Slovensko U15 – Taliansko U16 3:5 (kon.)
Slovensko U15
3:5 (0:1, 2:1, 1:3)
Taliansko U16
Utorok 09.02.2016, 18:00Reprezentácia do 15 rokov

Naši chlapci vo svojom prvom dueli proti o rok starším Talianom prehrali rozdielom dvoch presných zásahov. Pevne veríme, že v zajtrajšej odvete sa im bude dariť viac. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok večera. (20:19:31)

59:59
    Tím Taliansko U16 dal gól!
    Slovensko inkasuje aj v poslednej sekunde, jedná sa už ale iba o kozmetickú úpravu skóre. Do štatistík sa ako úspešný strelec zapisuje LEONARDO FELICETTI. Asistencia: Valentino Klos.

58:41
    Taliani dokázali udrieť proti plnému počtu Slovákov a získavajú dôležité vedenie. Postaral sa o to STEPHAN DECULA. Asistencia: Valentino Klos.

57:15
    Slováci ale sedemsekundové oslabenie ubránili a už sa hrá v plnom počte na oboch stranách.

57:08
    Slovenské vylúčenie je minulosťou. Nasleduje kratučká presilovka hostí.

55:15
    Pomer síl na ľade sa ale rýchlo vyrovná. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za hákovanie Gregor Grossersteiger.

55:08
    Slovensko sa bude musieť brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za podrazenie Martin Hercog.

52:04
    Duel sa tak opäť začína v podstate od začiatku. Pred nami je necelých sedem minút hry.

50:56
    Taliani napokon vyrovnávajú krátko po skončení ich presilovky. Postaral sa o to VALENTINO KLOS. Asistencia: Leonardo Felicetti.

50:36
    Na veľkú radosť slovenských fanúšikov sa presilovka hostí končí. Taliani ju využiť nedokázali. Zápas pokračuje za stavu 3:2.

48:34
    Taliani sa budú brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za podrazenie Fabian Kasslatter.

46:44
    Čas rýchlo plynie a naši reprezentanti si stále držia svoj náskok. Taliani musia zareagovať čo najskôr.

43:50
    Naši chlapci začali tretiu tretinu ideálne a na svojom konte majú jednogólové vedenie. Uvidíme, ako sa s tým o rok starší Taliani dokážu vysporiadať.

41:05
    Tím Slovensko U15 dal gól!
    Naši chlapci predviedli výborný vstup do tretiny a prvýkrát v zápase sa ujímajú vedenia! Postaral sa o to ADAM PAVELKA. Asistencie: Juraj Eliáš, Michal Mrázik.

40:01

Aj druhá tretina tohto zápasu je už minulosťou. Slovensko v nej síce inkasovalo ako prvé, ale naši mladíci bleskovo zareagovali a vyrovnali na 2:2.

40:00

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 29. Eliáš (Pavelka, Mrázik), 33. Mrázik (Eliáš, Pavelka), 42. Pavelka (Eliáš, Mrázik) – 1. Klos (Decula), 29. Felicetti (Decula), 51. Klos (Felicetti), 59. Decula (Klos), 60. Felicetti (Klos)