minúte uzavrel gólový účet stretnutia na konečných 4:1. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. (18:52:21)

92

90+2
    Rohový kop pre Stoke City končí protiútokom na opačnej strane a šancou Nathaniela Clynea.

90
    Hlavný rozhodca pridá k doterajším 90 minútam ďalšie dve.

90
    V závere riadneho hracieho času je tu po faule na Clynea ďalšia príležitosť pre domácich na ohrozenie brány Stoke.

89
    Strelecký pokus Adama Lallanu zblokoval na rohový kop Ryan Shawcross.

87
    Joselu sa dostával k strele z hranice šestnástky, domáca obrana všetko vyriešila bez väčších problémov.

86
    Po dlhom čase sme boli opäť svedkami centra do šestnástky Liverpoolu, pred Crouchom zasahuje Mignolet.

85
    Gianelliho Imbulu od lopty odstavil Kevin Stewart.

84
    Zdá sa, že zápas sa už len dohráva, Liverpoolčania majú priebeh hry absolútne pod kontrolou a svojho súpera absolútne k ničomu nepúšťajú.

83
    Ďalší z veľkého množstva postupných útokov začínajú domáci od brankára Mignoleta.

82
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Erik Pieters, prichádza Marc Muniesa.

81
    Lallana poslal dlhú loptu z hĺbky ihriska na Divocka Origiho, ten v súboji s Ryanom Shawcrossom vybojoval len vhadzovanie.

80
    Adam Lallana sa zbavil protihráča, jeho prihrávku na Firmina zastavil Wollscheid.

79
    Joea Allena vyprevadili z ihriska priaznivci domácich zaslúženým potleskom.

78
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Joe Allen, prichádza Lucas Leiva.

77
    Momentálne sme svedkami veľkého množstva súbojov v strede poľa, z ktorých väčšina sa končí ziskom lopty domácich hráčov. Veľmi dobrým výkonom sa dnes prezentuje nielen skúsený Joe Allen, ale aj debutant v drese Liverpoolu Kevin Stewart.

76
    Po faule Jamesa Milnera zakladá postupnú ofenzívnu akciu pravý obranca hostí Phil Bardsley.