Washington – Montreal 3:4 (kon.) | Boston – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Colorado – San Jose 4:3 (2:0 po s.n.)

Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:46
    Tomáš Fleischmann (MTL) 1+0, 1 střela, čas na ledě 12:18 (04:04:38)

Tři hvězdy utkání:

1. Alex Galchenyuk (MTL) 2+0
    2. Jason Chimera (WSH) 1+0
    3. Brendan Gallagher (MTL) 1+0

Washington ve třetí třetině zabral a po gólech Dmitryho Orlova a Andreho Burakovskyho se z tříbrankového manka dostal na dostřel jediné branky a v závěru to zkusil při hře bez brankáře, ve které mohl vyrovnat Nicklas Bäckström, jeho střela ale skončila v lapačce Mikea Condona, který odchytal skvělý zápas, byť nakonec inkasoval tři góly. Konečný výsledek. Washington Capitals 3 Montreal Canadiens 4.

59:57
    Poslední buly, poslední šance a možná poslední střela.

59:57
    Nicklas Bäckström nebezpečně vypálil z pravého kruhu pro vhazování a nebyl daleko od vyrovnání, Mike Condon ale vytáhl skvělý zákrok a puk po něm ukryl ve své lapačce!

59:45
    Canadiens se podařilo dostat puk do středního pásma a Capitals mají čas na poslední útok.

59:30
    Půl minuty do konce zápasu.

59:22
    Capitals vypálili na levém křídle ihned po vhazování a jejich střela mířila do levého horního rohu brány, Mike Condon ji ale pravým ramenem vyrazil!

59:17
    Canadiens vyhodili puk na zakázané uvolnění.

59:05
    Philipp Grubauer se na chvíli vrátit do brány, nyní už je ale opět na střídačce a Capitals hrají v šesti!

58:41
    Alex Ovečkin si vyměnil rukavice a třeba to bude ten potřebný zlom k tomu, aby se prosadil.

58:41
    Puk skončil na střídačce a hlavní trenér Capitals Barry Trotz si vyžádal oddechový čas. Philipp Grubauer je na střídačce!

57:50
    Canadiens vytvořili před bránu Philippa Grubauera obrovský závěr, puk se jim ale za jeho záda procedit nepodařilo.
    57:07 Andre BURAKOVSKY - 3:4

57:07
    Washington právě vstřelil branku!
    ANDRE BURAKOVSKY skóruje a Washington krátce před koncem prohrává pouze o gól!! Stanislav Galijev dostal na pravé křídlo krásnou přihrávku od Natea Schmidta a poté puk předložil Andremu Burakovskymu, který z vrcholu levého kruhu pro vhazování propálil Mikea Condona mezi betony. Asistence: Stanislav Galijev, Nate Schmidt.

56:49
    Capitals předvedli nádhernou kombinační akci, na jejímž konci stal Nate Schmidt, jeho následná střela z levého kruhu pro vhazování na teč ale byla zablokována.

56:12
    Vyloučený Torrey Mitchell je zpět na ledě a Washington promarnil dobrou příležitosti dostat se na dostřel jednoho gólu.

55:35
    Alex Ovečkin tvrdě vypálil na levém křídle od modré čáry, jeho následná jedovatá rána ale zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.

55:01
    Canadiens se navíc vzápětí podařilo vyhodit a Washington musí rozjíždět další útok od vlastní brány.

54:47
    Capitals se po úvodním vhazování Montrealu podařilo usadit v útočném pásmu, zatím se ale nedostali ke střele.

54:05
    Torrey Mitchell (MTL) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.

54:05
    Hra byla přerušena a Capitals si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

53:49

53:05
    Canadiens rozehráli nádherné přečíslení dva na jednoho, po následné kombinaci se ale u levé tyče do zakončení nedostali.
    52:24 Dmitrij ORLOV - 2:4

52:24
    DMITRY ORLOV nádhernou střelou snižuje na rozdíl dvou branek a vykřesává naději pro Capitals, kteří prohrávají 4:2!! Dmitry Orlov v levém kruhu pro vhazování napřáhl z ostrého úhlu k nádherné střele a nad levým ramenem Mikea Condona puk poslal pod horní tyč. Asistence: Alex Ovečkin, Nicklas Bäckström.

52:00
    Do konce zápasu zbývá odehrát přesně osm minut.

50:56
    Sven Andrighetto se ocitl před bránou ve skvělé šanci a střelou bez přípravy se snažil zamířit ke vzdálenější levé tyči, Philipp Grubauer ale vytáhl další skvělý zákrok a pravým betonem jeho pokus vyrazil!

50:15
    Capitals byla odpískána přihrávka rukou a po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka.

49:42
    Tomáš Plekanec v pravém kruhu pro vhazování vyřešil přečíslení Canadiens dva na jednoho střelou ke vzdálenější levé tyči, Philipp Grubauer ale předvedl skvělý zákrok a pravým betonem jeho nebezpečný pokus vykopl mimo!

48:59
    Capitals se u pravé tyče ocitli v obrovské šanci, jeden z domácích hráčů ale z blízkosti nedokázal vyzrát na skvěle chytajícího Mikea Condona!

48:44
    Matt Niskanen napřáhl na pravém křídle ke střele, která byla zablokována.
    Brooks Orpik vede statistiku hitů v dnešním zápase (4 hity).

47:21
    Canadiens vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se po jejich obrovské šanci přestěhovala před bránu Mikea Condona.

46:39
    Jacob De La Rose mohl vstřelit svůj první gól v letošní sezóně NHL, když se dostal do samostatného úniku a poté u pravé tyče předvedl pěkný bekhendový blafák, puk se mu ale poté nepodařilo zvednout nad levý beton Philippa Grubauera!

46:06
    Puk skončil na střídačce a po přerušení hry přichází ve třetí třetině na řadu první krátká přestávka.

45:35
    Brooks Orpik na levém křídle napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která těsně nad ledem zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.

45:29
    Další nepřesná rozehrávka Canadiens a další zakázané uvolnění.

45:20
    Mike Condon zastavil nahození Washingtonu a jeho spoluhráči po následném vhazování vyhodili puk na zakázané uvolnění.

45:00
    Úvodních pět minut z poslední třetiny dnešního zápasu je pryč a nic nenasvědčuje tomu, že bychom se měli dočkat nějakého drama.

43:55
    Alex Ovečkin se na pravém křídle otočil s pukem zpět k modré čáře a poté hledal bekhendem na levé straně útočného pásma Andreho Burakovskyho, Canadiens ale jeho úmysl přečetli.

43:25
    Justin Williams nedokázal dostihnout na pravém křídle prudký pas svého spoluhráče a puk skončil na zakázaném uvolnění.

42:51
    Matt Niskanen vypálil z pravého křídla, jeho následná střela ale houštinu těl před bránou nepropálila.

42:22
    Stanislav Galijev vypálil mezi kruhy pro vhazování a jeho následná střela zamířila pouze do náruče připraveného Mikea Condona.

41:43
    Philipp Grubauer zbytečně neriskoval a u pravé tyče pouze holí zastavil nahození Canadiens.

41:13
    Mike Condon zastavil nahození Capitals z pravého křídla a připsal si rutinní zákrok.

41:05
    Minuta z poslední třetiny zápasu je pryč a Montreal vede nad Washingtonem 4:1.

40:01

Třetí třetina začne přibližně ve 3:13.

Montreal krátce po začátku druhé části navýšil své vedení, když se po necelých dvou minutách prosadil český útočník Tomáš Fleischmann a vyhnal z brány Bradena Holtbyho, místo něhož se mezi tři tyče postavil Philipp Grubauer. Jason Chimera poté sice dokázal bekhendovou střelou z dorážky snížit, závěr prostřední části ale patřil Canadiens. Alex Galchenyuk se ocitl sám před bránou a zamířil přesně ke vzdálenější levé tyči poté, co před ním neproměnil trestné střílení Brendan Gallagher. Skóre po 40 minutách. Washington Capitals 1 Montreal Canadiens 4.

40:00

39:43
    Capitals vyhodili puk na zakázané uvolnění a ještě jednou se bude vhazovat před bránou Philippa Grubauera.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

38:32
    Alex Galchenyuk (MTL) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

38:32
    Matt Niskanen (WSH) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

38:17
    Capitals vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se přestěhovala před bránu Philippa Grubauera.

38:03
    Capitals nebezpečně vypálili z levého křídla na vzdálenější pravou tyč, Mike Condon se ale vytasil s dalším úžasným zákrokem a puk lapačkou zastavil!

37:50
    Vyloučený Lars Eller je zpět na ledě a Montreal hraje v plném počtu.

36:46
    Mike Condon v rychlém sledu předvedl několik zákroků, když u pravé tyče své brány vyrazil několik dorážek Capitals, včetně té poslední v podání Alexe Ovečkina!

35:39
    Lars Eller (MTL) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění brankáře.

35:39
    Lars Eller se dostal do samostatného úniku, jenže se vzápětí ocitl příliš blízko brány a puk nedokázal dotlačit za skvělého Philippa Grubauera!

35:11
    Jason Chimera se dostal u pravé tyče k několika dorážkám, ani dvacet by mu jich ale nestačilo na to, aby puk zvedl nad levý beton Mikea Condona!

33:49
    Mark Barberio se dostal u levé tyče do zakončení a snažil se zamířit nad lapačku Philippa Grubauera, ten ale nakonec zasahovat nemusel, protože jeho střela zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
    32:36 Alex GALCHENYUK - 1:4

32:36
    Montreal právě vstřelil branku!
    ALEX GALCHENYUK se podruhé prosazuje v dnešním zápase a svým druhým gólem zvyšuje na 4:1 pro Montreal!! Lars Eller našel před bránou Alexe Galchenyuka, který nikým neatakovaný zamířil ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Lars Eller, Andrej Markov.

32:12
    Brendan Gallagher se rozjel ze středového kruhu a poté se snažil zamířit k pravé tyči, Philipp Grubauer ale vytáhl skvělý semafor a puk ukryl v lapačce!

32:12
    Trestné střílení. Brooks Orpik (WSH) podražení.

32:12
    Brendan Gallagher se dostal do samostatného úniku a v těsné blízkosti pravé tyče byl podražen Brooksem Orpikem. Následovat bude trestné střílení!

30:53
    Devante Smith-Pelly vypálil nebezpečně z levého křídla, střídající Philipp Grubauer ale jeho střelu vyrazil a vzápětí puk uklidil do bezpečí Dmitry Orlov.
    Brooks Orpik dnes nastoupil k jubilejnímu 800. utkání NHL.

30:34
    Canadiens vyhodili puk na zakázané uvolnění a po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka.

30:15
    Washington po vystřídání Bradena Holtbyho a vstřelení svého prvního gólu v zápase ožil a nyní je lepším týmem na ledě.

29:42
    Jevgenij Kuzněcov na pravém křídle nabral rychlost a poté napřáhl ke střele, kterou se snažil zamířit mezi betony Mike Condona, jeho střela ale nakonec skončila na jeho hrudi!

28:52
    Nate Schmidt se snažil od modré čáry zamířit do pravého horního rohu brány, jeho následnou střelu ale Mike Condon ukryl po perfektním semaforu v lapačce!

28:17
    Vyloučený Nicklas Bäckström je zpět na ledě a Washington hraje v plném počtu.

28:04
    Capitals po úvodním zámku zvládají oslabení skvěle a vyhazují jeden puk za druhým k bráně Mikea Condona.

27:12
    P.K. Subban na pravém křídle nedokázal udržet puk na modré čáře a Canadiens se sami připravili o útočné pásmo.

26:16
    Nicklas Bäckström (WSH) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

26:16
    Hra byla přerušena a po skončení krátké reklamní přestávky si Montreal zahraje přesilovou hru.
    25:32 Jason CHIMERA - 1:3

25:32
    JASON CHIMERA se prosazuje z dorážky a střílí úvodní gól Washingtonu v dnešním zápase!! Marcus Johansson vypálil z levého kruhu pro vhazování a Mike Condon jeho střelu levým betonem vyrazil, jenže u pravé tyče se poté dostal k dorážce Jason Chimera, který bekhendem poslal puk do odkryté sítě. Asistence: Marcus Johansson, Brooks Orpik.

25:26
    Andre Burakovsky se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže zamířil z blízkosti pouze do hrudi klečícího Mikea Condona!

24:59
    Justin Williams hledal přihrávkou zpoza brány mezi kruhy pro vhazování Karla Alznera, ten ale kotouč promáchl.

24:36
    Mike Richards vypálil na levém křídle z úhlu, jeho následná střela zápěstím ale skončil v náručí připraveného Mikea Condona.

24:27
    Vyloučený obránce Montrealu P.K. Subban je zpět na ledě a hosté hrají v plném počtu.

24:10
    Matt Niskanen vypálil od modré čáry a jeho následnou střelu zablokoval dobře postavený Greg Pateryn.

23:10
    Alex Ovečkin se dostal na levém křídle ke střele, Mike Condon ji ale bez větších potíží zastavil a přerušil hru.

22:19
    P.K. Subban (MTL) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

21:54
    Braden Holtby opouští svou klec a místo něj mezi tři tyče zamířil Philipp Grubauer!
    21:54 Tomáš FLEISCHMANN - 0:3

21:54
    TOMÁŠ FLEISCHMANN střílí třetí gól Canadiens v řadě a Braden Holtby už toho má plné zuby!! Mark Barbiero tvrdě vypálil od modré čáry a Braden Holtby jeho střelu mířící těsně lad ledem k levé tyči pravým betonem vyrazil, jenže v levém kruhu pro vhazování se dostal k dorážce Tomáš Fleischmann a vymetl přesně vzdálenější pravý horní roh brány. Asistence: Paul Byron, Mark Barberio.

21:06
    Capitals vyrazili do přečíslení dva na jednoho a Justin Williams u pravé tyče spálil další obrovskou šanci!

20:36
    Brendan Gallagher se z pravého křídla pokusil přidat svůj druhý gól v dnešním zápase, jeho střela ale zamířila od lapačky Bradena Holtbyho do ochranné sítě.

20:01
    Na druhý pokus už se vhazování zdařilo a ve Verizon Center právě začala druhá třetina, do které Montreal vstupuje s dvoubrankovým vedením.

20:01

Druhá třetina začne přibližně ve 2:11.

Washington toho během úvodní třetiny zápasu příliš mnoho nepředvedl, po necelých dvou minutách měl obrovskou šanci Justin Williams, jenže odkrytou bránu u levé tyče minul a v polovině úvodní části přišel trest, když se z dorážky po střele Dalea Weise prosadil Alex Galchenyuk, na jehož gól necelé tři minuty před zazněním první sirény z další dorážky navázal v přesilové hře Brendan Gallagher. Skóre po první třetině. Washington Capitals 0 Montreal Canadiens 2.

20:00

19:25
    Stanislav Galijev vypálil tvrdě z levého křídla pod horní tyč a Mike Condon jeho střelu vyrážečkou vyrazil do ochranné sítě.

19:22
    Capitals se na levém křídle vydali do jednoho z posledních útoků první třetiny, jejich akci ale zastavilo postavení mimo hru.

18:48
    Do konce první třetiny zbývají odehrát dvě minuty a dvanáct sekund a Canadiens vedou v hlavním městě USA 2:0.
    17:47 Brendan GALLAGHER - 0:2

17:47
    BRENDAN GALLAGHER využívá přesilovou hru a z dorážky posílá Montreal v závěru první třetiny do dvoubrankového vedení!! P.K. Subban vypálil od modré čáry po ledě a jeho následnou střelu těsně před bránou tečoval Andrej Markov, od kterého puk mířil k pravé tyči, Braden Holtby ale předvedl skvělý zákrok a levým betonem kotouč mířící za jeho záda zastavil, proti následné dorážce Brendana Gallaghera už byl ale bezmocný. Asistence: Andrej Markov, P.K. Subban.

17:17
    Tom Wilson (WSH) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

16:59
    Vzápětí přichází během sedmi sekund další zakázané uvolnění a opět na straně vedoucího Montrealu Canadiens.

16:52
    V závěru úvodní třetiny dnešního zápasu se hodně přerušuje. Canadiens vyhodili puk po pravé straně na zakázané uvolnění.

16:26
    Montreal vzápětí na pravém křídle vyrazil do dalšího útoku, který tentokrát zastavila přihrávka rukou, a hra byla vykázána do středního pásma.

15:57
    Canadiens vyrazili do útočného pásma za pukem, ten se jim ale nepodařilo dostihnout a rozhodčí odpískali zakázané uvolnění.

15:38
    Mike Condon opět u své pravé tyče přikryl volný puk na ledě rychle lapačkou, aby nepustil Capitals k dorážce.

14:52
    Nate Schmidt na levém křídle vypálil od mantinelu a puk se od brusle Toma Wilsona před bránou odrazil směrem mezi tři tyče, Mike Condon ale nakonec nemusel řešit žádnou nebezpečnou šanci. Kotouč neměl dostatečnou rychlost a brankář Montrealu ho v pohodě přikryl na ledě lapačkou.

Alex Ovečkin:

Velkou pozornost dnes poutá Alex Ovečkin, který se může stát 10. hráčem NHL, který během osmi a více sezón vstřelil 40 gólů.

Následuje krátká reklamní přestávka.

14:24
    Jason Chimera na levém křídle šlápl do pedálů a po bleskovém úprku z ostrého úhlu vyzkoušel pozornost Mikea Condona, ten byl ale připraven a připsal si po rychlém zakleknutí úspěšný zákrok!

13:06
    Greg Pateryn tvrdě vypálil od modré čáry a Braden Holtby jeho tvrdou střelu zřejmě ramenem vyrazil do ochranné sítě!

12:55
    T.J. Oshie a Andre Burakovsky na levém křídle pronikli společnou kombinací do útočného pásma, Capitals ale vzápětí v levém rohu útočné třetiny o puk přišli.

12:40
    Capitals se dostali na pravém křídle ke střele, která se od hole jednoho z hráčů Montrealu odrazila do ochranné sítě.

12:00
    Do konce úvodní části zápasu zbývá odehrát osm minut a Montreal zřejmě trochu překvapivě vede nad Washingtonem 1:0.

10:52
    Canadiens vyrazili středem ledové plochy do rychlého protiútoku, jejich následná akce ale žádnou šancí neskončila a brankář Braden Holtby nemusel zasahovat.

10:30
    Mike Richards se vydal na levém křídle do útoku, jenže v kruhu pro vhazování o puk přišel.

10:04
    John Carlson vypálil ihned po vhazování na pravém křídle od mantinelu a připravený Mike Condon ukryl puk v lapačce. Následuje další krátká reklamní přestávka.

09:49
    Capitals vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před Bradena Holtbyho.
    09:09 Alex GALCHENYUK - 0:1

09:09
    ALEX GALCHENYUK střílí gól a z dorážky posílá Montreal do vedení!! Dale Weise vypálil z pravého křídla a Braden Holtby jeho střelu pravým betonem vyrazil, jenže pouze k Alexovi Galchenyukovi, který puk z blízkosti střelou po ledě dorazil do prázdné brány. Asistence: Dale Weise.

08:02
    Braden Hotlby podržel v rychlém sledu Washington skvělým zákrokem, když pravým betonem vyrazil střelu Canadiens! Hosté se vzápětí snažili dostat k dorážce, ta ale zamířila mimo.

07:49
    Hra byla přerušena a na řadu přichází první reklamní přestávka.

07:26
    Vyloučený Wilson je zpět na ledové ploše a Montreal hraje v plném počtu.

07:14
    Canadiens se konečně dostali ke střele, ta ale byla sražena do ochranné sítě.

06:56
    Dlouhá kombinace Canadiens byla zakončena střelou Ellera z pravé strany, který ale brankáře nedokázal překonat.

06:10
    Montreal přesilovku nezačal úplně dobře a domácím se několikrát povedlo puk poslat do bezpečí. Následně vybojovali pásmo.

05:22
    Polovina přesilové hry Canadiens je pryč a hosté se zatím nedostali k žádné šanci.

05:17
    Tom Wilson (WSH) dostal menší trest, 2 minuty vražení na hrazení.

04:32
    Kuzněcov nabruslil s pukem za branku Habs a šikovnou přihrávkou před klec vybídl ke skórování Williamse, ten však střelu z první poslal jen těsně vedle levé tyče!

03:30
    Hosté zahráli kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění, buly se tak odehraje před brankou Montrealu.

1:36
    Justin Williams se hned v úvodu utkání ocitl u levé tyče v obrovské šanci, jenže jeho následná rána zamířila mimo!

00:01

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Niskanen, Alzner, Carlson, Schmidt, Orpik (A), Orlov – Williams, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie, Bäckström (A), Burakovsky – Wilson, Richards, Chimera – Galijev, Johansson, Laich. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Montreal Canadiens: Condon (Scrivens) – Subban, Markov (A), Pateryn, Jemelin, Barberio, Bartley – Gallagher (A), Plekanec, Pacioretty (C) – Andrighetto, Eller, Galchenyuk – Byron, De La Rose, Fleischmann – Smith-Pelly, Mitchell, Weise. Hlavní trenér: Michel Therrien.

Rozhodčí: Mark Lemelin, Chris Lee – Shane Heyer, Matt MacPherson.

Tomáš Plekanec (MTL) 12+32, +/- +2
    Tomáš Fleischmann (MTL) 9+10, +/- -2

ROZHOVOR s českým zadákem ve službách Tampa Bay Lightning (y) :)

Zveřejnil(a) NHL.cz dne 24. únor 2016

Vzájemné zápasy:

27.12.15 Washington – Montreal 3:1
    04.12.15 Montreal – Washington 2:3

Montreal Canadiens:

Bilance Montrealu ještě nedávno činila 9 výher a 25 proher, jenže během posledních zápasů Canadiens tuhle velice špatnou sérii výsledků otočili na svou stranu, když během šestadvaceti zápasů zaznamenali 19 výher a 7 proher. Montreal aktuálně dělí ve východní konferenci sedm bodů od druhé divoké karty zajišťující účast v playoff. Obránce Nathan Beaulieu se zranil proti Nashvillu ve třetí třetině a nahradit ho je připraven Victor Bartley, který se zúčastnil tréninku a proti Washinghtonu ho v dresu Montrealu čeká debut. Další obránce Jeff Petry kvůli zranění v dolní části netrénoval a do Washingtonu společně s týmem neodletěl, zatímco útočník Dale Weise kvůli chřipce také netrénoval, na rozdíl od Petryho ale s týmem do hlavního města USA odletěl. Obránce Andrej Markov dostal den volna poté, co proti Nashvillu strávil na ledě 25 minut a 55 sekund. Caps prohráli 2:1 na nájezdy.

Washington Capitals:

Washington Capitals vyhrál čtyři zápasy v řadě a z posledních deseti utkání jich vyhrál hned devět. Bilance Capitals v domácím prostředí Verizon Center činí z posledních 19 zápasů sedmnáct výher a pouhé dvě porážky. Washington se stal prvním týmem v historii NHL, který během úvodních 58 zápasů vyhrál během jedné sezóny 44 utkání. Útočník Jay Beagle je mimo hru kvůli fraktuře ruky, do tréninku se ovšem zapojil v odlišném dresu, aby s nikým nepřišel do kontaktu. Alexe Ovečkina dělí pouhý jeden gól od toho, aby se stal 10. hráčem v historii NHL, který během osmi nebo více sezón vstřelil 40 gólů.

Braden Holtby 4. prosince proti Montrealu předvedl 33 zákroků a společně s T.J. Oshiem, který vstřelil v čase 48:17 vítězný gól, přispěli k výhře Washingtonu 3:2. Oba dva týmy se poté znovu potkaly 27. prosince ve Verizon Center, kde Capitals před svými fanoušky zvítězili 3:1. Jason Chimera vstřelil gól a zaznamenal asistenci, zatímco Braden Holtby předvedl 29 zákroků. Třetím vzájemným zápasem mezi oběma týmy v letošní sezóně NHL Vás provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 26. Chimera (Johansson, Orpik), 53. Orlov (Ovečkin, Bäckström), 58. Burakovsky (Galijev, Schmidt) – 10. Galchenyuk (Weise), 18. Gallagher (Markov, Subban), 22. Fleischmann (Byron, Barbiero), 33. Galchenyuk (Eller, Markov)

Washington Capitals: Holtby (22. Grubauer) – Niskanen, Alzner, Carlson, Schmidt, Orpik (A), Orlov – Williams, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie, Bäckström (A), Burakovsky – Wilson, Richards, Chimera – Galijev, Johansson, Laich. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodca: Mark Lemelin, Chris Lee – Shane Heyer, Matt MacPherson

Diváci: 18506