cz Nedeľa 27.03.2016, 13:30 • Ufa Arena • Play-off KHL • Semifinále

Česká stopa v zápase
    Jan Kovář (MET) 1+1, 4 střely, čas na ledě 16:54
    Tomáš Filippi (MET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:22 (15:49:56)

Domácí vyhrávají o gól a snižují stav série na 1:2. Sledovali jsme velmi dramatický zápas, který dokázala Ufa vyhrát.

58:40
    Domácí se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, domácí fanoušci jsou tak hlasití, že není slyšet vlastního slova.
    57:43 Sami LEPISTÖ - 3:2

57:43
    Ufa právě vstřelila branku!
    Domácí vedou a celá aréna jásá. Od modré se prosazuje SAMI LEPISTÖ. Jeho rána končí v brance. Asistence: Teemu Hartikainen, Maxim Majorov.

57:16
    Magnitka uklidňuje hru, rozehrává od své branky.

56:55
    Domácí jsou v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.

56:00
    Poslední čtyři minuty základní hrací doby.

55:21
    Oba týmy se snaží rozhodnout v základní hrací době, do prodloužení se nikomu evidentně nechce.

54:20

54:15
    Aktivně hrající domácí přesilovou hru pravděpodobně nevyužijí.

53:00
    Dobře hrají přesilovou hru domácí, snaží se střílet ze všech pozic. Hostující obrana se s vypětím všech sil brání.

52:20
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Batyršin – 2 min., podražení).

51:55
    Rána Makarova jen o malý kousek minula branku.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 8. Lepistö (Sojn), 30. Prochorkin (Majorov, Hartikainen), 58. Lepistö (Hartikainen, Mayorov) – 14. Mozjakin (Antipin, Kovář), 19. Kovář (Sjomin, Mozjakin)

HC Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochackij) – Lepostö, Loginov, Vorobjov, Metljuk, Arzamascev, Gončarov – Grigorenko, Sojn, Omark – Chlystov, Marakov, Lisin – Lazarev, Chripunov, Černov – Višněvskij, Hartikainen, Prochorkin – Majorov
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov, Bereglazov, Lee, Těreščenko, Batyršin – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Sjomin, Filippi, Wolski – Potěchin, Kajgorodov, Kosov – Ospiv, Timkin, Koletnik – Platonov, Železkov

Rozhodca: Gofman, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin