Graafschap – Arnhem 2:2 (kon.) | Utrecht – Willem II 2:1 (kon.) | Amsterdam – Excelsior 3:0 (kon.)
Feyenoord – Kerkrade 1:1 (kon.)
BV De Graafschap
2:2 (1:1)
SBV Vitesse Arnhem
cz Nedeľa 21.02.2016, 12:30 • Stadion De Vijverberg, Doetinchem • Holandská Eredivisie • 24. kolo
    84. Lewis BAKER - 2:2

84
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Vitesse se nakonec dočkalo, a v závěru dnešního utkání dorovnává skóre! Arnhem měl na útočné polovině velký tlak, a ve velké příležitosti se ocitl už van der Werff, jenže jeho střela byla zablokovaná. Následně se míč odrazil do středu, kde se nacházel LEWIS BAKER, který krásnou brankou korunuje skvělý výkon!
    47. Vincent VERMEIJ - 2:1

47
    Graafschap právě vstřelil branku!
    A pozor, domácí celek se dostává hned na začátku druhého poločasu do vedení! Na levém křídle dostal ideální přihrávku Driver, který následným centrem našel ve vápně VINCENTA VERMEIJA, který dokázal nasměrovat míč mezi tři tyče, a zaznamenal svou druhou branku v zápase!
    40. Vincent VERMEIJ - 1:1

40
    Teď už to domácímu celku vyšlo, a De Graafschap srovnává před koncem prvního poločasu na 1:1! Z levé straně odcentroval Driver, jehož centr se dostal do vápna přesně na nohu VINCENTA VERMEIJE, který přesnou střelou pod břevno nedal Roomovi šanci!
    16. Marvelous NAKAMBA - 0:1

16
    Vitesse se ujímá na hřišti předposledního celku Eredivisie vedení! Hostující tým postupoval postupnou kombinací na útočnou polovinu. Následně se dostal ve středu hřiště k míči MARVELOUS NAKAMBA, a hostující záložník krásnou střelou překonává Jurjuse!