Paríž – Chelsea 2:1 (kon.) | Benfica – Zenit 1:0 (kon.)
Benfica Lisabon
1:0 (0:0)
Zenit Petrohrad
Utorok 16.02.2016, 20:45 • Estádio da Luz (Lisabon) • Liga majstrov • Osemfinále

Zápas v Lisabone sa skončil. Druhý polčas priniesol dobrý futbal s množstvom šancí na oboch stranách, no o všetkom rozhodli až záverečné minúty. V 90. minúte videl Criscito červenú kartu, a z následného priameho kopu domáci zaznamenali víťazný gól. Hlavou sa presadil Jonas, ktorý rozjasal celý štadión. Bol to vyrovnaný zápas, no aj takéto chyby rozhodujú o výsledku.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:38:22)

90+4

90+4
    V Lisabone sa hrá už štvrtá minúta nadstaveného času. Pri lopte sú hráči Zenitu, ktorí smerujú do jednej z posledných akcií.

90+3
    Witsel fauloval Sanchesa a ten ostáva ležať na hracej ploche.

90+2
    Jonas vidí žltú kartu za vyzlečenie dresu pri oslave gólu.
    90+1. Jonas (BNF) - 1:0

90+1
    Benfica dala gól! Po faule Criscita domáci zahrávali priamy kop z cca 30 metrov, po ktorom sa hlavou presadil JONAS. Skvelý záver pre domácich, ktorí si vychutnávajú oslavy s celým štadiónom.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.
    90. Domenico Criscito (PET)

90
    Criscito vidí druhú žltú, a teda červenú kartu za faul na Almeidu.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Pri lopte sú hráči domáceho tímu, ktorí sa snažia dostať pred 16ku Zenitu.

89
    Eliseu sa dopustil faulu na útočnej polovici a loptu získavajú hráči Zenitu Petrohrad.

88
    Blíži sa záver dnešného zápasu. Momentálne sa hrá v strede ihriska. Oba tímy mali v doterajšom priebehu dosť šancí, ale loptu nedokázali dostať do siete.

87
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Danny, a nahradí ho Maurício.

87
    Sanches skúsil strelu z cca 25 metrov, ale jeho pokus bol zblokovaný. Následne pálil González, ale lopta po jeho nevydarenej strele smerovala niekoľko metrov vedľa pravej žrde.

86
    García sa ocitol v ofsajde, a hostia sa musia rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu. K lopte smeruje brankár César.

85
    Hulk bol faulovaný v stredovom kruhu a hostia získavajú priamy kop.

84
    Kokorin si neporadil v domácej 16ke, a do útoku smerujú znova domáci.

83
    Eliseu skúsil strelu z cca 30 metrov, ale brankár Lodygin má loptu vo svojich rukaviciach.