Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.) | K. Vary – Pardubice 2:3 (kon.)
HC VERVA Litvínov
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 11.03.2016, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Play-out extraligy (ČR) • 2. kolo
    61:19 Rostislav MARTYNEK - 2:1

61:19
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Vítěznou branku v prodloužení dávají hráči Litvínova. Po nádherném samostatném úniku se i s pomocí blafáku prosazuje ROSTISLAV MARTYNEK a ukončuje tak vítkovické naděje na dva body z tohoto utkání.

59:40
    Zázračný zákrok vytáhl proti Marku Hovorkovi Michal Petrásek! Hovroka dostal přihrávku přes celé kluziště a ihned vyslal střelu na bránu. Jenže v pohotovosti byl Petrásek, který se bleskově přesunul a ránu Hovorky vyrazil.

55:33
    Radek Duda si podržel hůl jednoho z Vítkovických. Musí si odsedět dvě minuty na trestné lavici.

53:28
    Radek Phillip zasáhl protihráče do hlavy vysokou holí. Za to se odsedí dvě minuty.

47:21
    Lukáš Klok nedovoleně atakoval Františka Gerháta a je za to trestán dvouminutovou pauzou na trestné.

47:21
    František Gerhát vyloučen na dvě minuty za hrubost na Lukáše Kloka.

43:38
    Radek Philipp zahákoval soupeře v obranném pásmu. Trest na dvě minuty dostal za zmíněné hákování.

40:28
    Michal Hlinka vysekl Lukešovi hokejku z ruky. Bude za to pykat dvě minuty na trestné lavici.

37:06
    Tomáš Pavelka musel hasit únik vítkovického útočníka na Michala Petráska a dostává za to dvě minuty. Pomohl si držením.

32:30
    Rostislav Martynek vybojoval puk v útoku a nabídl ho Trávníčkovi. Michal Trávníček nejdříve vystřelil na Bartošáka a následně si svou střelu ještě dojel. Ani napodruhé nedokázal gólmana hostů překonat.

20:50
    Další obrovskou chybu předvedla Martynkova lajna. Litvínovští ztratili puk za svou brankou a nikým nehlídán dostal kotouč Petr Strapáč. Ani on však nedokázal Petráska překonat, když nastřelil pouze tyč.

12:25
    Po buly se do puku opřel Jiří Gula a rozezvonil brankovou konstrukci! Na zimním stadionu to jen zahučelo.
    10:24 Michal HLINKA - 1:1

10:24
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice srovnávají stav utkání. Po delším pobytu v útočném pásmu poslal Jan Štencel přihrávku na MICHALA HLINKU. Na jeho doražení neměl gólman Petrásek nárok.
    05:32 Tomáš PAVELKA - 1:0

05:32
    Litvínov se ujímá vedení v přesilové hře! Kombinaci před brankou hostů začal Jiří Gula, který poslal přihrávku na Robina Hanzla. Hanzl viděl před bránou TOMÁŠE PAVELKU, jenž střelou zápěstím do odkryté části branky nedal Bartošákovi žádnou šanci. Stav utkání 1:0.

05:04
    Patrik Zdráhal podrazil protihráče v útočném pásmu a odsedí si za to dvě minuty.

Lukáš Holán

Góly a asistencie: 6. Pavelka (Hanzl, Duda), 62. Martynek (Hořava) – 11. Hlinka (Štencel, Kafka)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Řehoř) – Kubát, Pavlík, Pavelka, Gula, Frolo, Chaloupka, Černý – Lukeš, Hübl, Gerhát, Hořava, Hanzl, Martynek, Trávníček, Reichel, Duda, Piroš, Válek, Jurčík
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Kovář, Čerešňák, Klok, Sloboda, Philipp, Štencel, Pastor – Kafka, Hlinka, Olesz, Kucsera, Kolouch, Strapáč, Hovorka, Balán, Zdráhal, Maliník, Szturc

Rozhodca: Hribik, Horák – Frodl, Zavřel