Everton – Arsenal 0:2 (kon.) | Crystal Palace – Leicester 0:1 (kon.) | West Bromwich – Norwich 0:1 (kon.)
Watford – Stoke City 1:2 (kon.) | Chelsea – West Ham 2:2 (kon.) | Swansea – Aston Villa 1:0 (kon.)
Watford FC
1:2 (0:1)
Stoke City FC
cz Sobota 19.03.2016, 16:00 • Vicarage Road Stadium, Watford • Anglická Premier League • 31. kolo
    86. Troy DEENEY - 1:2

86
    Watford právě vstřelil branku!
    Pozor, pozor! Čtyři minuty před koncem Watford dokázal snížit na rozdíl jedné branky a má ještě dostatek času na to, aby vyrovnal. Na levou stranu dostal míč střídající Anya, který si to namířil do vápna a svým následným centrem našel hlavu TROYE DEENEYHO, jehož hlavička skončila v síti!
    51. JOSELU - 0:2

51
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    Tak, to je pro domácí celek opravdu velký šok, neboť po dobrém vstupu do druhého poločasu inkasují druhý gól. Gomes hodně špatně odkopl míč a našel Walterse, který dokázal z voleje posunout míč na JOSELUA a španělský útočník přeloboval bezmocného Gomese!
    18. Jonathan WALTERS - 0:1

18
    A na Vicarage Road vidíme první branku dnešního utkání, kterou překvapivě střílejí hostující borci! Potters táhli celou svou akci po pravé straně, kde dokázal odcentrovat Bardsley. Jeho přesný centr našel ve vápně JONATHAN WALTERSE, jehož zakončení mířilo přesně pod břevno!