S. Macedónsko – Island 0:0 (kon.) | Rusko – Azerbajdžan 2:2 (kon.) | Španielsko – Chorvátsko 0:3 (kon.)
Albánsko – Grécko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Lichtenštajnsko 4:0 (kon.) | Maďarsko – Izrael 0:0 (kon.)
Írsko – Taliansko 1:4 (kon.) | Nemecko – Faerské ostrovy 4:1 (kon.) | Francúzsko – Škótsko 2:0 (kon.)
Francúzsko
2:0 (0:0)
Škótsko
cz Štvrtok 24.03.2016, 21:00 • Jean-Bouin • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 3

Reprezentanti Francie dokázali využít výhodu domácího prostředí a fotbalisty Skotska porazili rozdílem dvou branek. O vítězi utkání rozhodl druhý poločas, v němž padly obě branky. Rozdíl v konečném skóre mohl být ještě výraznější, domácí tým totiž spoustu vyložených šancí nevyužil. (22:56:30)

90+5

90+5
    Fotbalisté francouzského reprezentačního výběru kontrolují míč a vypadá to, že náskok dvou gólů v pohodě uhájí.

90+4
    Francouzi měli možnost zahrávat rohový kop, míč uvedl do hry Lemar.

90+3
    Domácí obléhají pokutové území svých soupeřů, ti proto zaujali defenzivní postavení.

90+1
    Hlavní arbitr dnešního zápasu Nikola Dabanović nastavil nad rámec řádné hrací doby čtyři minuty.
    90+1. Haller (FRA)

90+1
    V první nastavené minutě se reprezentanti Francie ještě pokusili zvýraznit svůj náskok. V pokutovém území obdržel přihrávku z levé strany osamocený Haller a svůj pokus nasměroval do konstrukce brány.

89
    Poslední střídání také v týmu Francie: ze hřiště odchází Maxwel Cornet, na závěrečné desítky vteřin nastupuje Thomas Lemar.
    88. Haller (FRA)

88
    Proti Hallerově střele skvěle zasáhl Hamilton, který jedovatý pokus vyrazil před sebe. Za jeho záda sice míč dorazil Rabiot, tomu byl ale následně odmáván ofsajd a gól tedy neplatí.

86
    Dembele na pravé straně podnikl individuální akci, kterou zakončil nepřesnou křižnou střelou z hranice pokutového území.

85
    Haller si na centr nabíhal z ofsajdové pozice, praporek pomezního arbitra tak okamžitě směřoval vzhůru. Výhodu nepřímého volného kopu z vlastní poloviny budou mít Skoté.

83
    Avizované poslední střídání v týmu Skotsko: z hrací plochy odchází Jason Cummings, nahradí ho Oliver McBurnie.

82
    Kouč hostujícího celku si připravil třetí střídání, kterého z hráčů pošle do hry však zatím zůstává záhadou.

81
    Čas se svěřencům trenéra Richarda Sbragii neúprosně krátí a v tuto chvíli je jejich druhým protivníkem.

78
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Liam Henderson, na závěrečnou zhruba čtvrthodinu vbíhá do hry Ryan Christie.

77
    Do velmi ostrého úhlu se dostal Cornet, jehož pokus mířící na přední tyč Hamilton vyrazil na roh. O chvíli později znovu vypálil Cornet, tentokrát však mířil nepřesně.

Lukáš Jasoněk

Góly: 69. Haller, 74. Haller

Karty:   27. Walter (FRA) – 47. Gauld (SCO)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 8:0. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:9.
    Francúzsko: Didillon – Conte (46. Gbamin), Kimpembe, Laporte (C) (59. Lenglet), Pavard – Walter – Rabio, Tolisso – Dembele, Haller, Cornet (89. Lemar)
    Náhradníci: Nardi – Lenglet, Gbamin, Lemar, Jean, Bakayoko, N'Koudou

Škótsko: Hamilton – Love, McGhee (C), Souttar, Kingsley – King, Slater, Gauld, Nicholson (70. McKay) – Henderson (78. Christie), Cummings (83. McBurnie)
    Náhradníci: Henly – Findlay, Hendrie, Christie, Polworth, McBurnie, McKay

Rozhodca: Dabanović – Mrgudović, Djikanović (všichni MNE)