Estónsko – Nórsko 0:0 (kon.) | Grécko – Čierna Hora 2:1 (kon.) | Turecko – Švédsko 2:1 (kon.)
Ukrajina – Cyprus 1:0 (kon.) | Dánsko – Island 2:1 (kon.) | Taliansko – Španielsko 1:1 (kon.)
Česko – Škótsko 0:1 (kon.) | Wales – Sev. Írsko 1:1 (kon.)
Dánsko
2:1 (0:0)
Island
cz Štvrtok 24.03.2016, 20:00 • MCH Arena (kapacita 11 800), Herning • Medzinárodné zápasy

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. Přeji příjemný zbytek večera a těším se zase někdy u fotbalových onlajnů na počtenou! (21:56:28)

Ve druhém poločase nás tak potěšily hned tři branky. Nejprve těsně po pauze skórovali dvakrát domácí – v 51. minutě po pasu Poulsena skóroval Jørgensen a v 54. minutě nahrál Eriksen opět Jørgensenovi, který tak dvěma slepenými góly rozjásal fanoušky v Herningu. Hosté kontrovali až těsně před koncem, v 90. minutě se po rohu Gudmundssona prosadil pěknou technickou střelou Traustason.

90+3

90+3
    Haukssonův centr se stal snadnou kořistí Vestergaarda, Islanďané ale neustávají v útoku.

90+2
    Tore Hausen nad rámec druhé půle přidal tři minuty!

90+1
    Po faulu na Schöneho se ke střele dostal Braithwaite, ale s pokusem forvarda francouzského Toulouse si Kristinsson poradil.
    90. Arnór Ingvi TRAUSTASON - 2:1

90
    Island právě vstřelil branku!
    Další z rohů Gudmundssona prodloužil nevědomky za sebe hlavou Kjaer a ARNÓR INGVI TRAUSTASON si míč našel a překonal Schmeichela střelou k tyči – 2:1!

89
    Po rohu Gudmundssona nic nevzniklo, ale Islanďané dál útočí.

88
    Rozehrávky přímého kopu se ujal obránce Magnússon a Schmeichel se musel natahovat k levé tyči, aby míč vytěsnil na roh!

87
    Delaney za vápnem fauloval Finnbogassona a Islanďané mají k dispozici přímý kop z dobré pozice.

86
    Tuhle snahu ale Islandu zastavil sám kapitán ostrovní reprezentace – Gunarsson se prezentoval faulem v souboji s domácím Delaneyem a Dánové tak zadarmo získali míč.

85
    Schöne dohrál Gunarssona a Island tak může založit postupný útok s cílem vstřelit alespoň jeden čestný zásah.

84
    Kárí Árnason se provinil nepěkným zákrokem – Braithwaite si kolem islandského stopera píchl balon do běhu a ten jej za trest srazil k zemi. Jasná žlutá karta pro Árnasona, není o čem hovořit.