Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Příbram – Znojmo 6:0 (kon.) | Jablonec – Brno 4:0 (kon.)
FK Příbram
6:0 (2:0)
1. SC Znojmo
cz Pondelok 22.02.2016, 13:00 • Energon Aréna, Příbram (rezervní hřiště) • Juniorská liga (CZ) • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Fotbalisté 1. FK Příbrami přivítají na svém hřišti v pondělí odpoledne v dohrávce 20. kola Juniorské ligy, která má na programu tři zápasy, poslední Znojmo. Zápasem, který má jednoznačného favorita, Vás s velkým potěšením a radostí provede Tomáš Reiner.

1.FK Příbram:

Fotbalisté juniorského týmu 1.FK Příbrami vstoupili do nové sezóny Juniorské ligy 2015/2016 velice dobře a vyhrávali jeden zápas za druhým, jenže poté si první tým vytáhl několik hráčů a jiní hráli na střídavý start v Králově Dvoře, takže trenér a asistent Marcel Mácha nemohl postavit tak silnou sestavu, jak by chtěl. Příbram v závěru podzimní části soutěže vyhrála pouze jeden z posledních sedmi zápasů a se ziskem jednatřiceti bodů se nachází na šestém místě.

1. SC Znojmo FK:

Znojmo je po podzimu nejhorším týmem Juniorské ligy, když během osmnácti kol vyhrálo pouze dva zápasy, dvakrát získalo bod a čtrnáctkrát vyšlo bodově naprázdno. Fotbalisté Znojma vyhráli v podzimní části během posledních dvanácti zápasů pouze jeden zápas a ve všech ostatních prohráli. Znojmo 8. listopadu minulého roku zvítězilo na domácím hřišti nad Libercem 4:1 a ukončilo sérii osmi porážek v řadě, vzápětí se ale na špatnou dráhu opět vrátilo a do zápasu proti silné Příbrami bude vstupovat se třemi prohrami v řadě.

Vzájemné zápasy:

17.08.15 Znojmo – Příbram 1:3

1.FK Příbram: Kočí – Junek, Divíšek, Suchan, Kilián, Brandner, Hlinka (C), Vošahlík, Šabala, Karaklajič, Moravec.
    Náhradníci: Ježdík, Hájek, Kurtiašvili, Pašalič, Červeňák, Šedivý. Trenér: Kamil Tobiáš. Asistent: Marcel Mácha.

1. SC Znojmo FK: Konvalina – Vavřík, Cheredea, Pelán, Bělíček, Hříbek – Alaca, Nehyba (C), Fukal – Bogner, Stehlík.
    Náhradníci: Koukal, Landšperský, Procházka, Švejda, Franc, Koukal. Trenér: Roman Vojvodík.

Rozhodčí: Jiří Houdek. Asistenti: Ondřej Kožár, Zdeněk Dobrovolný.

Fotbalisté obou týmů dokončily rozcvičení a za malou chvíli nastoupí oficiálně na hrací plochu rezervního hřiště Energon Arény. Tradičně se čeká pouze na příchod rozhodčích, kteří už jsou na cestě.

1

1
    Hlavní rozhodčí si srovnal čas na hodinkách a dal pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstarali hosté ze Znojma.

2
    Patrik Bogner byl faulován na pravé straně v blízkosti šestnáctky a Znojmo mělo k dispozici standardní situaci, kterou rozehrál Roman Nehyba.

3
    Hosté se sice dostali do zakončení, následná hlavička jednoho z hostů zády k bráně ale zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

4
    Jan Vošahlík pěkně zasekl míč na levé straně a na přední tyči našel stříleným centrem Štěpána Hlinku, střela domácího kapitána ale zamířila z blízkosti nad!

5
    Jan Suchan krásným diagonálním pasem našel na pravé straně šestnáctky Valerijse Šabalu, který pohotově vypálil a jeho střela mířila do pravého horního rohu brány, brankář Jakub Konvalina ale předvedl fantastický zákrok a jeho střelu vyrazil na rohový kop!
    5. Úvodní šance Příbrami po krásném pasu Jana Suchana.

6
    Příbram rozehrála na pravé straně rohový kop, následný přízemní centr ale našel na bližší tyči pouze jednoho z hráčů Znojma.

7
    Fotbalisté Příbrami jsou od úvodních minut aktivnější a nenechávají nikoho na pochybách, že jsou favoritem.

8
    Jan Suchan opět skvěle roztáhl hru doprava dlouhým pasem, dva jeho spoluhráči si ale v šestnáctce nerozuměli a navzájem si překáželi, což mělo za následek ztrátu míče.

9
    Jan Vošahlík na levé straně šestnáctky pěkně zasekl míč a poté se snažil zamířit pravačkou pod břevno, brankář Jakub Konvalina ale jeho pokus skvělým zákrokem vyrazil nad!

10
    Úvodních deset minut se nese v naprosté režii domácích.

11
    Jakub Konvalina dobře přečetl hru a po vyběhnutí z brány až za hranici šestnáctky odkopl míč před jedním z domácích hráčů za pravou postranní čáru.

12
    Útok Znojma zastavila nepřesná finální přihrávka a brankář Ondřej Kočí mohl v klidu odkopávat od své brány.

13
    Jan Vošahlík se snažil po autovém vhazování na levé straně šestnáctky přihrávat míč pod sebe, jeho pas ale zablokovala dvojice protihráčů.

14
    Příbram se ztracený míč snažila získat rychle zpět, ve středu útočné poloviny se ale dopustila útočného faulu.

15
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Vavřík, přichází Landšperský.

16
    Do rozehrávky obou týmů se vkradla nepřesnost a zatím marně čekáme na další brankovou příležitost.

17
    Fotbalisté Příbrami se na levé straně šestnáctky dostali k střílenému centru, který brankář Jakub Konvalina levou nohou vyrazil mimo tři tyče.

18
    David Kilián poslal do šestnáctky krásnou kolmou přihrávku, jeho spoluhráč se ale vzápětí na její pravé straně do zakončení nedostal.

19
    Jan Vošahlík se ocitl na značce pokutového kopu v obrovské šance, jenže jeho následná střela byla sražena vedle levého horního rohu brány a Jakub Konvalina zasahovat nemusel.

20
    Příbram to vzápětí zkusila po akci tažené po pravém křídle zpoza šestnáctky, střela jednoho z domácích hráčů ale zamířila nad.

21
    Znojmo by mělo trochu zvýšit svou aktivitu, protože pokud bude stále jen bránit, tak si vyloženě vykoleduje gól.

22
    Znojmo se po levém křídle dostalo k šestnáctce Příbrami, tam ale vzápětí byl proti hostům z Moravy odpískán útočný faul.

23
    Fotbalisté Znojma určitě necestovali přes celou republiku, aby utrpěli debakl.

24
    Příbram právě vstřelila branku!
    JAN VOŠAHLÍK byl během úvodních minut hodně aktivní a nyní posílá 1.FK Příbram do zaslouženého vedení!! Fotbalisté domácího celku rozjeli na pravém křídle krásnou kombinaci a po diagonální přihrávce se u vzdálenější levé tyče ve skluzu prosadil Jan Vošahlík, který levačkou dorazil míč do prázdné brány.
    24. Jan VOŠAHLÍK - 1:0

25
    Znojmo inkasovalo gól, o který si dlouho koledovalo.

26
    JAN VOŠAHLÍK se během necelých dvou minut prosazuje znovu a posílá Příbram rychle do dvoubrankového vedení!! Příbram na pravém křídle rozjela další krásnou kombinaci a Jakub Vošahlík ze značky pokutového kopu levačkou poslal míč do prázdné brány.
    26. Jakub VOŠAHLÍK - 2:0

27
    Jan Vošahlík hraje skvělý zápas a dost možná se dočkáme hattricku.

28
    Příbram chtěla zrychlit hru kolmou přihrávkou středem hřiště, ta ovšem skončila pouze u brankáře Jakuba Konvaliny.

29
    Příbram se na pravé straně snažila prodrat k dorážce, před dvojicí domácích hráčů ale sebral míč ze země pozorný Jakub Konvalina.

30
    Domácí hráči Příbrami stále dominují a podle mého osobního názoru je jen otázkou, jak vysoký příděl dnes Znojmo inkasuje.

31
    Znojmo se nyní snaží kombinovat, jenže jakmile přejde přes půlící čáru, tak inkasuje zbytečná ztráta míče.

32
    Kapitán Znojma Roman Nehyba se snažil prosadit na pravém křídle, jenže vzápětí mu byl odpískán útočný faul.

33
    Znojmo nyní předvádí dobrý pressing a znesnadňuje Příbrami rozehrávku.

34
    Příbram na pravé straně rozehrála rohový kop, po které se míč od hlavy jednoho z domácích hráčů odrazil nad.

35
    Znojmo se ještě nedostalo ani k jedné střele na bránu a brankář Ondřej Kočí si za chvíli bude muset dát kolečko, aby v bráně nezmrzl.

36
    Valerijs Šabala se dostal po dobré přihrávce Jana Vošahlíka na značce pokutového kopu ke střele, jeho rána ale zamířila nad.

37
    Příbram podnikla rychlý protiútok do otevřené obrany Znojma, následný centr z levého křídla ale mířil do ofsajdu.

38
    Znojmo poprvé v zápase zrychlilo hru kolmou přihrávkou, jenže u míče byl jako první Ondřej Kočí, který včas vyběhl ze své brány.

39
    Pro Znojmo to musí být hrozně vysilující, během prvního poločasu se po drtivou většinu času pouze zuby nehty brání.

40
    Dominance domácí Příbrami pokračuje a jen těžko se na osudu dnešního zápasu něco změní, i když, ve fotbale a sportu obecně je možné všechno.

41
    Jan Vošahlík našel v pokutovém území nabíhajícího Patrika Brandnera, jeho střela ale byla zablokována.

42
    Znojmo se dostalo ke střele, jeho pokus zpoza šestnáctky ale zamířil nad a Ondřej Kočí celou situaci kontroloval.

43
    Do konce prvního poločasu zbývají necelé tři minuty.

44
    Jakub Moravec napřáhl zpoza šestnáctky k nebezpečné přízemní střele, která mířila přesně k pravé tyči, Jakub Konvalina ji ale skvělým reflexivním zákrokem vytáhl na rohový kop!

45
    Následný rohový kop Příbrami byl odvrácen.

45
    Jakub Moravec se na pravé straně šestnáctky prodral ke střele a jeho následná rána orazítkovala přední levou tyč z pohledu brankáře Jakuba Konvaliny!
    45. Překonaného Konvalinu zachránila před přestávkou tyč.

45

Fotbalisté Příbrami vstoupili do zápasu proti Znojmu, které vyhrálo pouze jedno z posledních dvanácti utkání, skvěle a od úvodních minut dominovali. Během úvodních deseti minut mohl vstřelit gól Valerijs Šabala a Jan Vošahlík, oba dva si ale vylámali zuby na skvěle chytajícím Jakubovi Konvalinovi. Domácí si vytvořili obrovský tlak, ze kterého pramenily dva góly, když se během necelých dvou minut dvakrát prosadil Jan Vošahlík. Vedení Příbrami v závěru poločasu mohl navýšit Jakub Moravec, který se dostal ke dvěma střelám, z nichž tu první vytáhl Jakub Konvalina na rohový kop a ta druhá orazítkovala levou tyč. Skóre po prvním poločase. 1. FK Příbram 2 1.SC Znojmo FK 0.

Druhý poločas začne přibližně ve 14:06.

46

46
    Příbram rozehrála druhý poločas, do kterého vstupuje s dvoubrankovým vedením.

46
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Fukal, přichází Procházka.

47
    Domácí vstoupili do druhého poločasu stejně jako do celého zápasu aktivně, na pravém křídle se ale k centru nedostali.

48
    Štěpán Hlinka se ocital v pokutovém území ve slibné šanci, včas proti němu ale vyběhl z brány Jakub Konvalina a u míče byl první.

49
    Příbram přenáší hru a snaží se útočit po obou křídlech.

50
    Nikola Karaklajič se snažil na pravé straně v blízkosti brankové čáry odcentrovat, míč z jeho kopačky ale skončil v zámezí.

51
    Patrik Bogner se na levém křídle snažil dvakrát odcentrovat přes dvojici protihráčů, ani v jednom případě ale neuspěl.

51
    Patrik Brandner byl faulován v pokutovém území a Příbram bude zahrávat krátce po začátku druhého poločasu penaltu!

51
    Žlutou kartu dostává Hříbek (1. SC Znojmo FK).

51
    VALERIJS ŠABALA se postavil k rozehrání pokutového kopu a zvyšuje na 3:0!! Valerijs Šabala zamířil přízemní střelou přesně k pravé tyči a nedal Jakubovi Konvalinovi šanci.
    52. Valerijs ŠABALA - 3:0

53
    Znojmo podává nemastný výkon a prohrává už o tři góly.

54
    Jan Vošahlík po krásném centru z pravé strany mohl zkompletovat hattrick, jeho následná hlavička ale zamířila těsně vedle vzdálenější pravé tyče!

55
    Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše ve středovém kruhu a hra byla přerušena.

56
    Následoval míč rozhodčího a Patrik Brandner ho sportovně vrátil Znojmu.

57
    Před šestnáctkou Znojma se nepříjemně srazili dva hráči a zůstali ležet na hrací ploše. Hlavní rozhodčí ovšem hru nepřerušil.

58
    Znojmo zakoplo míč za postranní čáru a Patrik Brandner ho hostům z autového vhazování opět sportovně vrátil.

59
    Znojmo vyrazilo na levém křídle do útoku a vybojovalo standardní situaci.

60
    Kapitán Roman Nehyba rozehrál standardní situaci a do šestnáctky Příbrami poslal centr, který v pohodě stáhl ze vzduchu Ondřej Kočí.

61
    Ali Alaca na levém křídle našel u postranní čáry kolmou přihrávkou Romana Nehybu, který se pokusil zrychlit kombinaci patičkou, ta ovšem skončila pouze u jednoho z hráčů Příbrami.

62
    Příbram na pravé straně rozehrála rohový kop na krátko a následný centr se snesl do náruče Jakuba Konvaliny.

63
    PATRIK BRANDNER střílí gól a zvyšuje na 4:0!! Patrik Brandner sice přízemní střelou z hranice šestnáctky vybíhajícího Jakuba Konvalinu neprostřelil, vzápětí se ale dostal k dorážce a ze vzduchu míč poslal do prázdné brány.
    63. Patrik BRANDNER - 4:0

63
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Suchan, přichází Hájek.

65
    Znojmo rozjelo pohlednou kombinaci, kterou Příbram zastavila faulem a následovat bude volný přímý kop.

66
    Roman Nehyba rozehrál volný přímý kop a jeho střela nebyla špatná, po obstřelení zdi ale zamířila vedle bližší levé tyče.

67
    Příbram z pravé strany rozehrála rohový kop na vzdálenější tyč, kde míč bez teče některého z hráčů zamířil do zámezí.

68
    Příbram dobře napadá rozehrávku Znojma, které si muselo pomoc zpětnou přihrávkou na brankáře.

67
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Šabala, přichází Kurtiašhvili.

69
    Příbram využila druhé střídání, do hry po Adamovi Hájkovi přišel Sergo Kurtiašhvili.

70
    Valerijs Šabala byl nakonec tím hráčem, který před pár okamžiky odešel ze hřiště a nyní míří do kabin.

71
    Valerijs Šabala zřejmě utrpěl nějaké zranění.

72
    Znojmo se konečně dostalo k nebezpečné střele, kterou obstaral Roman Nehyba, jeho pokus zpoza šestnáctky směřující k pravé tyči ale skvělým zákrokem vyrazil Ondřej Kočí!

73
    David Kilián byl zřejmě tím hráčem, který se po kolmé přihrávce dostal do samostatného úniku, včas proti němu ale vyběhl Jakub Konvalina a o obrovskou šanci ho připravil!

74
    Příbram vzápětí vybojovala na pravé straně autové vhazování, které obstaral Nikola Karaklajič.

75
    Znojmo na levém křídle rozjelo pohlednou akci a poslalo do šestnáctky Příbrami nebezpečný přízemní centr, bohužel pro Moravany ale jeden z hráčů na vzdálenější pravé tyči na míč těsně nedosáhl.

76
    Do konce zápasu zbývá odehrát necelých patnáct minut. Příbram vede nad Znojmem v úvodním zápase jarní části Juniorské ligy 4:0.

77
    Znojmo se v závěru zápasu osmělilo, jenže zatím se kromě jedné nebezpečné střely zpoza šestnáctky k ničemu nedostalo.

78
    Na obou stranách jsou nyní k vidění nepřesnosti.

79
    Příbram je u míče a vyráží do protiútoku.

80
    PATRIK BRANDNER střílí nádherný gól a svou druhou brankou v utkání zvyšuje na 5:0!! Patrik Brandner se na pravé straně dostal k míči a z ostrého úhlu nádherným lobem překonal vybíhajícího Jakuba Konvalinu.
    80. Patrik BRANDNER - 5:0

80
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Pelán, přichází Franc.

80
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Bogner, přichází Švejda.

80
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Moravec, přichází Pašalič.

82
    Závěr zápas už se dohrává jen z povinnosti a potvrdila se má slova, že je to jen o tom, kolik gólů si Znojmo z Příbrami odveze.

83
    Aktuálně je to branek pět, do konce zápasu ale ještě zbývá odehrát necelých osm minut.

84
    Příbram posílá do šestnáctky jeden nebezpečný centr za druhým, Znojmo je ale bez větších potíží odvrací.

85
    PATRIK BRANDNER se prosazuje a na světě je šestý gól, a kromě něj také čistý hattrick!! Patrik Brandner si na vzdálenější pravé tyči naběhl na krásný centr z levé strany a hlavou míč z blízkosti poslal do sítě.
    85. Patrik BRANDNER - 6:0

85
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Vošahlík, přichází Červeňák.

87
    Jan Vošahlík dnes hattrick nevstřelí, to už je jasné. Nová posila Příbrami vstřelila v prvním poločase během necelých dvou minut dva góly a prakticky sama rozhodla o osudu dnešního zápasu.

88
    Do konce zápasu zbývají odehrát necelé tři minuty a Znojmo už si určitě přeje, aby byl konec.

89
    Střídající Patrik Červeňák zastavil u pravé postranní čáry útok Znojma a Příbram vyrazila do rychlého protiútoku, z následného přečíslení ale kromě odvráceného centru nic nevytěžila.

90
    Běží poslední minuta utkání a Znojmo má k dispozici na pravé straně hřiště v blízkosti šestnáctky standardní situaci.

90+1
    Následný centr skončil pouze v náruči brankáře Ondřeje Kočího a v dnešním zápase už se zřejmě nic nestane.

90+1
    Přece jen je tu ještě jeden rohový kop pro Příbram, domácí se ale po přetaženém centru do zakončení nedostali.

90+1

Příbram po přestávce pokračovala v dominanci a obranu Znojma trhla rychlými protiútoky, po kterých vstřelila čtyři góly a do jarní části Juniorské ligy tak vstoupila hladkým vítězstvím. Tým z Moravy odehrál velice špatné utkání a pokud bychom měli vybrat přece jen jedno pozitivum, tak je jím brankář Jakub Konvalina, který svůj tým podržel několika skvělými zákroky, ačkoliv to na výsledném skóre není vůbec znát. Konečný výsledek. Na straně Příbrami odehrál kromě Vošahlíka skvělé utkání také Patrik Brandner, který vstřelil ve druhém poločase hattrick, zatímco krátce po přestávce se prosadil z pokutového kopu Valerijs Šabala. 1.FK Příbram 6 1. SC Znojmo FK 0. (15:05:22)

Tomáš Reiner

Góly: 24. Vošahlík, 26. Vošahlík, 51. Šabala (pen.), 63. Brandner, 80. Brandner, 85. Brandner

Karty:   51. Hříbek (ZNO)

FK Příbram: Kočí – Junek, Divíšek, Suchan (63. Hájek), Kilián, Brandner, Hlinka (C), Vošahlík (85. Červeňák), Šabala (67. Kurtiašvili), Karaklajič, Moravec (80. Pašalič).
    Náhradníci: Ježdík, Šedivý. Trenér: Kamil Tobiáš. Asistent: Marcel Mácha.

1. SC Znojmo: Konvalina – Vavřík (15. Landšperský), Cheredea, Pelán (80. Franc), Bělíček, Hříbek – Alaca, Nehyba (C), Fukal (46. Procházka) – Bogner (80. Švejda), Stehlík.
    Náhradníci: Koukal, Koukal. Trenér: Roman Vojvodík.

Rozhodca: Jiří Houdek. Asistenti: Ondřej Kožár, Zdeněk Dobrovolný